Forum
Nekega dne,se sprehajam po šoli. Mimo pride prijateljica Emii,ki me upraša ali želim sedeti z njo,saj sem dosedaj sedela sama. Seveda privolim,ker mi je sami dolgčas Emii pa je zelo zabavna punca. Toda nisem vedela,da mi bo prijateljica Luc to zamerila...
A nextam???
21. marec 2011
next
21. marec 2011
Takoj ko sem se presedla k Emii,je začela gledati tako jezno,da sem se čez čas začela počutiti krivo,za to sem šla do nje,ter jo vprašala kaj je narobe. V odgovor me je nadrla,da sem velika krava. Stekla sem na wc,ter zajokala. Kaj zavraga sem ji naredila?Je ljubosumje krivo vsega?? Obrisala sem solzne oči in odhitela v razred. Bila sem vsa rdeča od joka,za to me je učitelj vprašal ali je z mano kaj narobe. Najraje bi ga nahrulila,seveda da je narobe!!!!Toda odgovorila sem mu z "ne nič ni narobe" ter pouk se je normalno nadaljeval. Toda zame ne NORMALNO!!Še zdaleč neee!!!!
Če ti je ušeč napiši pa nextam!!!
21. marec 2011
NEXT
21. marec 2011
next
21. marec 2011
Med naslednjim odmorom pa je bilo še bolj burno. Rekla sem da sem zelo prizadeta zaradi žalitve. Odgovor pa je bil,da sem si sama kriva,da sem taka,in da ji je popolnoma vseeno če se tudi NIKOLI več ne pobotava. Zazvonil je zvonec in pouk je bil končan. Še sreča da je petek,vsaj nekaj dobrega!Ko sem prišla domov je moja mami seveda takoj vedela,da je z menoj nekaj narobe. Povedala sem ji kaj se je zgodilo. Saj ji nisi nič naredila in zato nima razloga da bi se tako obnašala in te žalila,je dejala mami. Mami vedno razume moje probleme. Zelo jo imam rada. Takoj me je potolažila,in čez par minut sva že sedeli v avtu na poti v Mcdonalds. Moja mama je naj mama na svetu!Sedeva za mizo,naročiva,vse v najlepšem redu....
....no,ja ne dolgo. Zagledam Luc!!!O,ne!!!Ona je!!!Škandal bo!!!
Nextam?
21. marec 2011
Luc pride do najine mize in o bog!!!!Moji mami v obraz reče da je njena hči krava!!Naslednje kar sem naredila je bilo,da sem pograbila pladenj in ga zalučala v Luc. Na njem pa je bila na žalost solata s prelivom ter še nepopita kokakola. Se pravi vse je zletelo v Luc. V meni se je vse smejalo,toda tega nisem kazala navzven,ker bi to povzročilo še hujše posledice. Luc se je utapljala v morju solz,mama pa me je pogledala,kot da je vedela,da jo imam dobesedno pohn kufer. Mama se je Luc opravičila,kar sem morala storiti tudi jaz. Njeno jakno sva odnesli domov,da jo bova oprali. Drug dan pa je bil spet ŠKANDAL. Luc je pridervela po stopnicah,ter mi izročila majceno darilce,zavito v zlat svilen papir. Toda v njem je bila.......

Nextam?
31. marec 2011
u39401
u39401
nextii
31. marec 2011
Toda v njem je bila velika sluzasta žaba. Med mlako sluzi pa je plaval listič z napisom: to je šele začetek. Luc
Ojoj...če je tole šele začetek,kaj bo torej sledilo???Me bo skušala zbombandirati??Me bo UBILA!!!?? Takrat se mi je čisto vse zdelo možno. Toda zbrano in mirno sem kljub žabi in verjetnim posledicam nadaljevala pouk. Po pouku me je pred šolo ustavila Luc. "Kakšna je bila torej žaba",me vpraša. "Veš,malo me je spominjala nate Luc",sem ji zabrusila. Nisem se želela spustiti v prepir z njo,toda ne morem ji dovoliti,da se iz mene norčuje ter z mano manipulira. Luc se je povesil nos. Odvihrala je naravnost domov.
Da bi se malo sprostila,sem poklicala Elii (se je spomnite?) ali bi si z mano ogledala film Burleska. Seveda je privolila. Ko pa sva prišli v kino,sem že hotela stopiti v vrsto za vstopnice ko sem od šoka otrpnila,ker sem zagledala.....
...........
...........
ZAGLEDALA....
..............
...............
.................
......................
......................

Zagledala sem LUC!!!!!Kako je ta zahrbtna podlasica lahko v kinu po čistem naključju točno ob istem času kot MIDVE??Ubila jo bom,če ona ne bo prej mene!!!!Ko naju je zagledala je pristopila,in se "zgrozila" nad mojimi čevlji,ki so bili kot vedno umazani od blata. "Si se valjala s svinjami al kaj",me je važno vprašala. "Ne nisem,toda,da se ti ne bo kaj podobnega zgodilo,ko te bom nekam porinila". Nato pa sva z Emii odšli do kinodvorane št. 9,ter veselo pogledali film. Na poti domov pa se je zgodilo nekaj groznega.......

3 nexti pa nextam.
02. april 2011
u39401
u39401
nextii
02. april 2011
Nextala bom sam mal za tebe Katthy...ko bota pa še 2 nexta pa napišem več...

Z Emi sva prečkali cesto. Toda pripeljal je rdeč mercedes in zbil Emii. Kričala sem kot nora,letala da bi našla pomoč tekla za voznikom mercedesa,ki ni niti ustavil,da bi poklical reševalce. Nekateri ljudje so res živali. Hitro sem vzela moj samsung cookie iz torbice ter zavrtela št. 112. Oglasil se mi je prijazen moški,ki je zahteval podatke.
M-moški J-jaz
M-pozdravljeni,kaj se vam je zgodilo?
J-ne meni!!Prijateljico je zbil avto!!!!Padla je v nezavest!!!!Nočm da umre!!!!
M-mirno kri. Kje je voznik?
J-odpeljal je!!!!!Ni se vstavil!!!!!!!
M-samo povejte mi,kje se nahajate.
J-pri prehodu za pešce pri kinu,na Ribičevi cesti!!!!!Pomagajte prosim!!
M-da seveda. Takoj bomo tam!!!!Nasvidenje!
J-nasvidenje!!!!

Ko so prišli reševalci pa Emii ni bilo.....

Še nexta!!!!!Hitr!!!
02. april 2011
Nexxxxtam??????
02. april 2011
u39401
u39401
nextii
02. april 2011
Še 2 nexxta rabim...
02. april 2011
u39401
u39401
nextii
02. april 2011
u25553
u25553
nexti gul cool story
02. april 2011
Jutri nextam,ker nimam cajta dons. Vela????
Pa hvala ker vama je všeč!
02. april 2011
next ful cool zgodbica ♥♥♥
02. april 2011
Ko pa so prišli reševalci Emii po zagotovilu strokovnjakov ni bilo več nikakršne pomoči. Poklicali so moje,in njene starše. Skoraj sigurna sem bila,da mi vsi pripisujejo krivdo za Emii-ino smrt. Planila sem v jok,ki ni ponehal. Emii so odpeljali z rešilnim avtom,čeprav ji niso mogli več pomagati. Rekli so,da bo v bolnici ostala do jutri,dokler ponjo ne pride pogrebni zavod. Potem pa so začeli iskati krivca za nesrečo. Prijazna agentka FBI me je do potankosti zaslišala. Npr. kakšne postave je bil,barvo las,znamka avtomobila in REGISTRIJSKA tablica. Ker bi tudi jaz rada postala FBI agentka,seveda že sedaj poznam trike. S sabo sem imela malo beležko v katero sem napisala: CE JO-703.
Preverili so registrijsko in odkrili ime moškega: Tom Whitt. One to je vendar Luc-in brat!!Moram spregovoriti!!Preprosto moram povedati za Luc-in prepir z mano,in kako mi je grozila!!!Nasrečo imam pri sebi še vedno listek,ki je plaval v mlaki sluzi. Torej maščevala se je z smrtjo MOJE prijateljice??!!Mi bo ubila še kakšnega ljubega človeka?!
UBILA jo bom!Lastnoročno jo bom zadavila!Ko jo dobim v roke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FBI-aj agentki sem povedala,kdo je ta moški,ter kaj se je zgodilo med nama z Luc. Poklicala je Luc in njene starše,naj se oglasijo na policijski postaji. Ko sem zagledala Luc,sem šela izvedela,kaj pomeni pojem "SOVRAŠTVO". Ona in njen brat?Zlobni in brezsrčni duši. Zaslišali so Luc,toda ona.....

2 nexxta pa nextam!
03. april 2011
2 nexxta!!!Hitr!!!!
03. april 2011
u43597
u43597
Next ... -.-''
03. april 2011
Še 1 next!!Usi,ki bi radi naprej brali zgodbo,obvestite prijatelje naj napišejo nexxt!!
Če pa tega sami še niste nrdili narete,pa bom nexxtala!!
03. april 2011
u31432
u31432
next!!!!!!!!!!!!
03. april 2011
next!!
03. april 2011
Zaslišali so Luc,in ona je priznala,da ima dober motiv za tale umor. Ker je mladoletnica,je seveda niso morali aretirati. Zato pa so jo naročili k psihologo,saj (kot so mi po tiho pripšepnili) ni čisto zdrava-duševno seveda. Nato smo odšli domov. Drugo jutro so mi učitelji dovolili izostanek iz šole,ker mi je umrla draga oseba. Emii bodo pokopali jutri,zato sva z mamo kupili črno obleko,ki izraža žalovanje. Šele sedaj moja mama ve,kakšna zloba je Luc. Zdaj mi je žal,da sem se prepirala z duševno zaostalim človekom. Tisti dan pa mi je mama izročila dnevnik,da bom lahko vanj zapisala svoja čustva,za katere ne želim,da bi izvedeli drugi.
Nato pa sta starša dobila sporočilo od njunega šefa (oba delata v istem podjetju), da morata na službeno pot,takoj zjutraj. Začela sta pakirati,in zgodaj zjutraj sta odšla na letališče. In o groza!Name bo pazila tetka Berta,ki je skoraj slepa in zeloo gluha in povrhu vsega še NEPOKRETNA (vsaj tako se obnaša). Ko je bila že pri meni,sva gledali špansko limonado "Isa TKM" ter se zabavali. Dokler se ni na vratih prikazal Luc-in brat!!!!!

Če do jutri dobim 8 nexxtow nextam jutri!Če ne,boste pač čakali!
03. april 2011
next next prosim fl dobr pises nexti prosim
03. april 2011
Elma Gogic lahka obvestiš prjatle pa naj dajo next ker rabim še najmanj 8 nexxtow do jutri,pol pa pišm naprej. Vela?
03. april 2011
u39401
u39401
nextii-prezahtevna si!
03. april 2011
evica17 kaj??
03. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg