Forum
u175207
u175207
sm bom dajala različne teme ali slike kar koli in o tem bom malo napisala kot bi bila zgodba

pogoi ki jih hočm da upoštevate:
ne sprašujte me gdaj bom pisala ali kaj podobnega
ne kregajte se
ne bodite užaljeni če vam kaj rečem
ne limajte slik in video posnetkov alih kakšnih tem ker je to moja tema in samo jas lepim kaj gor in pism lahko samo nextate
ne oglašujte tem prosim
ne me spraševt o temi zakaj sm prlepla to in tako
pravila določam sama
ne se užalit zaradi česa kar sem prilepila in da ne boste več sodelovali razn če mi napišete po zasebnem sporočilu razlog
in res prosim ne pišite pod komentarje kaj vas moti in tko naprej to mi pošlte po zasebnm sporočili ker lahko pod komentarje samo lahko nextate
in prosim če boste brali to semo da jo tudi oglašujete
lp nixe<3
02. avgust 2014
u166108
u166108
next
03. avgust 2014
u175207
u175207
zečnem
malamateja ki ima temo moj blog je kako naj rečem zelo popularna dobi veliko nextov in veliko všečkov vsak dan sem dobijala zelo veliko obvestil od teme moj blog in to mi je šlo naživce ker sem vedno dobijala zelo veliko obvestil en dan pa sm šla na to temo in kliknila ne obveščaj me in sedaj imam mir ne da sem ljubosumna ali kaj takega samo preveč obvestil sem dobijala
llady moja bff v resničnem svetu je naredila novo temo komaj čakam da se prijavim ne spomnim se naslova ima tudi eno zgodbo meni je zelo dobra rada imam llady zelo
to je za danes vse čaw lepo se imejte
03. avgust 2014
u175207
u175207
nadaljujm po 2 nextih
29. avgust 2014
u175207
u175207
z novo temo
29. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike