Forum
Hi pips!

Tbh res se mi ne da pisat kle nekih pravil so yeah...noh8 (:
Pač nism neka oseba k bi zdej hotla met 100 nextou pod eno objavo pa neki tko da you don't have to read it if you don't want to.Pač bom happy če boš brala ampak noben ni reku da morš napisat next sam tok hahha

Pač idk pisala bom k bom mela čs zato od mene ne pričakujte nexta usak faking dan kr mam tut sama lajf.Probably je use to zvenel mal rude sam kaj nej hahah

Pisala sm že 3 bloge ampak nevem kaj je zdej 'IN' na igrah tko da mi nerabte pisat hejtou ker bom pisala kar si o nečem mislm in če bom pisala o seb in če bom pisala v sarkazmu.

Ta blog je bolj nrjen zame kr pač js morm nekam pisat svje občutke pa ne da morm zato d bi bla neki več ampak enostauno nekomu morm povedat tko k se men zdi in če je to intrnet je pač intrnet jebeš to haha

16. marec 2016
u209966
u209966
Neext
16. marec 2016
Next
16. marec 2016
Nexttt
16. marec 2016
Nextttt:")
16. marec 2016
Next
16. marec 2016
u174662
u174662
Next
17. marec 2016
u207801
u207801
Next
19. marec 2016

OBSSESION?

Okej let be honest-usi mamo neki radi oz smo z nečem obsedeni to je pač dejstvo hahah in js mam teh obsesij ogromn hhaaha sej zdej poskušam to mal zmanšat ampak ok no one cares kle so 4 obsesije k so pr men nekak glaune hahahaha

✘YOUTUBE✘
ni mi težko priznt ampak spremlam velik youtuberjou tut slovenske in pač ja prb usak dan al pa usak 2. dan grem mal gor pogledat in pač idk m8 YouTube is cool hahahha k že hočm dol pa mi da kšn dobr video tm ob stran in se bpol to vleče aff x'd

✘QUOTES✘
pač ja men so kšni res faking topp in od tega mam 1/4 slik sam quotou pač ful rada jih iščm lol pač rada mam na momente deep pol kšne k ti idk dajo mislt?so realni?idk hahah pač ja uglaunm quoti so mi lajf

✘WE HEART IT✘
Bolš mi je kot tumblr kar se večino folka itak ne strinja ampak noone gives a f*** about it pač js osebno se na tumblrju ne znajdm zdej nevem a js nenajdm al pa nemorš uglaunm js mam rada te tumblr feede pa to ne in js bi prvo rada rabla kšne bol 'famus' acc s temi feedi in k vidm kšno tako osebo bi js faking rada šla pogledat komu sledi ker pač po usej vrjetnosti sledi še kšnim s takim feedom.In problem je da js nemorm vidt komu sledi hahhaha in tut tko nevem a to folk realno objaula slike al reposta ker pol js nevem kaj nej haha večni problemi x'd uglaunm ja whi mam pa že 3 leta i guess in mi je kul pač najdš use kar rabš,ful tumblr feedi so itd. ugl cool je hahah

✘SKI JUMPING✘
okej ja to bo mal weird zdele ampak ja od zmeri usak let gledamo skoke hhaha u 4. klasu je ena zrihtala nm karte k je stric pr unmu kaje že pač idk neznam napisat ampak izgovori se Maner hahahahha no in smo šli takrt sam 2 klasa in je tkrt en padu ampak pač js sm bla faking 4 klas no ahhahhaha pol v 5. so šli pa še ostala 2 klasa IN SO SE PELAL NA SEDEŽNICI USAK Z ENIM SKAKALCOM ENA JE BLA S FAKING PREUCOM!! ampak ja maja je gnila v šoli takrt hahah in ja toj to letos me je pa(nism šla v planic btw) neki 'potegnl' like usually ane hahaha in ja mam kontakt od preuca in omg hahha sej nam zdej k je predougo x'd pač uglaunm ja skoki so mi lajf in nasledn let bom faking šparala za planico hahah
24. marec 2016
Nextt
24. marec 2016
Omgg ful toop*w* hahahah jaa yt pa quoti so lajfff aff*0* js se tt ne znajdem na tumblrju hah
Sam whi mi ni neki skoki tt ne uglavnoo tipi topiii;") nexttt:"")
24. marec 2016
mja js ga sploh uporablam ne hahah hvalaa <33
24. marec 2016
Next
25. marec 2016
u174662
u174662
Next
25. marec 2016

STALKIIIING

okej nebi se neki važla al pa karkol za pozornost sam to sm če ne druzga pisala zato da bom čez pou leta to brala (kr js berm svoje stare bloge zmer za nazaj lol)
so yeah pač v sredo (23.3.) smo js,2 sošolki pa 2 sošolca lol in smo se zmenl med anglo k smo si težil pač ok to bo ful long story sam ok pač js sm najdla fonsko od prevca oz mi jo je ena povedala in sm js povedala d mam njegovo fonsko 2 sošolkama in smo hotle skp napisat kaj bi govorle.Pa nismo vedle al nej ga tikamo al vikamo lol in smo uprašale enga pred nami k je sedeu če bi ga on viku in je reku ja.In pol je sam zvedu da mamo cifro in sta hotla z nama in ufc več ns je bolš bo ane hahhaha no in ona2 sta se pol krneki kregala kdo bo govoru js pa sošolka sva ga pa ta čs klicale in boom po 3 klicu se je on javu,medve se začneve dret in po 6 sekundah prekine.Klicala sm ga pol še 20x prb al mal več pač ob 13h je bo 24 klicou haha in je usakič prekinu.No in pol se ni več javu.Pa mi k sm bla js pa še ta k se je drla z mano na busu lol in dobim sms ''odpisu mi je!!preuc mi je odpisu!'' iin je napisu neki nimam časa prosim pustite sms lol in mu je pisala neka uprašanja kao d dela anketo jok no in pol dons men ta iz busa napiše d smo na nek način v časopisu kr je reku da se ne oglaša na klice kr k se javi da mu folk upije ahhahahha i whink i would die here pač una je rekla d prseže d je res slikala mi bo k pride domou ampak pač itk če je prsegla je res haha omg im still dying here kr take člouk pa ful se sliš kokr d nalagam sam majkemiii it happennddd <33

+na vibru mamo groupo in k ns bo ene 10 not prb bomo se zmenl da bomo nrdil idk kak fanpage al neki d bi ns opazl hahahha pač če mate viber pa da spremlate skoke mi napište fonsko v viber <33
25. marec 2016
u174662
u174662
Next lol
25. marec 2016
Next
26. marec 2016
Next
26. marec 2016
Next
31. marec 2016
Next
31. marec 2016

☀YOU DON'T KNOW ME ☀

►Moja najljubša pijača je ledeni čaj ne alkohol◀
►Zasvojena sm z youtubom ne z drogami◀
►Ko mam dnar ga zapravm za cune (obleke) in ne za cigarete◀

►Kdaj uščipnm koga k res res ne prenašam več nikol pa še nism preveč udarla haha◀
►Nimam fanta nikol ga nism mela in ga tut zaenkrat nerabm lol◀
►Na momente pogrešam tisto vorčino,pletje,morje,..ampak mam tut zlo zlo rada dž haha◀
►Rajš uporablam whi kokr tumblr(linki so dol)◀
►Ljubezen vs denar? Odvisno kašna ljubezen haha in odvisno kolk denarja (sarkazem)◀
►Pod moje prjatle sprejemam use-useen mi je če kadiš,se drogeraš,... js nebom zarad nekoga začela neki delat kar nočm js bom samo sprejela nekoga kakršn je sam nej me tut on sprejme enako◀
►Rajš mam pse kokr mačke čeprou une fluffy mačke so mi ful top ahahh◀
►Blog vs Vlog?Vlog definitiuno tut več časa preživim na YouTube kokr na teh blogih haha◀
►Poslušam vse zvrsti muske ampak weird thing je da mi je enkrat ena muska reees top pol je pa kmal ne prenesem več in se jo naveličam haah◀

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
WE HEART IT:http://weheartit.com/mayairwin03
Snep,Insta: (zs)
Viber: (zs)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
01. april 2016
u210321
u210321
Next
01. april 2016
Next
01. april 2016