Forum
Moje ime je Kelly Meganie Newman. Štejem 17 let. Obiskujem še 2. letnik gimnazije za modno fotografijo. To me je vedno zanimalo in nad vse rada sem fotografirala. Profesionalni fotoaparat mi je kupila moja mami,slavna bogatašinja Heidi Newman,ki je modna oblikovalka,ena najbolj priznanih na celem svetu,nanjo sem ponosna,a včasih se ne razumema prav dobro. Večkrat ji očitam,da je prizadela očeta,saj sta se lani ločila in tega ne morem preboleti,ona pa je kar šla skozi to. Še zdaj ne razumem,kako mi je lahko vzela očeta ? Zaradi tega je ne maram. Prijateljev nimam nič. Z mamo se kar naprej seliva zaradi modnih revij,ker se ji ne da vsak dan na pot,saj bi me potem morala pustiti samo doma,tega pa noče. Saj je prepričana,da bi norela. Pri 17 mi niti malo ne zaupa. Zares žalostno ! No,sem razvajena,bogata mamina deklica. Mami mi nudi čisto vse. Udobje ,razkošje,toda ne opazi,da to vse ne more nadomestiti očeta Jacka,ki sem ga imela rada nad vse. Upam,da se še kdaj pobotata. Nekateri me kličejo Kelly,spet drugi Megan . Čeprav mi prvo ime bolj ustreza. Kelly. Megan se sliši nekam dolgočasno,staromodno,Kelly novejše in moderno. ''Kelly,vstani!'' me je iz sanj zbudil istočasno glas mame kot glas budilke. ''Nemorem v miru spati?Najprej budilka,potem pa še ti!'' sem ji jezno zabrusila nazaj in izklopila že vsiljivo budilko. Zazehala sem in se odpravila v garderobo. Bilo je še toplo,zato sem izbrala poletno belo,kratko oblekico in bele sandale. Potem sem si počesala lase,si jih spela v visok čop in se nežno naličila z pudrom,maskaro in eylinerjem,kot vsak dan. To mi je bilo že v navadi. Po končanem sem se še naparfumala in vzela že od prejšnjega dne pripravljeno torbo ter stekla v spodnje nadstropje. ''Mami,saj greva za počitnice v Novo Zelandijo kot si obljubila,kajne?'' sem že stotič vprašala mamo neučakano. ''Miška,nekaj se morava pogoviriti.Toda to lahko ostane za po šoli.Pridi,greva zdaj'' je zavlečevala,ko je opazila,da sem pojedla čokoladne kosmiče. V mislih so mi ves čas tavale njene besede. Kaj mi želi povedati ? O čem se morava pogovoriti ? Bilo me je strah. Ves čas sem bila živčna,razmišljala sem lahko le o tem. Vsedli sva se v avto in mami je prižgala neko glasbo. Sploh je nisem prižgala,bila je tako staromodna ! Mislim,da je bila od Ette James, At Last. Ja,to je to ! Beda ! ''Mami!Izklopi to starino in vklopi kaj bolj svežega kot naprimer kaj za žurko'' rečem in prešaltam na kanal,kjer se vedno vrtijo energične in odštekane pesmi. Glasnost sem nabila tako na glas,da je avto vibriral. ''DOVOLJ!STIŠAJ!'' se je skozi vso glasbo komaj slišalo mamin nemočen glas,potem pa je stišala radio. Zavila sem z očmi in pogledala skozi okno. Hotela me je poljubiti na lice,saj sva prispeli pred šolo. ''Mami!Nisem več otrok!Grem!'' sem nejevoljno rekla in zaloputnila z vrati avta. ''Rada te imam,miška,pa uživaj!Pridem pol 3h po tebe!'' mi je zavpila mama skozi okno in mi pomahala. Nisem se ozirala nazaj. Joj,pa kaj mi mora vedno nakopati sramoto ? Nekaj važičev se je zasmejalo,a ne za dolgo,saj sem jih prekinila z grdim pogledom. Potem sem vstopila v šolo na hodniku pa zagledam..
se nadaljuje

vam je všeč prvi del ?
zgodba bo razburljiva,napeta,zanimiva,upam,da jih bo čim več bralo in komentiralo
17. september 2012
Next!!
17. september 2012
u84763
u84763
neeext
18. september 2012
haha,tnx za nexte,se bom potrudla čimprej nextati,sem zdaj prišla iz šole
18. september 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
18. september 2012
Na hodniku pa zagledam Audrey. Bila je največja afna na šoli. Audrey Simpson. Odkar sta se mami in oče razšla,me zmerja z revo,kot,da nimam očeta. Takrat ne pomaga drugo,kot da se zjočem. Na žalost ima tudi nesramne pajdašice,ki vedno poskrbijo,da sem še slabše volje. Samo ne danes,nisem pri volji,prosim. Sem si mislila,ko sem šla mimo nje. ''Megan,koza,ustavi se!'' mi je zavpila Audrey in me urno dohitela ter se postavila pred mene. Nekaj se mora spremeniti . Noben se ji ne upira. Toda dovolj je imam. Jaz se je bom. ''Koza,umakni se mi iz poti'' sem rekla odločno in jo porinila,da je v svojih visokih petah skoraj padla po tleh. Verjetno je bilo nepričakovano. Še njenim pajdašinjam je šlo na smeh. Ponosno sem odšla do razreda,ostali pa so mi ploskali. Bila sem vesela,vsaj nekaj sem naredila. Prvo uro je bila kemija. Odlično mi je šla. Audrey se je čez 5 minut prikazala z 2 minutno zamudo. ''Gospodična Audrey Simpson,zamujate,slabo se vam piše'' je zaklical gospod profesor,jaz pa sem se sama pri sebi zahihitala in škodoželjčno pogledala proti njej. ''Kaj nameravate?'' je polna strahu vprašala. ''Mi je zelo žal,k ravnatelju v pisarno boste morali'' je nadaljeval profesor. Ostali so začeli ploskati. ''Vsi ostali pa tišina!Zraven greste,kot priče!'' je zavpil profesor in vsi smo umolknili. O ne ! Ravnateljica je zlobna,gotovo ji bo nasledla in konec je z mano. Vsi smo takoj odšli iz razreda proti pisarni . Vstopili smo,ravnateljica pa nas je povabila naprej. ''Pogovorite se z gdč. Audrey Simpson,ker je zamujala k pouku,ostali so kot priče'' še reče profesor,ravnateljica mu pokima,on pa zapre vrata. ''Toraj gospodična,zakaj niste prišli pravočasno?'' je začela ravnateljica in si nadela svoja drobcena očala,njo pa premerila od glave do pet. ''Ta zarukana koza Meganie ali karkoli je me je porinila'' me je skušala očrniti in je pokazala name. ''Zakaj pa?'' je vprašala ravnateljica in jo spet poslušala. ''Nič nisem storila,prisežem.Sovraži me,pa še zmerjale me je!'' se je kot ponavadi zlagala. ''A tako toraj gdč. Kelly , žal mi je,toda sledi opomin pred izključitvijo'' reče ravnateljica besno in pogleda proti meni. ''Ne,ni prav....'' skušala sem se oglasiti in preprečiti to,vendar me je prekinil fantovski glas. ''Oprostite,da se vtikam,toda priča sem in videl sem,da je Audrey grdo zmerjala Kelly,pa ostali tudi,kajne?'' se je oglasil nek fant,ostali pa so mu pritrdili. ''Toraj vam sledi opomin,gdč. Audrey,počakajte v pisarni'' nadaljuje ravnateljica,jaz pa se veselo nasmehnem. ''Hvala ,kdorkoli že si'' sem šepnila po tiho,saj nisem mogla videti fanta,ki me je rešil. Žal. Moj rešitelj . ''Ampa...'' ''Nič ampak!Opomin dobite in pika!Ostali pa k pouku,adijo!'' je rekla ravnateljica in hladno pogledala v mojo smer. Takoj smo ubogali in zapustili pisarno. Pouk je še normalno potekal naprej. Potem me je prišla iskat mami. Spet me je hotela objeti,a sem se uprla. ''Mami,prosim,ne delaj mi več sramote'' sem ji jezno zabrusila. ''Oprosti,ljubica.Saj je zadnjič.Poglej.Glede tistega zjutraj...Sama se neprestano selim in neželim,da bi to preveč vplivalo nate.Zato sem se odločila,da te pošljem v New York k tvojemu očetu,konec koncev mi vedno očitaš,da sem ti ga vzela. Tako bo najbolje. Še danes imaš let,stvari sem ti pa že sama spakirala'' je rekla mama in umolknila. Zajokala je. Tudi sama sem utihnila. ''Hvala mama..vsaj nekaj koristnega'' sem rekla in do poti domov umolknila. Potem sem vzela svoje stvari,ki so bile k sreči že vse spakirane. ''Oprosti in pogrešala te bom.Rada te imam'' mi je rekla mami preden sva stopili v avto in se odpeljali na letališče. Sama nisem rekla ničesar,samo tiho sem opazovala pokrajino skozi okno. New York,father,here we go ! Komaj sem čakala,da spet vidim očeta,ga objamem in podobno. Upam,da mi bo tudi on dajal mesečno žepnino,pustil na zabave,pustil,da fant prespi pri meni in podobno. Izkoristim ga pa lahko,če grem že tja !
se nadaljuje

tnx za nexte
18. september 2012
u84763
u84763
neeeeeext
18. september 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
18. september 2012
u81497
u81497
next!!!!!
18. september 2012
Next!!
18. september 2012
u73295
u73295
neeeeeeeeeext
18. september 2012
''Ljubica,vedi,da to delam,ker bo lažje meni in tebi,ena skrb manj in...nebom te obremenjevala z selitvami'' mi je v avtu začela povedati mami,ki je bila vedno znova na robu solz. ''Pa saj razumem,v bistvu sem vesela,ker grem v NY in k očetu,res ga pogrešam'' sem povedala,pa še res je bilo . Čeprav sem v resnici upala le na to,da ga čimbolj izkoristim. Točno tako ! Mami se je vstavila na letališču in me objela . ''Rada te imam in vedno te bom imela,punčka moja,tega ne pozabi,izvoli,tvoja vozovnica,pa še v tem paketu je nekaj zate'' reče mami in mi izroči vozovnico ter paket. Nasmehnem se in odidem iz avta. Vdihnila sem svež Avstralski zrak,potem pa sem se odpravila proti letalu. Da,prav ste slišali. Do zdaj sem živela v Novi Zelandiji. Tu mi ni bilo niti malo všeč. Avstralija,vsi ti gozdovi,vode,kenguruji in podobno,sploh nič nakupovalnih centrov itd... Odšla sem na letalo,seveda sem sedla v prvi razred. ''DOBRODOŠLI NA LETALU ADRIA. SMER LETA NOVA ZELANDIJA - NEW YORK . LET BO TRAJAL PRIBLIŽNO 8 UR. UŽIVAJTE '' je povedal pilot ,na katerega je opozoril glasen,dvakraten pisk. Globoko sem vidhnila. Višine sem se bala. Prvič sem bila zares tako sama. V ušesa sem si vtaknila slušalke in začela nabijati glasbo. Kasneje sem v mislih in utrujena zaspala. ''PRISTAJAMO,PRIPNITE SI VARNOSTNE PASOVE,ČEZ 5 MINUT PRISTAJAMO V NEW YORKU'' me je zbudil pilotov glas,ki ga je spet spremljal glasen dvakraten pisk. Yeeeeaaah,tukaj sem,v New Yorku. No ,sedaj vam lahko zaupam,da je bila moja največja želja vedno iti v New York. Sem sem si vedno želela. Zame je bilo to sanjsko mesto,verjetno so to sanje vsake punce,ki jih jaz trenutno živim. Kmalu smo pristali. Kovčke mi je nesel sluga,ker sem sama bogata in mi tega ni bilo nikoli potrebno početi ! Potem sem odšla po stopnicah z kar 5 kovčki in bila sem obremenjena. Spodaj sem zagledala očeta,prepoznala sem ga po tem,da je v roki držal list z mojim imenom in priimkom. ''KELLY MEGAN NEWMAN'' sem ponosno prebrala in se nasmehnila. ''Očka!'' sem zavpila že od daleč in mu kasneje stekla naproti. ''Ljubica,Kelly,si to ti?Saj si prava dama!Poglej se!'' je navdušeno rekel očka,ki me je hotel objeti a sem se uprla. ''Prav,razumem'' je malo žalostno dejal. ''Je to vse tvoje?'' me je vprašal ko se je začudil ob pogledu na vseh mojih 5 kovčkov. ''Ja,pa še to je premalo.Saj boš zmogel,kajne?'' sem ga vprašala,on pa je prikimal. Nasmehnila sem se in ga hvaležno pogledala. To ! Vedno dobim,kar hočem ! ''Očka,bom že jutri začela z šolo?'' sem vprašala z zanimanjem. ''Da,ljubica.Si že vpisana.Ničesar ti nebo primanjkovalo tukaj v New Yorku.Vse je urejeno.Tudi potrebščine,ki jih morda nisi imela,sem ti nakupil. Sedaj greš v 1 letnik,kajne?'' me je vprašal oče,meni pa so ob njegovem zadnjem stavku oči skoraj padle iz jamic. ''KAJ?Očka,motiš se,globko si me razočaral,kaj se nič ne zanimaš zame ?! In ja,končujem že 2. letnik!'' sem jezno rekla med vožnjo proti mojem novem domu. ''Prosim..oprosti mi.Zmeden sem še , privajam se. Mi oprostiš ? Veš,lepo te je spet videti po tolikšnem času in...'' ''Ne govori.Vse je odveč'' sem jezno rekla,ko je ustavil. Potem sem stopila v hišo. Že na zunaj je bila čudovita. Prava palača. Ni značilno za New York,zato sem bila še toliko bolj posebna. Upam,da bom končno našla svojo sanjsko ljubezen in najboljše prijatelje,seveda nesme primanjkovati zabav in podobnega. Alkohol vedno pride prav. Brez besed sem se vrgla v posteljo,samo oblekla sem spalno srajco in nemudoma zaspala. Zjutraj me je zbudil očkov glas. ''VSTANI,KELLY,V ŠOLO BO TREBA!'' je glasno zavpil od spodaj. ''NEMOREM IMETI VSAJ MALO MIRU?'' sem jezno zavpila nazaj. ''TAKOJ POKONCI!'' je jezno ponovil .Jaz sem jezno zavpila z očmi in vstala,potem pa pogledala proti uri. ''KAJ?!ZAKAJ?!SAJ JE URA ŠELE OB 5H ZJUTRAJ!'' sem olajšano rekla in se vlegla nazaj,da bi spet zaspala. Verjetno se je zmotil pri času,poleg tega se mi zdi,kot,da sem spala le eno samo uro. ''ČE ŠE NEVEŠ SE MENJA ČASOVNA RAZLIKA IN JA,TUKAJ V NEW YORKU SE KAR PRIVADI,VSTATI MORAŠ 2 URI PREJ!POHITI ZDAJ,KER ŽE SKORAJ ZAMUJAŠ!'' je spet zavpil oče. Jezno sem vstala,se oblekla in pošteno lepo naličila. Prvi dan je - moram narediti poseben vtis. Oblekla sem se zelo lepo in frizuro sem si uredila na najlepši možni način,tudi ličil ni primanjkovalo. Potem sem pograbila torbo in se odpravila dol. ''Pripravljena sem.Greva.'' sem rekla in proseče pogledala proti očku. ''Kaj?Ljubica,z avtobusom se boš vozila,pelje že pol ure prej,jaz moram v službo isočasno kot ti,žal nimam časa zate,adijo in uživaj'' mi je nasmejano povedal očka. Kaj? Me zajebava ali kaj ? Pa menda me nebo vozila ta ogromna kripa,kjer se po možnosti lahko nalezem še kakšnih bacilov od bogvekaterih ljudi. Ogabno,fuj in še enkrat fuj! K sreči imam parfum,ki bo bacile odgnal. Bogata sem,moral bi me peljati očka z svojim ferrarijem,ne pa da grem z tem mestnim bedastim vozilom. Hitro sem jezno pograbila torbo in stekla na avotbus. Potem smo se 15 minut peljali,potem pa prispeli pred šolo. Bila je ogromna,barvita in veličastna. Uganite kaj ? Bila mi je všeč ! Stopila sem noter in poiskala napis 2.C - POUK ZA FOTOGRAFIJO. Potem sem vstopila. Kar nekaj klopi je bilo praznih. Kar eno sem izbrala. Udobno sem se namestila in se vsedla. Potem pa v razred vstopi nek frajer... Res je bil pravi mačo,lepotec...katero dekle ga ne želi ? Kmalu se oglasi nek fant od zadaj. ''Poglej,Dave,novinka na tvojem mestu!Ha-ha-ha!'' se je posmehoval nek črnolas bedak,ki sem ga komaj zdaj opazila,ker je tako nepomemben. ''Ne sekiraj se,Marcel.Dovolj klopi še je in dame imajo prednost,ne?'' je prijazno rekel ta perfektnež,pogledal proti meni in mi pomežiknil. Dave. Dave mu je toraj ime. Sveže in lepo. ''Dave,ti pa si?'' se je obrnil proti meni in mi podal roko. Smeje sem jo sprejela. ''Kelly'' .

se nadaljuje ko bodo 3 nexti najmanj in jutri !
18. september 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
a daš lohka sliko kelly pa Dave-a??
18. september 2012
Next!!
18. september 2012
u73295
u73295
neeeeeeeext!
19. september 2012
u81497
u81497
neeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext prošim!
19. september 2012
Jaz,Kelly :

Dave :

žal pa nimam časa,da bi pisala next,zato verjetno pride kasneje proti večeru
19. september 2012
u105767
u105767
next
19. september 2012
Potem se je nasmehnil in mi v roke nekaj potisnil,jaz pa sem se nasmejala,a naju je kmalu med flirtanjem zmotil šolski zvonec. Hitro sva odhitela vsak za svojo klop,saj sva prej stala in se malce sprehodila po razredu. ''POKLIČI ME'' mi je nakazal z roko. Sama sem pokimala. Potem pa je prišla do njega neka punca . ''Ljubi,si vredu?Novinka je na tvojem mestu!'' se mi je posmehovalo tisto dekle. Ljubi ? Ah,že razumem , njegovo dekle je. Seveda,kdo tako lep pa nebi imel dekleta ? Imelo me je,da bi ji prisolila klofuto in ko sem ravno želela nekaj reči istočasno kot Dave je vstopila profesorica. Pouk je potekal normalno , le da smo danes imeli samo do pol 2h šolo in Dave-a sem se izogibala . Bolje je,če se ga. Po končanem pouku sem šla pred šolo čakat očeta. Kje za vraga se obira ? Aha,seveda,na avtobus bom morala,izpadla bom kot navadna reva. Potem pa me od zadaj nekdo prekine med razmišljanjem. ''Rabiš prevoz?Skoči noter'' reče glas in ko se obrnem za sabo zagledam Dave-a v Cabrioulettu modre barve .Aaa,moj sanjski avto ima ! Nujno sem morala iti domov v njem,ne pa v tisti stari kripi,busu. Hitro sem sprejela povabilo in kmalu je tudi on pohodil plin. ''Oprosti tisto prej.Ni moja punca.Samo prilizuje se mi in se dela,da je'' mi je pojasnil Dave. Takoj sem bila boljše volje. Že ko mi je poklonil njegov čudovit nasmešek. ''Tukaj si toraj doma'' je rekel ko sem ga zaustavila pred svojo novo hišo . ''Ja,to je moj nov dom.Včeraj sem se priselila k očetu,z mamo sta ločena.No,se vidiva jutri'' sem rekla in mu drzno poklonila poljub na lice,nagradil me je z nasmeškom. Opazila sem,da se odpirajo vrata naše hiše in hitro sem pokazala Dave-u,naj spelje. Res mu je uspelo še preden je neka ženska odprla vrata. ''Kdo si ti?!OČKAAA,V HIŠO SO VDRLI!'' sem začela panično vpiti. ''Tiho in pomiri se. Jaz bom tvoja nadomestna mami, ime mi je Mariah. '' se je predstavila ta ženska,kmalu pa je prihitel očka. ''Kaj vpiješ,ljubica?'' je začudeno vprašal,potem pa zagledal to žensko in jo objel okrog trebuha. ''Ah,nekoga sem ti pozabil predstaviti.Miška,to je Mariah,moja nova punca in tukaj živi skupaj z njenim sinom, Sethom,ki ima sobo zraven tebe,včeraj sta bila po nakupih pozno v noč,zato ju nisi spoznala'' je povedal očka,jaz pa sem samo osuplo pogledala in stekla v sobo. Zaklenila sem se. Hotela sem mir. Potem je po vratih začel nekdo tolči. Nisem se zmenila za to. ''SOVRAŽIM TE,OČKA!VEDNO SEM OČITALA MAMI,DA TE JE ZAPUSTILA,A OČITNO SI KRIVEC LE TI!'' sem jezno zavpila in jokala naprej. Nemoteno. Morala sem spraviti to bolečino iz sebe,a nihče me ni smel videti jokati. Niti očka. Nočem jokati pred drugimi. Niti pred lastno družino. Objela sem medvedka in odprla paket,ki mi ga je mami podarila. Bila je verižica v obliki srčka,notri pa je bila slika mene in mame. Objemala sem verižico in se jokala . Hotela sem mamo. Ne očeta. Oče se mi je trenutno zdel moj najhujši sovražnik in človek,ki je kriv za ločitev njega in mame. Potem pa pride v mojo sobo nek fant. Le od kod se je vzel? Pogledala sem ga in že zdaj se mi je gabil. Verjetno je to Seth,sin od očetove nove ljubice Mariah. ''Ti si Kelly,ne?'' me je vprašal in mi ponudil roko. Obrisala sem si solze. ''Pozabi.Z reveži kot si ti se ne rokujem.Sploh pa si vsiljivec,nihče ti ni dovolil,da prideš v mojo SOBO,kajšele v našo hišo!'' sem jezno zavpila nanj in se zaprla v kopalnico. Zbrisala sem si ličila,saj so bila od joka popacana in razmazana,potem pa sem si jih ponovno nanesla. Kmalu sem začutila odkljepanje ključa. Ah,sranje. Ključ sem pozabila skriti,Seth,neumnež pa je odklenil vrata ! Niti videti ga nočem več ! Že zdaj vem,da je navadna mevža in klošar. Vsaj zame,čeprav je bil moderno oblečen. TODA BRIGA ME!

Seth :

19. september 2012
u105767
u105767
nexti
19. september 2012
u81497
u81497
neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
19. september 2012
še 1 next rabim pol pa nextam
19. september 2012
Next!!
19. september 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
20. september 2012
Potem sem jezno stopila iz kopalnice in začela ugovarjati. ''Mi še mira ne date?Seth,daj mi ključ!'' sem jezno zavpila na očeta,potem pa še na Setha,ki je ključ moje sobe držal v rokah in bil nadvse miren. ''Seth,prinesi mi ključ'' je rekel oče in mirno pogledal proti Sethu. ''Zakaj?Sem z njim,Seth!'' sem jezno zavpila in pogledala oba hkrati. Oče je sam stopil do Setha in mu ključ vzel iz rok. ''Pri meni bo na varnem,dokler se ne začneš normalno obnašati'' je rekel oče in mirno zapustil sobo. ''Sovražim te!'' sem zavpila Sethu . ''Oprosti'' je tiho zamomljal,a prepozno,saj sem že bila na poti iz sobe. ''Mariah mi bo samo uničila življenje,pa še Seth,ta njen pripetenec...kradeta mi očeta!'' sem si besno govorila. ''Ne puskušam tega'' se je kar naenkrat za mano pojavila Mariah,ki je očitno slišala moje momljanje. ''Ne govori.Ni vredno.Oče me itak ne mara.Grem'' sem jezno rekla in odšla nekam. Pač na kraj,ki me pomirja. To je jasa v bližini gozda. Tam naj bi se zgodil moj sanjski poljub ali zmenek,ali samo prijateljski piknik ali podobno. Obožujem ta kraj. Šumljenje dreves,petje ptic,čudovite zelene kombinirane,raznorazne barve in modro nebo zgoraj tako pomirjajo! Naredila sem nekaj fotk. Potem sem se odpravila domov,ko se je že večerilo. ''Kje si hodila tako dolgo?Skrbelo nas je!'' me je oče v dnevni okaral za televizorjem. ''Te nič ne briga,saj te tudi do zdaj ni,pa te niti zdaj ne rabi'' sem mu jezno zabrusila in odhitela v sobo. Spet sem se spomnila na najtežje čase,ki sem jih preživela. A moram ostati močna. Za mamo in ostale,ki me imajo radi. Če sploh kdo je ? Niti očka mi ne da občutka,da bi me imel rad. Niti noben drug,edino mami mi ga je. Malce pogrešam njene vsakdanje objeme,poljubčke in besede. A ni poti nazaj. Moram naprej. Izbrala sem sliko,kjer sem delovala žalostno,a močno . Naložila sem jo na FB in pripisala ''I GOT TO MOVE ON AND FORGET ALL SAD AND BAD THINKS,BUT I JUST CANT . IM JUST NORMAL ME,NORMAL GIRL,I CANT BE STRONG,IF NOBODEY LOVES ME'' sem pripisala in objavila. Potem sem se izpisala. Postalo mi je dolgčas in poslušala sem glasbo. Kmalu zatem sem se spet vpisala na facebook,saj se mi nič ni več dalo. Preletla sem 10 novih novic. Bili so lajki. Lajki nove slike . In prošnja za prijateljstvo. Dave Days'' sem prebrala in takoj kliknila ''potrdi'' vedela sem namreč,da je to novi in hud tip iz naše šole. Videla sem tudi,da mi je poslal sporočilo. ''Hey?Sem Dave.Me sprejmeš? No v bistvu ni bil to moj namen...hotel sem vprašati,če si vredu,saj veš,zaradi slike...'' mi je napisal. Bila sem vesela,da je vsaj on nekdo tisti,ki se briga zame. A nisem želela razkriti resnice. Odločila sem se,da se bom delala,kot,da ni nič in da nisem videla ,niti prebrala sporočila. Nato sem šla v kopalnico in se stuširala. Svoje dolge lase sem spletla v kito in si nadela spalno srajico. Potem sem odkorakala v posteljo. Objeta z medvedkom pri sebi sem zaspala.

to be continuied
20. september 2012
u105767
u105767
next
20. september 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
20. september 2012
u73295
u73295
neeext
20. september 2012
nexti pa na dolgooo
20. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg