Forum
zgodba bo pisana o fantu ki je vozil reli in se mu je veliko ponesrečilo

rabim tri nexte

boš bral

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. maj 2012
v hiši je živel fant po imenu robi.všeč su mu bili avtomobili,motorji in rally avtomobili.Doma je imel računalnik in na njem gledal rally video posnetke.
Sklenil je da ko bo odrasel bo rally voznik.Ko je nastopil ponedeljek je mogel iti v šolo.
Ko je prišel v šolo so ga čakali učenci.opravičil se je ter šel sedeti za klop.imeli so glasbeno vzgojo.Naj slabši predmet je govoril sosed.Učili so se neko pesem ,ki jo ni nobeden poznal.Kko smo s navčili je prišla učiteljica do robija in mu rekla naj se pošteno nauči pesem ,ker jo bo spraševala.Ko so končali predmet je bila malica.
Bil je kruh in ribji namaz in frutabela..
26. maj 2012
rabim 3 nexte
26. maj 2012
next
next
next
!!!!!!!!

27. maj 2012
še 2
27. maj 2012
kne

27. maj 2012
jen

se nic next- ov
27. maj 2012
jaz kot vedno ne jem ribjega namaza in zato sem vzel samo kruh ter frutabelo.
imelismo športno.tam smo se včili igrat nogomet.sej smo ga vsi znali razen punc ki so se maltrale zadeti žogo.za na konec pa smo šlo še eno tekmo.dal sem 2 gola in tako smo zmagali 2:0.imeli smo odmor.jaz kot vednno sem igral nogomet a zdaj ne.z sošolcem sem se šel pogovarjat o rally-ju.ko se odrasel sem se šel učit voziti rally avtomobil.bilo je pre težko kot sm si mislil a sem vseeno delal to šolo.takrat se že od majhnega zbiral denar za avtomobil.no končno.učitelji so mi rekli naj si izberem avto,ki so ga prodajali.
izbral sm si takega.

takoj sm si šel domov iskat denarnico.a nekaj se je zgodilo.evrov nimam več!! sem zakričal.takoj se v eni minuti stekel na bankomat in si dal vs keš in iz ankomata.koliko ga je bilo.imel sem 500.134 eur.in ko sm prišel do prodajalne avtomobilov sem videl da je avto stal 200.000.dal sem toliko kot je stal.za brezveze sem ga dal iz bankomata.
z njim se se pripeljav domov te pokazal staršami kaj sem se naučil.čez pol leta smo naredili doma celo progo zraven hiša tako da so tudi drugi lahko tam lahko dirkali
28. maj 2012

28. maj 2012
kaj je kle fora
28. maj 2012
še 2 nexta
28. maj 2012
u77867
u77867
next
28. maj 2012
next
28. maj 2012
jas pa nisem še dokončno upravil izpita.nato sem šel k učitelju ter mi je dal voziti računalniško igro rally.bil sem zelo uspešen a sm se zaletel v neko hišo.takrat sem stisinil skupaj oči.to je učitelj pogledal in rekel da je vredi.bil sem zelo vesel a še ena naloga me je čakala.mogel sem provati progo v presnici.malo sem se ustrašil a takoj ko sem štartav sem ugotovil da je nič lažjega kot to. ko so se zaeli pojavlat ovinki sem se malo že utrudil a vseeno je speljalo vse skupaj.prišel sem na cilj.to je tudi učitelj opazoval it helekopterja ki je letel vedno nad mano.rekel je da moramo strenirati ovinke.meni niso ovinki nikoli bili ušeč že po video posnetku ki sem jih gledal ko sem bil majhen.na vsakem poosnetku so se avtomobili speljali iz proge.

takšni so bili ovinki še mal udi

nato sem šel domov malo se odpočit učitelj je rekel da treniramo že pol meseca in da rabim vsaj malo počitka.mama mi je naredila vroč kakav saj je bila zima.šel sem v garažo..vzel sem v roke les in kladivo in začel delati .pred nekaj urami se konačal naredil sem lesenega avtomobila.to rally avtomobila.nesev sem ga pokazat mami ona pa je rekla da je super in takoj sem ga nesel v svojo sobo in ga položil na pisalno miza.bil je še kar velik.imel sem tudi telefon in se poklical prijatelja.takoj sem mu povedal kaj se je zgodilo.ona pa mi ni verjel zato sem mu rekel naj pride kmaeni naj mu pokaže.čež
2 minuti jje prišel zkozi vrata ter mujaz pokazal kaj sem dobil ko sem šel na rallyi šolo.kot vsakemu je bil tudi njemu ušeč avtomobil.uprašal me je če ga jaz lahko popeljem z avtomobilo.jas sej ničč tazga in sva šla.vozil sem zelo počasi ker sem se bal saj lahko poškodujem človeka.raje sem šel nazaj domov ter šel igrat igre na računalnik.saj veste kakšne.rally da se bom bolje ga nučil igrat.z mano je tudi igral prijatelj čez nekaj časa je šel domov pisati nalogo.rekel je da jim je učiteljica nabasalaod vsakega predmeta 5 ali10 nalog.jas kako sem srečen da sem končal šolo,.on pa reče sej tut js bi jo končal in tsko je šel v svojo bajto.on je bil moj sosed malo mlajši od mene.
29. maj 2012
2 nexta
29. maj 2012
kne

next
31. maj 2012
jen
neki zajb*** haha next
31. maj 2012
mama me je poklicala naj grem ji pomagat napravit mizo.jedli smo vičirjo.preden ko smo skuhali sem se spolnil da bi šli raje na kebap.bila je dobra ideja in smo šli.prišli smo do izdelovalca kebapa in rekli naj naredi kebap :1 s z mešanim mesom,paradižnik,solata ter kachup in 2 z govejim in z vsemi sestavinami.pojeel sem celega in sem šel k prijatelju da bi dirkala s ralyijem .on je hodil z mano ušolo delat rally izpit kot jas .isto sva bila stara zato sva bilo dobra prijatelja.z zastavicami sva oznaačila pt tam kjer bova dirklala.začela se je tekma.trajalo je 30 minut dokler ni prijatelj šel iz prog.padel je in se kotalil po grivi navzdol.ustavil sem se ter šel pogledat kaj se je zgodilo.po žepah sem poiskal če ima telefon.ja! celega .z njim se poklica policijo in gasilce in kar je bilo potrebno.prišla sta tudi njegova mati in oče ter moj mama in oče.pomagal sem mu odpreti vrat da je lahko šel ven.uh ha cel je bil samo ven ni znav priti zato ga so za vsak slučaj odpeljali v bolnišnico.

policija za res nujne težave

reševalec

gasilci

6 nextov
31. maj 2012
next
01. junij 2012
next
04. junij 2012
kne
next
07. junij 2012