Forum
u81285
u81285
Helow;*
No ja odločila sem se da bom napisala eno zgodbico.Čeprav sem že eno začela,ampak mi ni bila fajna,zato sem jo nehala pisati.No ja če boste brali zgodbico boste izvedeli o čem se gre,sedaj pa vam še ne bom napisala o čem se bo šla,ker je to presenečenje.Ko bojo vsaj 3 nexti,napišem nov del.Pa pišem o prvi osebi.In aja,potrudila se bom da bom pisala slovnično.

In ja to pa sta:

Anastazija:

Mama Anastazije:

1.Del.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Hej.Sem Anastazija.Stara sem 12 let.Če povem po pravici sem revna.To nerada omenjam a sedaj sem se opogumila.To da sem revna še nihče ne ve.Niti moji sošolci in sošolke.Imam le mamo.Nobene sestre ali brata.Nimam tudi očeta,ker mi je umrl v prometni nesreči.To se je zgodilo že pred 3 leti.Ampak tega dogodka ne moram pozabiti.Z mamo živima v mali leseni koči ob gozdu.Z mamo imama komi za preživetje.Torej nimam telefona,televizije in ne vem kaj še vse.Tudi oblačil nimam cele omare.Imam samo 2 para hlač in 2 para majic.Pa eno staro bundo,ki jo je še nosila moja prababica.V šoli mi ne gre dobro.Domov prinašam slabe ocene,ampak mami je vseeno zanje saj ve da mi je težko.Tudi za zvezke nimam.Imam samo učbenike ki jih dobimo v šoli,in zato ker nimam zvezkov sem velikokrat v šoli nadrta,ampak jaz ne povem da sem revna.Z mamo doma tudi nimava pralnega stroja,zato velikokrat greva v bližnji potok in si tam za silo operema oblačila.Mama dela za čistilko na šoli in ne dobiva ne vem kaj velike plače.Druge službe pa sploh ne išče,ker jo je v tem času zelo težko dobiti.Doma nimam velikih in obilnih obrokov.Zajtrkujem sploh ne,za malico pojem jabolko od sosedove jablane,za kosilo pojem sendvič,za večerjo pa kos kruha.

Next?
11. marec 2012
u81285
u81285
In to ni resnična zgodba.
11. marec 2012
u81285
u81285
Od Anastazije in njene mame hiša:

12. marec 2012
u81285
u81285
Očitno ne bo nobena brala :/
14. marec 2012
u73551
u73551
bom js please next zame
16. marec 2012
u81285
u81285
Bom kasneje nextala zate,ker zdajle nimam časa.Ok? Pa hvala ker boš brala.
16. marec 2012
u81285
u81285
Sory ko nisem nextala,sam ni me bilo doma.
-----------
Vstani Anastazija,ura je že sedem! - je mama budila Anastazijo.
Ja nooo,samo še 5.min. je zagodrnjala Anastazija.
Nič 5.min.! Ura je že toliko da moraš vstati.Pa še do potoka moraš iti saj imaš čisto umazane hlače.Kaj si pa bojo mislili v šoli.! Ji mama govori z malo višjim tonom.
Jaa noo,ampak kako to da imam umazane hlače? Reče Anastazija.
Kako le? Včeraj si prišla zelo pozno domov,saj si bila cel dan na igrišču in se valjala v blatu.! Ji mama še kar godrnja.
--
Anastazija se hitro vstane in odide do potoka.Pri potoku je videla fanta,njenih let.Bilo jo je zelo sram,zato je odšla na drugo stran potoka,da je ne bi opazil.Tisti fant ni pral oblačil.Samo sedel je ob potoku.Fant je Anastazijo opazil,zato je odšel do nje.In kaj se je zgodilo.? Ah,ljubezen na prvi pogled.Odšel je do Anastazije in se ji predstavil.

Pogovor- A: Anastazija,F: fant.

F - Zdravo.
A - Hej. (je rekla sramežljivo)
F - Moje ime je Nace.Pa tvoje?
A : Amm,ime mi je Anastazija,na kratko Ana.
F - Ahaa,lepo ime.
A : ooo,hvala.
F - Kako si?
A : Am,vredu pa ti?
F : Enako.
A : Ojoj,ura je že pol osem čas je da grem v šolo. (in nato počasi odide)
F : Počakaj lahko te pospremim! Saj sem te že videl na šoli,torej hodima na isto šolo.
A : No prav.
-----
Ana - Anastazija in Nace počasi hodita v šolo.
-----
Nace je Ano pospremil do njenega razreda,prej pa jo je vprašal če ima čas,da bi se danes ob 17.00 dobila pri potoku.Ana je odgovorila da lahko.Tako so minevale ure v šoli,in Ana je ves čas mislila le na Naceta.
---
Ura je bila pol pet.Ana je imela le eno najboljšo prijateljico.No to je bila edina prijateljica,zato je hitro odšla k njej in jo vprašala če ji posodi kakšno obleko.Ker sta bili res zelo dobri prijateljici,ji je posodila.Nato jo je še naličila in bila je prečudovita.Ura je bila pet minut do petih,zato je odšla do potoka.Tam jo je že čakal Nace.Skoraj je nehal dihati ko jo je zagledal.Prečudovita si...ji reče. Oh hvala mu odgovori in ga zapeljivo pogleda.Nato sta se usedla na klopco ob potoku.Pogovarjala sta se kaj bosta po poklicu ko bosta velika...itd. Naenkrat pa se je zgodil čudež.

---
Next? :*
18. marec 2012
u81285
u81285
Ana je pa stara 12 let
18. marec 2012
u81285
u81285
Imela je pa takšno obleko:

Takšne čevlje:

Takšen make up:

Takšen lak na nohtih:

In takšno frizuro_:

18. marec 2012
neekštii ;*
18. marec 2012
u76202
u76202
Nexteii ♥
18. marec 2012
Nextii
18. marec 2012
u81285
u81285
Okaaj,nextam za vaju! :;*

Naenkrat pa se je zgodil čudež.Kaj pa drugega kot pa da sta se poljubila.Ano je bilo zelo sram. Nato jo je Nace vprašal če bi bila njegova punca. Ana je bila zelo vesela,zato mu je odgovorila da.!!! Nace ji je rekel,da mu Ana lahko zaupa,saj nobenemu ne bo povedal. Ana mu je z težkim srcem povedala da je revna.Mislila je da je več ne bo maral.Ko mu je povedala,ji je Nace odgovoril : Kaj potem če si revna,useen te bom imel zelo zelo rad.Ana je bila zelo vesela.Ura je bila že sedem zato je Ana rekla da gre.Nace jo je čudno pogledal in rekel,kaj si pa mislila,da te bom kar pustil? Pospremil te bom! Ana je rekla,da ni treba,ker jo je bilo sram da živi v takšni kočici ob gozdu.Nace je rekel: Seveda te bom pospremil.In tako sta prišla do koče.Poslovila sta se,in si dala poljubčka.

----
Bila je sobota,zato je Ana odšla na igrišče.Zagledala je Naceta.Ampak ne samega.Videla je da je bil z eno punco.Ana se je skrila za grmovje,in ju opazovala.Nato sta Nace in tista punca odšla v nek gozd.Ana jima je sledila.''Vau'' ji je odmevalo v glavi,ko je zagledala veliko,rumeno hišo.Iz hiše je stopila neka gospa.Bila je Nacetova mama.Wau wau wau je Ani odmevalo v glavi.Kako je bogat.!
---
Naslednji dan:

Bila je nedelja.Ana je odšla na igrišče.Tam je zagledala Naceta.Tokrat je bil sam.Nace je zagledal Ano in od veselja je začel teči k njej.Ana ki je sedela na klopci je hitro vstala in stekla stran.Nace jo je dohitel in jo vprašal kaj je narobe? Zakaj se ga izogiba?

Ana mu je vsa objokana jecljaje odgovorila.

Z-z-ato ker...
-----
Next?
18. marec 2012
u81285
u81285
Nextala sem pa za:
- ρσкємση_ɢιrl;3
- LoveღBingo

and

girl of dream
18. marec 2012
Tnxx ♥ Nextii
18. marec 2012
u81285
u81285
Hehe,np.

Še vsaj 2-3 nexte.!
18. marec 2012
u83974
u83974
nextt :*
18. marec 2012
u81285
u81285
oh,hvala za next.Še usaj 1 next!
18. marec 2012
neeexti!
18. marec 2012
u81285
u81285
oh hvala za next.Čez kakih 10 minut nextam.Ko zdle pišem novo zgodbo!
18. marec 2012
u84072
u84072
next takoii!
a daš link od druge zgodbe pliss
18. marec 2012
u81285
u81285
u57700
u57700
next
18. marec 2012
u76202
u76202
Next.m :3
18. marec 2012
u81285
u81285
Z-z-ato ker..

Zato ker? reče Nejc.Povej že noo.

Saj imaš ti drugo punco noo.!

Kaj? Kaj ti pa je? reče Nejc.
Nič kaj mi pa je.Ne laži mi zdej.Sej sm te videla na igrišču z neko punco. reče Ana
Tisto je bila moja sestrična no. Reče Nejc.
Aja? Oprosti ker sem bila nesramna do tebe,mislila sem da me ne maraš več ko sem ti povedala. .-.- reče Ana.
Jooj,nee.Mam te zelo rad,in tako bo tudi ostalo.

---
Sori za mal bol krajši next.

Next?
18. marec 2012
u84072
u84072
next hitroooo
18. marec 2012
neekšti.! fulh jača zgodbica ;**
18. marec 2012
u81285
u81285