Forum
Napisala bm zgodbo ki bo govorila o Punci Katherine ki je bla zalublena v fanta po imenu Žan.
PRIPOVEDUJE KATHERINE.
_________________________________________________________________________________________
Zbudila sem se on 7.00 jooojj spet ta šola sem si mislila bil je petek. Vsaj to ko sem šla na avtobusno postajo sem sem zagledala Žana. Vedno je stal pred postajo. Pozdravil me je jst pa odvrnem zdravo. Vedno ko sem mu rekla zdravo sem bla cella rdeča. Komaj sem čakala da pride bus čez 5 minut pa je res prišel. Ko sem stopila na njega me je čakala dolga vožnja do šole videla sem ga kako se pogovarja s svojimi sošolci. In tam je bla ena punca ki je vedno silila v njega kak se bla jezna ko sem jo videla. Ko smo prispeli (končno). Sem že videla svojo bff Amando pritekla je k meni in mi razlagala skoro 10 minut kaj in kako je blo danes bla bla.. Rekal sem ji naj se malo vstavi včasih mi je malo že šla na živce. Ko smo stopili v razred pa sem videla da je Žan že v razredi vedno je bil zelo popularen cela šola punc je bila v njega. Ko sem se vsedla me je čakalo sporočilo na mizi......

Ali boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. junij 2012
Tuki so slikce

Katherine

Žan

Amanda
29. junij 2012
neeeeeeeeeext
jzst sm bla ud 1. do 8. klasa u istga < 3
29. junij 2012
heheh jst sem še ze
29. junij 2012
(jstt tut)
29. junij 2012
vso srečo jst je glih nimam :'(
29. junij 2012
jst še mn
ampak je biu vame do 4.klasa pol pa ne več
upam,d a jo bošmela ti več
pa laaaaaaaaah neeeeeeeeeeextaaaaaaaaaaaš pliiiiiiiiiiizzzzzzz
29. junij 2012
u63653
u63653
next!!
29. junij 2012
u58477
u58477
neext
29. junij 2012
ok
29. junij 2012
u58477
u58477
pol smo pa že tri.
od prvega osnovne do prvega sredne
29. junij 2012
Ta listek sem odprla in noter je pisalo

Draga Katherine vem da si že dolgo v mene. Ampak jst žal nisem v tebe zato pozabi in me nehaj zasledovat :/. Žeim ti vso stečo v ljubezni ampak pri men je ne boš našla. Žam

Ko sem to prebrala sem odhitela na WC in začela jokat ampak naenkrat sem še enkrat gor pogledala in videla da je na računalnik napisano. Tudi Žan. Zazdelo se mi je da je to napisala mogoče ketra punca hm sem si mislila. Zato sem odšla hitro pogledat v peresnico od mojr sovražnice Sabine in našla sem listek na njem je pisalo od ene druge punce, Ej Sabina jst vem da je Katherine v Žana Napiši na računalnik kao da je on pisau.
Sabina je pa odgovorila dobra ideja hehehe . Ko sem to prebrala sem hkrati bila zelo zelo jezna oddahnila sem si in željna maščevanja. Zato sem sklenila da ne bom pustila da tako nastane zato sma z Amando naredlili MAŠČEVANJE..
29. junij 2012
5 nextov brez popuščanja
29. junij 2012
next
29. junij 2012
next
29. junij 2012
next
29. junij 2012
next
29. junij 2012
next, evo zaj jih maš pet!!!!!!!!!!!!!!!!
29. junij 2012
next ! plis naredi izjemo in nextaj !
29. junij 2012
jst sm pa žehotla napisat: Kok je žan hudobn -.-''
jupi
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttt
29. junij 2012
next pliss
29. junij 2012
hehe
29. junij 2012
ok nextam
29. junij 2012
Naredili sma tako maščevanje vedeli sma z Amando kje Živi tista SABINA zato sma šle do nje in počakalale da trdno zaspi. Ko je zaspala sma zunaj na okni potrkale (imele sma kamero zbudila se je in živčno gledala ko je nazaj se vlegla sma začele spuščat scary glasove cela je bla že živčna. Ko sma snemale sma se tak režali ehhehe. Zmagoslaven konec pa je bil ko sma mele videorekorder in sma predvajale cviljenje male punčke tak se je začela dreti mami mami..... hehhee nasledni dan v šoli...

Nijam idej ke je vreji? :'(
29. junij 2012
ja, zakon je.ti sam nextaj !
29. junij 2012
ok 4 nexte
29. junij 2012
next !
29. junij 2012
neeeeext
29. junij 2012
next plisss no!!!
29. junij 2012