Forum
u72261
u72261
нєℓσυ.
Pisala bom še eno, torej svojo drugo zgodbo. Prva zgodba je;
life in the theather camp▬friends,love ?
https://www.igre123.com/forum/tema/c/28433/
Zgodba ni resnična, je pa kot prva delno, resnična. Govori o 14-letni punci Amy, ki z svojo mamo ter mlajšo sestrico živi v Franciji, natančneje v parizu. Upam, da vam bo zgodba "Like!♥"
-
--->Moje ime je Amy, pišem se Campbell, torej Amy Campbell. Prijatelji/ce zame nimajo posebnega vzdevka, kličejo me enostavno Amy. Stara sem 14-let rojstni dan pa imam aprila, torej spomladi, v mojem najljubšem letnem času.

Prihajam z Norveške, vendar živim v Franciji natančneje v Parizu. Sem sem se preselila po ločitvi mojih staršev. Sedaj živim v manjši hiši z mojo mamo in mlajšo sestrico Katy, ki je stara 10-let in verjemite zna biti prava sitnoba. Moji starši so se ločili takoj po rojstvu Katy, takrat pa sem jaz imela 4-leta. Z očetom pa živi moj brat Josh, ki je le leto dni starejši od mene. Nanj imam le bežne spomine; svetlo rjavi lasje, rjave oči in njegovo izžarevanje energije...Res je, zelo ga pogrešam, bila sva si kot po domače povedno rit in hlače, kaj bi dala, da bi vsaj še enkrat v življenju srečala njegov pogled.

Da imam družbo in, da mi ni dolgčas imam tri prijateljice, torej smo skupaj štiri. To so Roxy, Bella in Jess. Smo nerazdružljive od šestega razreda, ko smo se znašle skupaj, usoda pa je naredila svoje, tokrat za spremembo nekaj dobrega. Imamo nekaj neprecenljivega, nekaj česar se ne, da opisati, ko pa smo že pri tem kaj imamo ima mo tudi svoj moto, ki je nadvse zanimiv in nam je vedno v navdih: »Don't worry, be happy, drink Pepsi feel sexy«!

01. februar 2012
Neext.!! ''Like!< 3"
01. februar 2012
u58627
u58627
grdo
01. februar 2012
u60547
u60547
neext ;3
01. februar 2012
u75641
u75641
Next < 3
01. februar 2012
u72938
u72938
next..lovam te na full (aja keri čevlčki so moy..hihihi..napiš na zid..) < 3333
01. februar 2012
u53139
u53139
Neext!
01. februar 2012
u69389
u69389
next♥ katka moji so ta 2 : *
01. februar 2012
u72261
u72261
Tale "Neext.!!" je za support.* Pa vsem drugim tudi hwala za pohwale!♥ fabi1, če ti zgodbica ni všeč je preprosto ne beri&ne komentiraj!?
-
--->♫♪♫♪♫♪ je v nedogled zvonila moj budilka. "Sesuta" sem vstala in odhitela v kopalnico. Nase sem navlekla lepe kratke hlače in majico, ter v veliko torbo zbasala stvari za šolo. Vzela sem še "Eye liner" in potegnila črtico pod očimi, nanesla nekaj pudra, senčilo ter v torbo vrgla lip gloss.

Na poti do vrat sem iz kuhinje pograbila še sveže pečeno palačinko, namazano z stopljeno čokolado. "Mhm, mljask!", mamine palačinke so tako odlične! "♫♪♫♪" je zvonil moj telefon. Vzela sem ga v roke in pogledala sporočilo:
Danes ob 13.30,
kavarna; de la france!
----------------->Ne moram ti povedati kdo sem ):!
Nisem vedela, kaj naj storim, naj pridem ali ne. In kdo to sploh je?! Sklenila sem, da bom prišla. Še zadnjič sem pogledala sporočilo in zagledala uro; "7.58!? Kaj!?" Začela sem teči in teči, odprla sem vrata šole in skoraj podrla šolsko omarico. Imeli smo biologijo, krasno učilnico, ki je najbolj oddaljena. Tekla sem kakor sem mogla in pri tem podrla najmanj pet prvošolčkov, ki so se sprehajali z učiteljico. Vstopila sem v razred in ♫♪♫♪ je zazvonil šolski zvonec; "To! Uspelo mi je.", hitro sem se usedla poleg Jess in iz torbe potegnila učbenik in delovni zvezek.

Ure so se ob mislih na sporočilo vlekle, biologija, matematika, tehnologija,angleščina,gospodinjstvo,in na zadnje še razredna ura. Ob zvonjenju pri razredni uri sem pograbila stvari in jih zatlačila v torbo. Roxy sem v roko zatlačila listek na katerega sem med razredno uro napisala kam grem in odšla. Tekla sem, kavarna je bila od šole oddaljena približno 20min, do dogovorjene ure pa jih je bilo natanko 10! Prispela sem in se najprej ozrla po zunanjih sedežih, nisem zagledala nikogar "sumljivega", zato sem se odpravila notri, na stolu pri pultu je sedel...

02. februar 2012
u72938
u72938
nexxxxxttttttttt!!!!!!!!!! pikica moya...
02. februar 2012
u69389
u69389
next!!♥♥
02. februar 2012
u72261
u72261
Še 4-nexte!
02. februar 2012
next!!!! ful mi je ušeč!!!
02. februar 2012
u72261
u72261
...
02. februar 2012
u72261
u72261
3-nexte
02. februar 2012
u60547
u60547
neekt.! ;*
02. februar 2012
u72261
u72261
2-next-a
03. februar 2012
neeeeeeeext:3
03. februar 2012
u74967
u74967
neeeeeeext
03. februar 2012
u72261
u72261
Tale "Neeext!" je za Klareeq* Pa usem drugim tut fuŁŁ hwala :*!
Am..ja tale next bo mal krajši pa mogoče ne tok zanimiw ker nimam cajta):
Josh-a! "O, my gosh, Josh! Heii!" Josh se je nenadoma obrnil in videti je bil nekam zasanjan, odgovirl pa je ves vesel: "Hellou, sestrica, že dolgo se nisva videla kaj?!" "Ja res je, že celih 10-let! Komaj te še prepoznam." sem mu odgovorila. On je rekel: "Amy, ti si videti tako...hm odraslo!" "Je to dobro ali slabo?!" sem malce dvomeče vprašala. "Am..ah seveda dobro!" je odgovoril. Spomnila sem se, da je nenaadno, da se prikaže po 10-letih, zato sem rekla: "Zakaj si sploh tu?" Josh se je obrnil stran a sem opazila, da mu je solza stekla prek obraza. Rekel je "Veš, oči ne?! On je pred 3-leti umrl v prometni nesreči. Ker me mama ni hotela vzeti sem živel pri babici, sedaj pa tudi nje ni več, sploh nevem kaj naj storim!" "Kaj?!" sem zajecljala, "Mami te ni hotela vzeti? Ni te hotela videti? In potem, jaz newem za očija?" sem spraševala, tuhtala sem o svoji odločitvi nato pa rekla; "Potem tudi mene ne bo videla!" Josh je proseče rekel: "Ne Amy, nisem hotel tega, prosim ne, bom že kako." Jaz pa sem ga le prijela za roko in

odlšla sem domov, ker mame še ni bilo sem mirno pobrala nekaj hrane in oblačila. Odlšla sem še v mamino spalnico in ji vzela kar veliko denarja (2434€)¸, odločila sem se, da odidem z Josh-om nazaj na Norveško, kjer nama je oči zapustil stanovanje. Mami sem še napisala listek:
Draga mami!
Nikoli več nočem domov!
Ti veš zakaj, a sedaj vem tudi jaz!
Bye,
-----------------Amy
P.S.: Pozdravi Katy!

03. februar 2012
NEXT!!!
04. februar 2012
Klareeq*--> ρσкємση_ɢιrl;3 --> remember.?
05. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg