Forum
нola! ѕeм deмι wood ιn ѕтara ѕeм 15 leт, тo pa je zgodвa o мojeм nadvѕe neυмneм žιvljenjυ.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
''мeow!'', me je kot budilka zbudil moj muc Lucifer, in to že ob 6 zjutraj! Povejte mi, bi si vi upali zbuditi najstnico, ki je tik pred menstruacijo, in to še tako zgodaj?! Verjetno ne. Ampak Lucifer si to upa, ker ve, da ga imam tako zelo rada♥, in ga ne bi nadrla.

Vstala sem iz postelje, ter se odpravila v kopalnico da bi se uredila in oprhala. Nato sem prišla v sobo, ter se oblekla. Postavila sem se pred Luciferja in vprašala:''Kako izgledam?''. V odgovor sem dobila en navaden ''мeooow''.

Odšla sem v kuhinjo in mamo prosila, da mi pripravi vaflje. Čez nekaj minut je celo stanovanje dišalo po vafljih. Pohvalila sem mamine vaflje, ki so res najboljši na planetu.

To je moja mami♥.
No, nisem pa vam povedala še ničesar o moji družini. Živim z mamo Hillary. Z očetom sta ločena že dobra 2 meseca. On se je odselil, midve pa sva ostali v mestu Sunset. Sem edinka.
Pa še nekaj je...nimam prijateljic. Imam pa skrivno simpatijo-Kevina. Je najlepši♥. Letos imamo valeto, in rada bi da me povabi, če bi šla z njim. Čeprav so možnosti zato enake nič. Ampak, upanje umre zadnje! Sedaj so počitnice, in do začetka šole je le še slab teden! Komaj čakam da vidim...! Oh, oprostite. Pozabila sem. Nimam prijateljev. Kakšna škoda.

No torej. Ko sem pojedla vaflje (njami), sem odšla malo po mestu, da bi mogoče dobila kakšno prijateljico. Celo poletje sem že iskala prijateljice po Sunsetu, pa nisem še nobene našla. Verjetno že zgledam obupno, zato pa vsakega odbijam. Ja, to bo to!

No, ta pošast na sliki sem pa jaz.
In, ko sem se že mislila vrniti domov, me je močno pritisnilo. Kje je kakšen WC?!
In potem končno pridem do svojega ljubega WC-ja. Če se to ne bi zgodilo hitro, bi mi verjetno počil mehur. Nato sem v svoji kabini na tleh zagledala pohojen in odgriznjen ocvrt krompirček. Kdo je ocvrt krompirček na stranišču? Kdo sploh kaj je na stranišču?? Oprostite, ampak to je ogabno in fuj.
Nato sem si privoščila sladoled, in sedla na eno od klopi v parku.

''Ta klop je zasedena!'', se je pred mano prikazalo neko dekle azijskega videza.
''Oprosti, nisem vedela. In jaz sem Demi.'', sem ji odgovorila.
''Hah, saj ni nič. Mislila sem, da si ena od tistih neumnih deklet, ki se brigajo samo za makeup, roza barvo...'', se je skremžilo dekle:''Jaz sem pa Lee-fu''.,
''Me veseli. In ne, nisem takšna, kot si predvidevala'', sem ji dala takoj vedeti.

Sedli sva na klop in se začeli pogovarjati. Ugotovili sva, da imava veliko skupnega: da hodiva na isto šolo, v isti razred, itd. Ali ni to zanimivo? Hodiva v isti razred, pa še vedeli nisva druga za drugo? In očitno sem le našla prijateljico. ^-^

To je Lee-fu.
Izmenjali sva si še telefonski številki, nato pa sem se odpravila domov. Tam me je čakalo veliko presenečenje...
Next?
29. avgust 2012
next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next next next next next
29. avgust 2012
Odpravila sem se domov, tam pa me je čakalo veliko presenečenje...
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
''Mami, doma sem!'', sem zaklicala, ko sem vstopila v stanovanje. Na sredi dnevne sobe sem zagledala nekega moškega. Čakajte malo! Ali ni to tisti profesor za biologijo, ki ga dobim naslednje šolsko leto?! Ja! ON JE!!! In kaj dela TU, v najinem stanovanju??!!
''Hey Demi'', me je pozdravila mama. Jaz pa seveda, nevljudna kot sem, na dan z besedo:''mami, kdo je to??''. ''Hah. Moj...prijatelj.'', mi je odgovorila mama. In vsi vemo kaj pomeni prijatelj, sploh pri starejših ljudeh. Hočem reči...O, NE!!!
''Živijo, Demina!'', me je ogovoril tisti možak.''Ime mi je DEMI!'', sem mu odvrnila.

To je on. Moja mama pa res nima okusa...
Ko je ta spaka odšel, sva imeli z mamo naslednji pogovor.
Jaz:''DEMINA? Si je tako težko zapomniti moje ime??''
Mama:''Demi, nehaj. Prijazen je. Pa še naslednje leto te bo učil biologijo!''
Jaz:''Oh. Se že veselim. In kako mu je sploh ime?!''
Mama:''George Whitt. Ne vem kaj ti je, da se tako obnašaš.''
Jaz:''A res hočeš zvedet?''
Mama:''JA.''
Jaz:''OK. No, dvomim da bosta ostala pri tem, da sta prijatelja...''
Mama:''Na kaj namiguješ Demi?''
Jaz:''To ti še najbolj veš.''
Mama:''Ah, Demi! Kako bo zabavno, ko boš ti enkrat imela fanta, pa se bom jaz tako obnašala!''
Jaz:''KAJ?! Tisti prismuknjeni profesor je TVOJ FANT???!!!''
Mama:''Ne, nikakor.''
Jaz:''Odleglo mi je.''
Seveda je bila jezna name. Njen obraz zgleda približno...takšen kot od gorile, ko se razjezi. Pa kaj? Lahko bi vsaj pomislila name! Verjetno bom imela hude psihične težave, če bo začela hodit s tistim...pač z njim! Sploh ne smem več razmišljati o tem.
Odšla sem v svojo sobo, ter poklicala Lee-fu. Rekla je, da bo takoj pri meni.

In kaj sem jaz delala dokler ni prišla? Božala sem Luciferja in razmišljala, ali naj Lee-fu powem, kaj se je danes dogajalo ali ne. Hmm...

In...ja. Povedala sem ji. Rekla je, da je to grozno in oh, in sploh. Rekla sem ji, da bi bilo najbolje, da ga odvrneva od mame. Njeno mnenje pa je, da ji ne smeva preprečevati sreče, ker je navsezadnje odrasla oseba in to. Kar je tudi res. Mogoče je moja nova najboljša prijateljica (čeprav ona še ne ve, da sva mogoče najboljši prijateljici), pametnejša od mene. Kar je nadvse super. Hwala bogu, da obstajajo na tem planetu tudi pametni ljudje.
Next?
30. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg