Forum
Živjo sem Sara.Stara sem 12 let in živim v Sloveniji.Moja najboljša prijateljica je Anja

Jaz:

Anja:

"se spominjaš še šotora,skupaj sva bila uaaau...objeta v mesečini sreče noč je najina uaaau..."
"Hmmm anja na živce mi greš!! S to pesmijo in prov mal me briga če govori o kšnmu od teh tvojih miljooon fantov!! !" sem se zadrla."Eeeej mal ne govorim o fantih pa reeeesno...to je peesm.." Me je prekinila ona in se brigala zase.Jaz pa sem odšla v svoj šotor.
Nadaljujem? prooosim napiši next ali pa komentiraj zgodbooo...Pliiis!!
11. januar 2014
še nekaj o meni in moji familiji in hiši preden zares začnem
imam enega brata
to je on ime mu je Tom:

in moja sestra ema:

Živimo v velki hiši:

moja soba:

Tomova soba:

Emina soba:

kuhinja:

Mamina soba:

Dnevna soba:

...
11. januar 2014
Ok uradno bom začela pisat in me ne briga kaj boste pisal tle če sploh kj boste...Aja zgodba se dogaja na skavtskem taboru
...in tako ko sem odšla iz šotora
:

em se zaletela v Alexa najlepšega tipa na svetu:

"sorčii" sem se mu opravičila on pa se mi je lepo nasmehnil in rekel da ni problema..
potem sva se pogovrajala še nekaj časa dolker ni prišel tom(moj brat)
v glavi se mi je vključil alarm da pred mojim bratom in njegovim bff-jem ni nič varno ker sta kot radio kar onadva vesta se jima zdi da bi morali biti o tem obveščeni usi!
(t-tom j-jst jj-jan(bratranec),a-alex,e-ema)
t:"o moja draga sestrica si je pridobila pa fanta...oooo alex kako pa to da mi nisi nič povedal.In Sara ne skrivaj pred mano!"
jj:"Jaa sara slišala si ga.Oh ja luka tega še zagotovo ne ve...no zdaj ve"
"Ej Luka a veš d ma moja sestrična fanta"
j:"ni moj fnt sam prjatel"
a:"Em jan resno....Ne hodva.Sj veš no khm..."
E:"Kwa že spet ne vem???"
jj:"nč nč mislel smo d si je naša Sara najdla fanta pa si gan ni sta sam frenda.."
E:"ahaaa!?"
...ta next je bil kratek rabim usaj 7 next-ow za nadaljevanje...
11. januar 2014
next drgač kułł pišeš
11. januar 2014
pol ure za tem so k meni priskakljale Ema,Anja in Nika(janova sestra)
Nika:

Ko je Anja hotela nekaj uprašati je Layla piskala krog.Povedala nam je da bomo peli pesmicena strani 32.
tomu se je čez obraz razvlekel nasmešek n z velikim veseljem je uprašal kaj pomeni stran 32.
layla je rekla"pesem vodnikom!!"
Vsi vodniki" tooo mi najboljši smo!!"
Jan:zakva sam pesem vodnikom zakwa ne podvodnikom.Velik bl so koristni...
"to Jan " smo se zadrl usi podvodniki.
Jan:

Layla:

"Mir" se je zdrla Layla
"bomo pa pel ranjena duša!"
"KAAAJ?!"

"O BAD!!"
(j-jan,M-mojca,V-vid)
Mojca:

Vid:

V:"lej briga me če je tvoja sestrična...
M:eeeej kwa je z vama vem da sta luštne sa ne se stept zarad teha
J:"EMM mojca ona je moja sestrična nsm ne v emo ne v Saro...
vsi.AJAAA...čak kwa!
HAAAHAHAHA...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Vsi so pritekli vem gledat kaj se je zgodilo in vidijo Emo ki je na tleh v njeno roko pa je bil zapičen nož.Vsi so postali panični kaj se je zgodilo,midva s Tomom pa sva jokala.Pritekla je Layla in krikinila.Takoj je poklicala v bolnico,kjer pa ni bilo nič prostora,a ko jim je povedala za ka gre so tam takoj našli prostor.Ta dan je bil za nas zelo žalosten,in tudi Janu se ni več ljubilo da bi me zajebavu z Alexom,kar mi je bilo useeno kar ušeč.Kasneje sem prejela telefonski klic.Bila je Ema.(J-JST,E-Ema)
j:"oooo ema kk si a je uredu s tvojo roko??"
e:ja jutri pridem nazaj,drgač je pa cool tle pa še plišastega zajčka sm dobila!!
j.WAAW!!to je kul bom povedala ostalim...
takrat se je zamano priplazil Jan ki je vse prisluškoval in zgrabil telefon in začel govorit
"oiii Ema kk si...jaaa usi te pozdaraulamo...kuul...mhmm...no lepo ...ja bomo mel en klic prow zate...ja vem da je lepo..."
Potem pa mi je vrnil telefon in začel peti o alexu.Verjetno se mu je povrnila moč!
jaz sem emo še pozdravila,prekinila in se začela dret po taboru da jutr pride Ema!!...
12. januar 2014
neeext
heeej oprosti za smetenje ampak ali bi lahko prebrali moj blog: http://www.igre123.com/forum/tema/moj-blog-in-lt-3-in-lt-3/66586/1
še enkrat se opravičujem ampak bi mi ful velik pomenlo če bi prebrale in mi tudi pomagale rešiti mojo težavo oprosti in ly girls <3
15. januar 2014
u19959
u19959
neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttt
ti si naj bolša pisatlca sveta
20. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg