Forum
“Všeč mi je tvoj smisel za humor.”
“Ah saj ni nič posebnega,” je v smehu odgovorila Tea.
Po nekaj trenutkih tišine ji je David podaril bežen nasmeh in dodal: "Veš Tea, lepa si"
"No, no, no. Tega pa že ne moreš misliti resno," je zadregi odgovorila Tea.
"Pač," David je zajel sapo. "A bi hodila z mano, Tea?"
Ne, no ja, no ne vem." Tea je zbirala prave besede, da bi mu lahko odgovorila: "saj si mi všeč, samo..."
"samo kaj? Kar povej," jo je spodbujal David, čeprav mu ni ustrezalo, da Tea zavlačuje.
"samo nočem..." Tea ni bila tako ranljiva kot še nikoli, kar izkušenem ženskarju kot je David ne uide, zato je Teo utišal s kratkim poljubom. Tako se je Tei Kupidova puščica zarila globoko v srce, da bi jo bolelo, če ne bi bila ljubezenska. Davidu je nato zaljubljeno zrla v njegove temnorjave oči tako dolgo, da sploh ni opazila, da se držita za roke.
Sedela sta ne klopci zraven praznega športnega igrišča. Bil je februar in ker na od snega mokro igrišče nihče ne zahaja, sta bila sama. V tem trenutku se Tei sploh ni sanjalo kako sta z Davidom prišla tja, vendar se ji ni zdelo pomembno.
"Pridi pospremil te bom do doma." David je vstal in za njim še Tea. Nato sta se poljubila. Tea je bila živčna. Nato ji je Davidov jezik oplazil ustnice. Kot bi vedela je nežno odprla usta in njuna jezika sta se prepletla. Daidove roke so ji objemale obraz, ona pa je objemala njegove lopatice. Tea se je postopoma sprostila in začela uživati.
Poljubljala sta se tako dolgo, da jima ja skoraj zmanjkalo sape. Pod bundama jima je postalo tako vroče, da bi se najraje vrgla v blatne kupčke snega, ki so še ostali od pluženja. Nato sta prepletla prste in se zaljubljeno držala za roke. odpravila sta se proti Teinemu domu. Na poti sta se pogovarjala o stvareh, o katerih se pač pogovarjajo sveži zaljubljenci. Pred Teino hišo sta se še enkrat na hitro poljubila in se poslovila. Tea pa je takoj, ko je Davidu zaprla vrata za seboj prejela SMS-sporočilo:
TE ŽE POGREŠAM!!! <3
JAZ PA TEBE ŠE BOLJ KOT TI MENE! se je glasil odgovor, ki ga je prejel David ko se je vračal proti domu. Sam sebi se je nasmehnil - spet je dobil kar je hotel.
28. junij 2013
rabm next za naprej, al pa dobr predlog za naslov...
28. junij 2013
next
28. junij 2013
dej naslov: Strast al pa kej tazga mogoče?
28. junij 2013
nwm mislem da ne bo dobr sam zgodba ma dost dolg uvod, kjer se že dost dogaja...
28. junij 2013
ja kva se pa naprej kej zgodi?
28. junij 2013
Ko je prišel domov, je se je njegova mama ukvarjala s palačinkami, njegov očim pa je za računalnikom urejal službene zadeve.
"Kje si pa bil? Si pozabil, da ti bo Janin pojedel vse palačinke?"
Janin je bil Davidov polbratec. Imel pa je še brata dvojčka Tineta, ki je za spremembo od Janina sovražil palačinke. Davidu njegova polbratca nista bila ravno pri srcu, vendar sta se mu zdela prikupna, ko sta ga oponašala.
"Ja s prijatelji smo šli na avtobusno postajo na eno pijačo," je previdno odgovoril David, tako da bi zgledalo prepričljivo, vendar je že sam opazil, da mu ni uspelo.
"spet imaš novo punco kajne? Katera je srečnica ta teden?" ga je smeje vprašala in zaklicala svojemu možu: "Hej, Bernard! David ima spet novo punco"
Ko sta to slišala Janin in Tine, sta začela skakati okoli kuhinjske mize in se drla: "David ima pa novo punco! David ima pa novo punco! David ima pa novo punco!"
Medtem je prišel Bernard iz svojega kabineta. Poljubil je Davidovo mamo in Davidu razmršal lase, kar naj bi pomenilo ponosen sem nate, čeprav Davidu to ni bilo nič po godu.
Nato je Davidu zazvonil prenosni telefon, zato je David pograbil svoj krožnik s palačinkami in izginil svojo sobo. Njegova mama ni imela niti časa, da bi ga okarala, sicer pa je bila tega že navajena.
Klical ga je njegov najboljši prijatelj Peter. "A si jo vprašal?" je brez pozdrava vprašal Peter, ko se je David oglasil na telefon.
"saj nisem taka reva kot ti, ker že pol leta sprašuješ Manco, pa še ust nisi odprl ko si stal pred njo."
"In kaj je rekla?" je zanimalo Petra. A je vprašal bolj zato, da bi spremenil temo pogovora, ker mu je bil odgovor že znan.
"A mi je kdaj katera rekla ne??" je vprašal David, a nadaljeval čisto drugače:" Aja, ali si naredil nalogo za matematiko? Ker se meni sploh ne sanja zakaj se tukaj sploh gre in bi rad prepisal"
"Normalno." Peter je bil talentiran v matematiki, ki je bila šoli njegov najljubši predmet poleg tehnike - matematika najljubši predmet?!?
"Kaj delaš?" je vprašal David, ker mu je bilo očitno dolgčas.
"V bistvu se ravno dopisujem z Manco..." je zategnil Peter kot, da tega ne bi upal povedati.
"moraš jo vprašat, če bi hodila s tabo!"
"Zdaj?"
"Ja, vsaj namigni ji," mu je svetoval, David. "Na primer napiši ji, da ti je všeč njen nasmeh ali pa, da ima lepe oči."
Nato je Peter vprašal Davida, če bo v redu, če napiše, da mu je všeč njena frizura. David se s tem ni strinjal in prepirala sta se tako dolgo, da je Manca zapustila računalnik. Kmalu za tem je Davidu zmanjkalo baterije na telefonu in je moral končati klic.
28. junij 2013
okj...mislna sem pač vsebina zgodbe an da se naslov na to navezuje kar bo vsebina pač jedro zgodbe
28. junij 2013
2 nexta za nadaljevanje!!
28. junij 2013
next,next
28. junij 2013
ne vela...
28. junij 2013
Odločil se je prižgati računalnik in preveriti, kaj se dogaja na svetovnem spletu, Tam se ni dogajalo nič posebnega in, ker se mu ni dalo prižigati PlayStationa se je odločil poiskati kako zanimivo igrico kar na internetu. Ravno, ko je našel nekaj zanimivega, pa ga je poklicala mama in mu ukazala, da naj pride v kuhinjo.
David je zdolgočaseno prišel v kuhinjo. "krožnik!" ga je opozorila mama, ki je ravno pomivala posodo. David se je vrnil v sobo in opazil, da mu je na krožniku ostala še ena palačinka, ter jo na hitro pojedel. Krožnik je odnesel v kuhinjo, ga oplaknil in vtaknil v pomivalni stroj.
"z Bernardom sva se zmenila, da greva jutri zvečer v gledališče. Janina in Tineta bo popazila Bernardova mama, zate pa sem se zmenila s tvojim očetom"
"Pa saj nisem otrok. lahko bi bil sam doma," je protestiral David, čeprav je kar čutil, da mu ne bo uspelo.
"sem se že zmenila in tega ne bom spreminjala."
David se je s povešenimi rameni vrnil v svojo sobo. Saj ne, da ni maral očeta - ravno nasprotno, všeč mu je bil. Njegov oče je bil bogat in če si je David kaj zaželel mu je takoj kupil. Motilo ga je le to, da njegova mama misli, da je še vedno otrok in da ne bi znal preživeti enega večera sam doma. Pa saj je že v devetem razredu!
Nato se je odločil narediti domačo nalogo. V torbi je najprej poiskal zvezek za angleščino in nakracal tistih nekaj stavkov, ki so bili potrebni. Nato se je vrnil k torbi. Matematike ni znal, za slovenščino ni nič, za zgodovino je pozabil kaj je za nalogo, za likovno pa prav tako nič.
kaj naj dela zdaj? Prižgal je svoj glasbeni stolp in glasbo navil do konca naglas.
"David, tišje!" mu je zaklicala mama, ker ni mogla utišati dvojčkov, da bi jih spravila v posteljo. David je zagodel in stišal glasbo. Nato je opazil, da mu že nekaj časa zvoni telefon. Ker se še ni čisto napolnil se bo mogel pogovarjati ob polnilcu.
"hej!" Bila je Tea.
"hej, kako si?" jo je vprašal David.
"Dobro. Malo te pogrešam..."
"A samo malo?"
"No zelo, zelo te pogrešam. Kako si pa ti?"
"V redu. Hm. A bi lahko prosim prišla na Facebook, ker se pogovarjam ob polnilcu?" je potožil David, kot da ne bi znal telefona nastaviti na primer na zvočnik.
"Naj ti bo, čeprav bi raje poslušala tvoj glas."
01. julij 2013
neeeeeeeeext
01. julij 2013
še 1 next rabim!!!
01. julij 2013
nj ti bo ʍι$$.ℓα∂у dobiš še en del...

Teiica**: Mwa. <3 Kaj delaš?
David=car: Muska, nič takega. Ti?
Teiica**: Dopisujem se s tabo...
David=car: :-)
Teiica**: ;-)
David=car: In se že kaj veseliš jutri?
Teiica**: Itak. Vse mi bodo zavidale. Pa tudi to, da se bova jutri videla.
David=car: To zadnje tudi jaz. Kaj rada piješ.
Teiica**: Zakaj pa to?
David=car: Sem mislil, da bi šla po pouku na avtobusno postajo nekaj spit.
Teiica**: Prav bom videla kaj imajo
David=car: Zmenjeno. Jaz čestim.
Teiica**: Ne, ne, ne. Jaz plačam svoje.
David=car: A sva par ali ne? Res misliš, da v meni ni nič romantika?
Teiica**: Naj ti bo, vendar drugič jaz častim.
David=car: Potem tega drugič verjetno ne bo...
Teiica**: A nisi rekel, da si romantik?
David=car: ...in bova preskočila na tretjič.
Teiica**: Že bolje… <3 Ampak jaz častim – tretjič
David=car: Naj ti bo ampak samo enkrat.
Teiica**: Bom razmislila.
David=car: Torej jutri po pouku?
Teiica**: Uuuuuuu. Ne morem. Plesne.
David=car: Po plesnih?
Teiica**: Zmenjeno. Samo imam čas samo do 3h, ker imamo potem kosilo.
David=car: Tudi jaz.
Teiica**: A imaš jutri preduro?
David=car: Ne…?
Teiica**: Ali bi jo imel?? Z mano? Pri kolesarnici?
David=car: No prav. Čeprav se mi ne da zjutraj tako zgodaj vstajati.
Teiica**: Jej… A te lahko nekaj vprašam?
David=car: Ja.
Teiica**: A je Peter in Manca hodita? A je Petru ona sploh všeč?
David=car: Ja, všeč mu je, samo hodita pa še ne.
Teiica**: Aaaaaaaa. No zdaj mi pa tamala teži, da naj grem dol. Adijo <3
David=car: Adijo. <3 <3 <3
01. julij 2013
David je ponovno navil glasbo in se lotil pripravljanja torbe. Poleg zvezkov je v puščico vtaknil še 10 evrov. Tako se je spomnil, da bo večino dneva preživel s Teo in bi bilo primerno, da se umije.
»Kam greš?« ga je vprašala mama, ki je za kuhinjsko mizo prebirala kuharsko knjigo. Dvignila je pogled in si snela močna bralno očala, da bi ga lahko videla.
»V kopalnico,« je odgovoril David.
»Dobro si umij zobe!«
»Ja, mami.« Saj ni dojenček.
Ko se je uredil, se je vrnil v sobo in opazil, da je ravnokar prejel dva nova SMS sporočila.
Bila sta od Petra.
HELP!! JUTRI PRIDE K NAM MANCA PRESPAT!!!
In še:
PA ŠE NAJINI MAMI BOSTA DOMA!
Nesreča v sreči. Ubogi Peter, res si strahopeten.
MORAŠ JO VPRAŠAT, ČE BO HODILA S TABO. TO JE DOBRA PRILOŽNOST!
Tako se je glasil Davidov odgovor, ki naj bi spodbujal Petra da bi že enkrat vprašal Manco.
A SI SPOLH PREBRAL DRUGI SMS?? NAJINI MAMI BOSTA DOMA!
David ni čakal z nasveti:
SAJ PRED STARŠI TAKO NE MOREŠ NIČ SKRITI. POVABIŠ JO V SVOJO SOBO IN JO VPRAŠAŠ. ČE BO HOTELA (V KAR SEM ZELO PREPRIČAN), BOSTA MAMI TAKO ALI TAKO IZVEDELI.
David na to sporočilo ni prejel nobenega odgovora, kar je tudi pričakoval od razburjenega. prijatelja. Nato se je vrgel na posteljo in nekaj časa gledal v zrak, vmes pa razmišljal o ničemer. Ko se je tega začel zavedati se je zasmejal sam sebi, ter se obrnil na trebuh. Med tem je na nočni omarici opazil knjigo, ki jo mora mimogrede do ponedeljka prebrati za domače branje. Odprl je prvo stran v knjigi in začel brati. Majhne črke so mu kar plesale pred očmi in sploh se ni mogel zbrati. Ko pa je prišel do konca prvega poglavja, se je začudil, da ga je knjiga nekako pritegnila. Saj ne da mu bi bila všeč, ampak je začutil neko vez med knjigo in sabo, ki je do zdaj še ni. Nekako ga je kar naprej zanimalo kaj se bo zgodilo potem.
Knjiga je govorila o nekem fantu, ki se je drogiral in je zdaj prišel na zdravljenje. Na začetku je pisalo, da temelji na mešanici resničnih zgodb, ki jih je zbral nek zdravnik, ki je delal v neki bolnišnici za zdravljenje.
Zanimivo.
08. julij 2013
2 nexta
08. julij 2013
neext
08. julij 2013
neext
08. julij 2013
se opravičujem ker nisem nič napisala-počitnice pač. takole, tukaj je malo daljše poglavje...
Dragi dnevnik!

Bilo je fantastično. Ni res. Filmsko. Sploh ne vem kako naj to opišem. S prijateljicami smo šle ven. Potem so se nam pridružili še fantje. Tanja je bila tako srečna, ker je bil zraven tudi Anže, zato sta se takoj šla poljubljat za vogal. Jaz sem se zatopila v pogovor z Davidom, sploh ne vem kako. Med tem, ko sva se pogovarjala sva kmalu zaostajala za ostalimi, zato sva se raje odpravila na igrišče. Tam sva bila sama, zato sva se usedla na najbližjo vlažno klopco. Tu sva se nekaj časa pogovarjala. In nato me je vprašal. Ni res. Najprej mi je rekel, da sem lepa in, da imam dober smisel za humor. Šele NATO me je VPRAŠAL. VPRAŠAL!!! DAVID!!! Kako sem srečna. Nato me je poljubil. Z jezikom. Nisem si mislila, da je to tako dober občutek. Sploh pa, če se zalizuješ-popravek poljubljaš z najlepšim fantom na šoli (in ti pravi, da si lepa). No verjetno ve to veliko punc, ki so do tedaj hodile z Davidom, ampak ne: DAVID ME NE BO ZAPUSTIL!!! To čutim. Teče ki po krvi.
No potem me je pospremil domov in do tja sva se držala za roke. Prste sva imela prepletene-kot pravi zaljubljenci. Ko sem še hodila z Arnejem temu ni seglo niti do gležnjev. Na poti do mojega doma mi je razlagal kako imajo pri njih doma in grem stavit, da ima najlepšo sobo na svetu. No rekel je, da nima ravno pospravljene, vendar v primerjavi z mojo… In ja, zjutraj se bova dobila pri kolesarnici, po plesnih pa me je povabil na avtobusno postajo v Bus bar. On je res romantik!!! <3 <3
Kaj pa če se mu samo smilim? Kako pa bi se lepotec zaljubil v shirano oranžnolasko? No mogoče ima razlog-lahko bi ga vprašala. Ampak moji lasje niso lepi, samo toliko da smo si totalno na jasnem.
Samo nekaj ne vem- o čem naj se sploh pogovarjam z njim? Kaj pa jaz vem o čem se on rad pogovarja. Kaj ima on sploh rad? Kaj pa če bi mu prinesla darilo? S čokolado ne moreš zgrešiti. Joj, saj res!! Kaj pa naj oblečem, da mu bo sploh všeč? Kaj če me ne bo več maral, če ne bom oblečena po njegovih standardih (gotovo jih ima). Pa kaj naj naredim s temi groznimi lasmi? Najbolje, da si naredim načrt.
Načrt za jutri:
• Čokolada
• Modra majica z napisom I LOVE U
• Oprijete kavbojke
• Spuščeni lasje (spredaj si jih spni, da te ne bo motilo med poljubljanjem)
• Ura (da bom lahko čim prej pobegnila od plesnih)
• All starke
• Uhani srčki
• Labela (da ne bo suhih ustnic)

Nekaj podobnega. Ah, kako lep nasmeh ima. Njegovi ustni kotički se ravno prav dvignejo. V bistvu se tega sploh na da opisati. In kako dobro se poljubljajo te ustnice. Mmmm.

»Tea, ugasni luč« Mama. Ne že spet.
»Samo še tri stavke mami«

Ljubim ga. In on mene. Kako romantično, ne?

Tea je še enkrat prebrala kar si je zapisala v svoj dnevnik in nato na naslednjo stran napisala ime David, ter ga obkrožila s srcem. To svojo umetnino je še nekaj časa občudovala, dokler ji ni njena mama še enkrat ukazala naj ugasne luč. Nato je poljubila to stran, zaklenila svoj dnevnik in ugasnila luč.
To noč zagotovo ne bo spala.
01. avgust 2013
2 nexta do naslednjič
01. avgust 2013
pa tudi novi naslovi priporočeni...
01. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg