Forum
No js pišem že zgodbo Miranda and her life. lahk tut tisto preberete drugač pa bom še to pisala.
Zgodba govori o najstnici Patty ki je vedno lepa. Na šoli jo imajo za miss šole. Je razvajena in vedno dobi vse kar hoče. Njena starša sta lastnika največje banke v Ljubljani. Ima tudi mlajšo sestro Hano ki je vse prej kot barbika. Patty jo sovraži. Vsi fantje so noreli za Patty, toda njej ni bil všeč nobeden dokler ni spoznala enega Žana. Življenje se ji bo kmalu spremenilo in bo na svet začela gledati drugače......
jaz pišem kot Patty..iščem pa tut eno da bi pisala z menoj
vam je ušeč? nextam?
05. marec 2011
Patty:

05. marec 2011
u36101
u36101
IIaaa nextii.. a Łhkoo s teßoii pišem?
05. marec 2011
ja lahko itak
05. marec 2011
A boš ti začela al js? ;DD
05. marec 2011
u36101
u36101
Kaaar ti dej, da boom potem lahko vedla, kko nadaljeeuat.. =D
05. marec 2011
ok ;D
05. marec 2011
Zjutraj sem se zbudila in odšla proti kopalnici. Hvala bogu je bila hiša tako velika da sem imela svojo kopalnico. Oblekla sem bele pajkice, mini pinky krilo in roza-belo majico. Naličila sem se kot vedno ter si naredila frizuro. Potem sem šla v kuhinjo kjer sta sedela mama in oče ter zajtrkovala. Pridružila sem se jima in oba sta me pohvalila da dobro izgledam. Čez 5 minut je v kuhinjo prišla Hana v neki brezvezni zeleni majici in kavbojkah. Hvala bogu je one 2 leti mlajša od mene in je hodila v 9.razred jaz pa v 2.letnik. Ko smo se najedli sem odhitela na postajo. Tam sta me čakali moji BFF Vanessa in Lara. Vsi fantje so strmeli vame jaz pa se nisem zmenila za njih. Ko je prišel avtobus so se vsi rinili proti vratom zato sem samo zakričala kdo mi bo čuval sedež in vsi so rekli da bojo. Vsedla sem se k Lari. ''Patty danes si res kul oblečena.'' ''Oh Larč hvala.'' Ko smo prispeli do šole sem izstopila in na hodniku so se mi vsi umikali ter mi fanti tečnarili če grem z njimi na zmenek. Samo nasmehnila sem se in rekla ne. Prišla sem se razred in se vsedla zraven Vanesse. Pri vratih pa se je pojavil nek nov učenec Žan. Bil je prelep.....
05. marec 2011
Neext
06. marec 2011
nextttttttt
06. marec 2011
N-n-n-n-n-n-n-e-e-e-e-e-x-x-x-x-x-t-t-t-t-t :Đ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
13. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg