Forum
No začela bom pisati novo zgodbo. Namenjena je:
~nika.nikicaX'D (Nika)
~Nessy (Nives)
~evici X'D (Eva)
~sweetvam.love (Maja)
~Sarah1199 (Sara)
~Ana854 (Ana)
~evika123 (Eva)
~ *khokodil* Lεα* (Lea)
~dark angel 77 (Leja)
In pa seveda vsem mojim rednim bralcem!
Preden pa napišem prvi del je pa tukaj še reklama mojih zgodbic:
-jih pišem sama
http://www.igre123.com/forum/tema/spoprijateljim-se-z-pandami/23944/1
že napisani:
http://www.igre123.com/forum/tema/kateri-fant-je-pravi-zame/22455/1
http://www.igre123.com/forum/tema/iskanje-prave-ljubezni/17792/1
-jih pišem v paru
http://www.igre123.com/forum/tema/vstajenje-zmajev/24629/1
http://www.igre123.com/forum/tema/krivicno-zivljenje/25490/1
-jo pišem v trojici
http://www.igre123.com/forum/tema/zacetek-pustolovscin/28362/

Upam, da vam bo zgodbica všeč.

1.DEL
Pozdravljeni! Moje ime je Snorri in stara sem 12 let. Živim v mali hišici sama z mamo, saj mi je oče umrl že pred 3 leti v prometni nesreči

(JAZ)
V šoli me velikokrat žalijo, zaradi moje revščine, zato sem samotarka. Noben se niti malo ne zmeni zame in nimam prijateljic. Tudi brata ali sestre nimam. Velikokrat se počutim, da sem sama na tem svetu. Velikokrat si želim, da bi bil z mano moj oče, ampak vem, da to ni mogoče.

Od vedno sem želela igrati nogomet, vendar si tega ne morem privoščiti, saj imava z mamo komaj za kruh in mi ne bi morala plačevati še treniranje nogometa. Sploh ne vem, če ga bom lahko kdaj igrala. Zaradi tega sem žalostna, ampak vem, da ni kriva mama. To, da bi kdaj igrala nogomet je moja največja in edina želja, ampak mislim, da tudi ta ne bo izpolnjena. Zdi se mi, da znam igrati nogomet, čeprav še nisem poskusila.

V šoli mi sploh ne gre, razen pri športni vzgoji. Vse drugo prinašam slabe ocene in pri tem dobivam tudi žaljivke, a se delam kot, da jih ni. Mama pravi, da ni ponosna na moje ocene, vendar ve, da mi je težko v življenju, zato jo ocene ne zanimajo.

(MOJA MAMA ROSANDA)
Moja mama je edina oseba, ki jo imam na tem svetu. Samo ona me razume in mi pomaga. Dela pa za čistilko, kjer dobiva zelo majhno plačo. Večkrat sem ji že povedala za mojo željo in od takrat si najbolj želi to, da bi mi jo lahko izpolnila. Ampak vem, da ne more. Zato ji tudi ne zamerim in jo imam najraje na svetu.

Kot sem že povedala živim v mali hiški. Z mamo spiva v eni sobi in nimava kopalnice. Nimava televizije in računalnika ampak meni je hiška, če po resnici povem všeč, čeprav kdo drug, ko pride mimo začne žaliti mojo hišo. Ampak žalitev sem že navajena, zato jih neprestano ignoriram.

(NAJINA HIŠA)

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. februar 2012
awwwwwwwwwwwwwwwwwww next!!!!!!!!!!!!!!
20. februar 2012
Thx
20. februar 2012
Neeeeeeeeext! < 33 ;**
20. februar 2012
Hvaala Nives!! ♥
20. februar 2012
awwwwwwwwww!!!!
Tudi zame je zgodbica *.*
Joj ... jo bom prebrala ju3! Če pozabim me moreste spomnit!!
NUJNO!
Next!
20. februar 2012
Juj, sam hiša je pa res..
NEXT
21. februar 2012
Hvala vam! Danes nextam!
21. februar 2012
u59711
u59711
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXŠT! Kdo zej piše svetovne zgodbice, a? TI!!!
p.s.- hVALA, DA SI TO ZGODBICO POSVETILA TUT MEN.... =3
21. februar 2012
Zakaj pa je že svetovna? Saj sem komaj 1 del napisala
Pa nzk!
21. februar 2012
u59711
u59711
hahahaa, pač je! bi prebrala moje nadaljevanje?
21. februar 2012
sem že
21. februar 2012
u59711
u59711
aha
21. februar 2012
nekšteeeei.! < 33
uff maš pa že veliko zgodbic.. :'D
21. februar 2012
Ja to je pa res Rada pač pišem....
21. februar 2012
u79486
u79486
Super zgodbica! Nexti
21. februar 2012
u59711
u59711
Nika, naslednjo zgodbico, ko bom končala Popolna kariera ji je uničila življenje, bom napisala eno katera bo posvečena tep, Nessy in pa GTA Girl.... če se seveda strinjaš....
NEXT!
21. februar 2012
SnowBelly♥-thx
Sara-Ja seveda se strinjam!
21. februar 2012
A dej že nexti !
Itak da se strinjam Sarah
21. februar 2012
No zdaj pa pride next za Nives,Saro,SnowBelly♥,NikaTheMonster* ,Majo in za Niko!
________________________________________________________________________________
2. DEL
Bil je prvi šolski dan in jaz sem odšla v 7. razred. Hitro sem si vzela eno raztrgano vrečko (torbe nisem imela) in odšla peš proti šoli. Zagledala sem igrišče in na njem fante, ki so igrali nogomet. Očarano sem strmela in jih gledala. Kmalu so odšli iz igrišča in tudi jaz sem se odpravila k pouku. Naš razred je dobil novo razredničarko gospo Lily Hook. Prihitela je v razred. »Dober dan učenci 7.b« je dejala. »No jaz sem vaša nova razredničarka Lily Hook. Upam, da se bomo dobro razumeli«

(RAZREDNIČARKA)
»No, ker pa vas še ne poznam predlagam, da vsak pove kako mu je ime in kaj bi rad dosegel v tem letu« prijazno predlaga.
»Samo tega je še manjkalo« si čisto pri sebi rečem.
Nisem marala takšnih predstavitev. Preveč sram me je bilo za to. Vsi so se predstavili in skoraj vsi so imeli enake stvari, da bi jih dosegli v tem letu. Vsi so pravili samo o dobrih ocenah in mislila sem si, da se s tem namreč samo važijo, da bi se priljubili učiteljici.
Kmalu sem jaz na vrsti in v mene se povesi pogled vseh v razredi. Bila sem zelo sramežljiva a na koncu le povem svoje.
»Ime mi je Snorri. V tem letu bi pa najraje dosegla, da bi postala nogometašica« povem resnico. Na mene se vlije ploha žaljivk in vsi se mi posmehujejo.
»Ali ti še sploh žogo znaš brcnit?« me užali Garry, važič v razredu.
»Po mojem niti neve kaj je nogometna žoga« se iz mene ponorčuje Lisa.
Sovražila sem takšne žaljivke ampak sem jih spet ignorirala kot vedno.
»Dovolj!« reče razredničarka in smeh potihne.
Nadaljujemo z predstavljanjem. Po tem smo imeli proslavo v šolski avli. Ravnatelj je pozdravil prvošolčke in seveda druge razrede in nam zaželel srečno novo šolsko leto. Po proslavi je bilo konec pouka in hitro sem se oblekla in obula ter odšla ven. Spet sem videla fante, ki so igrali nogomet. Usedla sem se na klopco zraven igrišča in jih opazovala. En fant me je opazil in mi pomežiknil.
»Kaj? Sem prav videla? Mi je on res pomežiknil?« sem se spraševala.

(FANT NA IGRIŠČU)
Še kakšne pol ure sem jih gledala. O le kaj bi dala, da bi lahko igrala nogomet?
Saj sploh nimam ničesar! Žalostna in potrta sem se odpravila domov. Vrečko sem vrgla kar na tla in odšla ven. Spet sem odšla na igrišče. Kar nisem se mogla nagledati tega prečudovitega športa-nogometa! Še celo uro sem opazovala in medtem so eni fantje večkrat pogledali k meni. Potem sem se odpravila domov. Mame še vedno ni bilo in vedela sem, da je v službi in se trudi za naju, da bi lahko živeli lepo življenje. Žalostno sem se ulegla na najino majhno posteljo in gledala v strop. Vmes so namreč bile odprtinice, saj hiša ni dobro stala. Tudi vrat ni bilo in zato me je ponoči velikokrat zeblo. Niti odeje nisva imeli ampak samo jogi. Ob razmišljanju na nogomet sem zaspala.
21. februar 2012
u79486
u79486
Next♥ Cool zgodbica
21. februar 2012
Thx
21. februar 2012
Neeeeeeeeeeext!
Svetovno je! (:
21. februar 2012
Nives hvala ti ekr pretiravaš ampak res ne bi bilo potrebno
In ne pravi mi da ne pretiravaš ker vem da to ni res!
21. februar 2012
u59711
u59711
NEEEXT! SVETOVNO!
21. februar 2012
Ne zdaj še ti....
21. februar 2012
u79486
u79486
Hehe, sej je res.
21. februar 2012
NEXT