Forum
u129294
u129294
Žiujo!
No, probala bom napisati zgodbico (seveda izmišljeno) o nekem dekletu. Ja, vse težave fante, itd bom tudi dodala zraven. Šlo se bo o dekletu Emily in njenem konju Apollo.

Začnem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. april 2013
u127341
u127341
next
16. april 2013
u129294
u129294
Bom kr začela

No, žiujo. Ime mi je Emily, pišem se pa Johnson.Stara sem 15 .Ufff, pravkar sem izvedela da se bomo preselili. ZAKAJ?! Tukaj v Miamiju je prav dobro, čisto nič nam ne manjka! Probala sem že očija prepričati, zvenelo je nekako tako:

e: očiiii
o: ja em?
e: am, mislila sem vprašati, hm no, aveš ker sem 15 že in hodim v šolo, in sem zrela (nisem navajena govoriti veliko. to imam po očiju. pri govorih sem zelo nerodna) ane, če bi lahko najela stanovanje ker je brezveze da menjam šolo pa to aveš no, kaj praviš?
o: kaj? kaj si rekla? oprosti ljubica, časopis berem, me lahko pozneje vprašaš?
e: saj ni pomembno.

In tako je bilo odločeno. Preselila se bom 100%. AMPAK PORKADIJA! SAJ NITI NEVEM IMENA TISTE VASICE!!!! OHHHHHHHHHHH.... solze so mi stopile na oči in odvihrala sem v sobo. naša hiša je izgledala nekako tako:

no, v sobi sem se pomirila. pogledala sem na uro. 'šit!' sem pomislila. zamudila bom trening. o, ojoj. tudi na trening ne bom mogla hoditi. spet tiste solze. omotična sem legla na posteljo in zaspala. itak je brezveze da grem. čez 1 uro gremo, sem pomislila. nato sem utonila v globok spanec brez sanj.

next?
16. april 2013
u127341
u127341
next
16. april 2013
u129294
u129294
hahah element, hvala ker tako zavzeto spremljaš mojo zgodbo.
16. april 2013
u113053
u113053
iiii next pa js sm Tinč Any
16. april 2013
u129294
u129294
Itaq nimam nič pametnejšga za počet :$

Prebudila sem se v kričanju. 'Emily! Em! Em no ti tečka zbudi se!' ta glas bi lahko prepoznala kjerkoli. Bila je moja sestrica Kathleen.

prava mala pozerka je. 'kat! Daj mir!' in začel se je navaden poušter fajt med sestrama. oh. stara je 7. ts! vsi mislijo da je sweet little angel. tsja! doma pa prava mala pošast. 'EMILY, TI LENOBA! PEJT ŽE! Hmmm, saj nočeš iti pred Ryana tako skuštrana? Spodaj te čaka. Aja by the way, prinesi še svoje reči, jaz ti jih že ne bom nesla' pravo nasprotje od mene! ta mali klovn ima take dolge govore, oh, niti sanja se vam ne. naslednja stvar. ryan. vas zanima kdo je to? no to, dragi moji je moj fant... ja sliši je dramatično ampak no, totalno ampak blesavo in brez nadzora sem zaljubljena vanj.

ni bil samo meni všeč. tudi tamali, kat je bil neizmerno všeč. se je videlo da je ljubosumna. ts! pozerka mala.... meni se je trgalo srce ker sem ga morala zapustiti. vzelea sem stvari in odšla iz sobe. moje stvari (VSE) so zavzemale bore malo. en veliki kovček in 3 torbice. to je to. nato sem se zaletela vanj.
r:em!
e: oh ryan!
r: (strasten poljub)
e: ryan ... tako te bom pogrešala, nima smisla da nadaljujeva. tako ali tako se nikoli ne bom vrnila. najdi si drugo.
r: em... (poljub) em, si probala očeta prepričati, da ostaneš?
e: (poljub in objem) seveda, kaj pa misliš... veš kaj, pridi sem.
r: hej kam pa me pelješ?
prvič je bilo da sem mu pustila v sobo. z namenom.
ulegla sem se na posteljo, še prej pa zapahnila vrata.
e: pridi
r: em...
tesno sem si ga privila k sebi in ga začela poljubljati.
e: tako zelo zelo te bom pogrešala.
r: ti moja lepotička.
e: vedno...
roš..
e:v
R: mojem
e: srcu
r..
utihnila sva oba. ulegla sem se nanj in se mu zazrla v oči. ne... em, nehaj! zavzdihnila sem in ga poljubila ter vstala. ryan me je prijel za roko.
r: bodi ... previdna.
čudno sem ga pogledala in stopila z vsemi 4 torbami iz sobe. pognala sem se po stopnicah in vmes skoraj padla.
'Giggy!' sem zavpila in ji skočila v objem. Giggy je moja bff. Od rojstva. Dobesedno. Najini mami sta skupaj na isti dan naju rodili. In od takrat sva neločljivi. to je ona:

Giggy gre seveda tudi z mano. Nič naju ne bi moglo ločiti. 'torej em? pripravljena?' je vprašala. 'nikoli bolj kot prej' sem rekla in se nasmehnila. ryan je prištorkljal iz moje sobe. prišel je mimo mene in me ustrelil s pogledom. tako grdo ni še nikoli nobenega pogleddal. mislila sem ga poljubiti a me je odrinil. 'cipa!' je zavpil in odšel iz moje hiše. z Giggy sva se spogleddali... čudno. 'Em!, Kat!, Giggy! v avto!' je zavpila mama pred velikim đipom:

vsaka je pograbila svoj kovček in že smo bile v avtu. vzela sem svoj ipod in poslušala muziko. 'you gotta get up and try try try' mi je odzavnjalo v ušesih.

10 nextov pa nadaljujem.... jutri
16. april 2013
u113053
u113053
next
16. april 2013
u113053
u113053
next
16. april 2013
u113053
u113053
next
16. april 2013
u113053
u113053
next
16. april 2013
u113053
u113053
next
16. april 2013
u113053
u113053
next
16. april 2013
u113053
u113053
next
16. april 2013
u113053
u113053
next
16. april 2013
u113053
u113053
next
16. april 2013
u113053
u113053
next hahah potrudla sem se jih 10 napisat jupi
16. april 2013
u129354
u129354
hy Angel Blue,next,next,jas sem dez
16. april 2013
u127341
u127341
neeeext
16. april 2013
u129354
u129354
next,next,next,next,next,next
16. april 2013
u129294
u129294
Hahaha ani

Zbudila sem se v melodični 'paradise'. In pravzaprav je ipod s pesmijo zadel. Pred očmi sem zagledala leseno hišo ki je imel dva dela diagonalno sta se dotikala skupaj. Steklena okna in za kočo je bila še ena bajta. Skočila sem iz đipa in pristala v blatu. Nisem se zmenila zanj stekla sem proti bajti in vstopila vanjo. Zaslišala sem rezgetanje. Na tleh je ležal okravljen žrebiček. Kako hitro so me nesle noge sem stekla k pipi, ki je bila nekje v nekem kotu in pograbila vedro zraven nje. Natočila sem vodo in stekla žrebičku. Nekaj vode sem zajela z roko in segla proti njemu. V očeh se mu je zrcalila nepopisna groza. Kot bi..... trpel. Hitro sem umila rano in probala dvigniti le tega. "Saj boš v redu. Mali... apollo?" Z grozo sem videla kaj mu je pisalo z ožigosanjem. Apollo. Tega tudi nisem mislila spreminjati. Z lahkoto sem ga dvignila. Ne sanja se mi kam sem ga nesla Kathleen in Giggy sta odprtih ust strmeli vame
16. april 2013
u113053
u113053
next
16. april 2013
u129354
u129354
next
16. april 2013
u129354
u129354
next
16. april 2013
u129294
u129294
Vprašala sem mami kam oz kje je moja soba ona pa je odvrnila "O, ne Em. Te živali ne boš zvlekla v svojo sobo," z gnusom je rekla živali. Zavzdihnila sem in jo presenetila s tem govorom "Glej mami, TI si me zvlekla v to godljo. Zato pokaži malo uamiljenja, prav? To je prvo, drugo. Če ti hočeš da neka žival umre, to ne pomeni da to tudi JAZ hočem. Nimaš vedno prav, veš." Osuplo me je pogledala jaz pa sem samo odvihrala iskati svojo sobo. Vstopila sem v prvo. Bila je preprosta, a zadovoljiva. Položila sem Apollija na posteljo in ga previdno pokrila. Zdaj se je zastrmel vame. Nekaj sena in trave ter (wtf?) Korenje sem jmela s seboj. Dala sem mu vse to in z navdušenjem je pojedel. Pustila sem ga malo samega in se odpravila iskat Giggy. "Zdi se, da bova od sedaj naprej povezani s konji," sem ji pomežiknila.
Naslednje jutro je bilo tako grozno, grozno, grozno. Ryan me je poklical in zmerjal, da me ne bi več nadlegoval sem ga blokirala. Giggy je bila ljubosumna, ker ji nisem pustila do Apollija. Mama me je ignorirala. Tamala pa... ja no. Nase sem nataknila gumijaste škornje ter jopico in kapo, ki jo nosim na sliki. Še pred tem sem zajtrkovala. Oči je ostal v Miamiju zaradi službe, a pride kmalu. Prekmalu. Vedela sem kakšna bo prihodnost za Apollija, zato takoj ko si je opomogel sem ga odnesla v štalo. Tam sem pokidala in raztrosla seno po stajah. 'Nekaj konjev ne bi škodilo' ko bo oči prišel, sem se odločila ga bom prepričala. Kakšen KWPN bi tole lepo poživel.
Nato pa sem pred štalo nekoga srečala. 'Ž... ži... živjo.' Me je živčno pozdravil. Bil je privlačen fant, blond, kakšnih 15-16 let, roke je imel v žepih in me je gledal. 'Živjo,' sem ga živahno pozdravila. 'Ime mi je Charlie. Ti si verjetno Emily.' Je izdavil. 'Kako pa to veš?' Sem začudeno vprašala. 'Se hecaš? V celi vasi zveni Emily Johnson, Emily Johnson.' Bila mi je všeč njegova nerodnost. Izza njega je pokukala mlada kobila. 'Konja imaš!' Sem bila navdušena. 'Ja. Ime ji je Shadow. Pravzaprav je oba skotila Apollija pred nekaj meseci. Našel sem ju skupaj v tej staji.' Je rekel, zdaj že bolj sproščeno. 'Emily!' Me je klicala mami. 'Me je veselilo.... Charlie.' Sem rekla in zardela. Obrnila sem se. 'Še nekaj.' Ammm help meeeee.... 'Nekaj te moram prositi. Prosim, bodi tukaj ob 8?' Sem prosila, in prikimal je. Ne veste kako navdušena sem bila. Kakorkoli 8 je prišla...
16. april 2013
u129354
u129354
zdej mam velik dela,bom pol brala
16. april 2013
u113053
u113053
next
16. april 2013
u129354
u129354
next
16. april 2013
u113053
u113053
naj naj zgodba 4ever tina
16. april 2013
u129294
u129294
Hvala ani

Kakorkoli že 8 je prišla, in meni je zvonilo v glavi. Nisem imela POJMA kaj mu bom rekla. Bila sem strašansko vznemirjena, ker mi je bil všeč. Na Ryana sploh pomislila nisem. Navlekla sem nase kar mi je prišlo pod roke in se tiho čez okno izmuznila ven. Bila temna, temna noč. Hitro sem prišla v bajtaro in se zaletela vanj. Awwwi "Oh,oprosti nisem te videla" sem zašepetala. "Am, hotela sem te vprašati, če bi me lahko naučil jahati. Am, povezala sem se zApollijem in ko odraste bi ga rada jahala." Sem zajecljala. "Seveda bom. Skupaj bi lahko jahala, poznam supeer travnik. Pa še spoznala bi se lahko."

Leta so minevala....
Zima je prišla...
In odšla....

Prišla je pomlad....
In Apollo je bil že velik konj.
S Charlijem sva bila dobra prijatelja, bff. Po šoli sem ga zmeraj čakala v štali.povedala sva si vse. Giggy... giggy se je spremenila. Do mene se je obnašala vzvišeno, nič čudnega če se je družila z mojo malo pozerko. Naučila sem se ignorirati stvari. Oči še vedno ni prišel. Verjetno je našel naćin da nas zapusti. Ts. Krneki. Lahko bi rekli da bi se mi zmešalo če ne bi bilo Charlieja. In seveda Apollija. Z slednjim sem se tako zelo močno navezala, da še sam bog naju ne bi mogel razdvojiti. Charlie me je naučil jahati in takko sem vsak dan zjahala po 30 kilometrov. Danes se najdem z njim v štali...
...
...
...
Kaj?
Ja ne no
Ja ok
Sm zatreskana v njega
Hm
C: živjo
E: prišel si!
C: seveda
V naslednjih 2 urah sva se razkokodakala in kar legla oz sedla na seno.
C: veš, si edina s katero sem navezan..., razen še Shadow, seveda
E: kaj pa tvoji prijatelji?
C: razen tebe ni nobenega
E: punca?
C: nimam je
E: pa bi jo rad imel?
Zdaj sva že bila nevarno blizu
C:lahko poskusim (nežen poljub)
Nato sva se objemala, stiskala in poljubljala. Legla sem na njega a je bilo samo slednje kar je bilo.
C: oh Em.
E: oprosti
C: je že v redu....
E: jutri greva jahat skupaj, prav?
C: seveda. (POLJUB..,,)
17. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg