Forum
u126435
u126435
Zivjo ta tema je sam za punce ! LAH ME UPRASATE KAR CETE ! Na vasa uprasanja se bom potrudla udguvort po najbolsih mojih moceh. Okk? A sodelujs?

A sodelujs?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. marec 2014
u159129
u159129
Jst mam, mogoče ne lih nevemkašn problem sam pač tko. Jst živim tko na vasi bl. Mam eno sosedo ka sve ble neki časa frendica. Pravzaprav cel lajf do četrtega razreda ka sm pršla u šolo u logac. Prej sm hodila drgač u podružnco ka je pa sam do tretga razreda. Saj je blo ful dobr ka ns je blo od 5 do osm u šoli pa vsi smo bli prjatli pa učitlca je bla res d best sam ona za celo šolo pa tko. Takrt u bistvu mi je bla sam ona frendica ka sva si ble najmn razlike v starosti. Ka sm pa pršla u logac na centralno šolo mi je pa ratala kr neki. Spoznala sm nive frendice pa tko. Jst si ful želim da bi lohka ne vem hodila s kkšno prjatlco u kkšn park ka bi bil bliz ns pa bi se pogovarjale pa tko. Sam jst nimam nobene sošolke al pa tko frendice ka bi bla stara tko ka jst da bi z njo tko hodila na sprehod pa to. Mami mi pa tud vretn ne bi pustila da bi bla zuni u logacu s kšnimi frendicami na pici al pa na soku pa to. Sej hodim u glasbeno pa bi se lohk tist čs ka čakam brata pred knižnco dobila s kkšno frendico pa tko. Sam to je enkrat ne tedn. Pr ns sploh ni bliz kkšnga parka al pa igrišča. Sam eno nogometno igrišče pa še tist je bz. Mamo pa psičko Zojo pa mislm da bi blo fajn če bi njo tko zvečer pelala na sprehod. Sam ni isto. Pč ful bi se rada tko družla. Dragč sm 6. razred moja soseda pa 4. Res upam da ma kera kkšno idejo kaj počet u kkšnem takem prostem času. Drgač prostega časa nimam lih ogromn. Večino takega časa prečepim pred kompom, za kakšno knjigo al pa poslušam musko. Upam da je kkšna ideja.
Pa še neki: Mam bl kratke lase pa bi si rada bl različne frizure naredla za u šolo. Pa ne vem kk.
In: Grizem si nohte pa hočem nehat. Pa mami mi e pusti barvat nohtov pa tud lih dolgih ne smem met ker igram klavir. Pa tud rada bi se gdaj pa gdaj mal namejkupala pa mi tud tega mami ne dovoli, pa skos mi govori Nared to nared ono in to mi gra ful na živce.
Pa ful sm žalostna ker se bo drugo šolsko leto moja BFF preselila u Nemčijo. Res se ful štekave pa ful si zaupave pa zmerm se nasmejive pa tko.
Pa hvaležna bom za vsak kakršnkoli nasvet
17. marec 2014
u126435
u126435
Ja mislm da tii lahko pumagam!Ce mate psa rec mami da bii sla mau na sprehod pa da bii sla tut ena tvoja prjatlca zravn in da bi dobla ksno prjatlco.vrjamm da tii mami ne dovoli it na pico s frendico sj men tut nee.Ce se bo tvoja BFF preselila u Nemcijo pol uzivi se ta css k ga lah prezivis z noo.Ce tii je dc poll sii izber kj k je bii rekla za delat.Ce mas u sobi radijo dj musko najbol naglas in zacni puspravlat sobo (omare,police...) Ne skrb js sii jih tut grizem pa nwem kako nehat ... ceprou ves ka nared js sm too pa mii je res pumagal.Vedno mej neki u rokah.vem enaka je moja mami naredi to naredi ono pospravi sobo... bla bl abla... ampak se potrud za mami.Ce se men kj ne da pa mii mami rece naj nardim pol pumislm k boo umrla in nardim to zanjo . Za mejkap pa mislm .... nwem napiss mii kolk sii stara ker ce sii 9,10 al pa 11 priporocam da se se ne al pa 11 je ze kr noo ce sii 11 pol se dj sam cez vikendi mall pa rec mami da samo mal in da sii bos tko al tko pol dala dol.ya lase tii pa poslem par slikc al pa videou okk

No upam da sm tii pumagala !
17. marec 2014
u126435
u126435
Pa ce gre u Nemcijo se pugovarjita po skaypu
17. marec 2014
u159129
u159129
Si pomagala. Pa aprila bom 12 stara. Ubistvu je sploh nism uprašala. Pa sploh nimam prou ta prauga mejkapa doma. Pa bi ga rada kupla pa nevem kje. U tamalem merkatorju ga nimajo u tuš pa nism šla še gledat. Nimamo pa nobene drogerije al pa česa. Sej se tud ne mislem nevem kok ka pol bi me mel za važičko. Pa a maš mogoče kkšn nasvet kako postat priljubljena? Še to loh napišeš. Pa že u naprej hvala za frizure!
17. marec 2014
u159129
u159129
Nimam skypa! Sploh ne vem točn kaj to je.
17. marec 2014
u126435
u126435
Mejk up najdes v Dm.Nwem ce bii te mel za vazicko k js puznam eno k je moja frendica an in je sele 11 lrt stara pa ma ze kr pudr pa roza sminko pa modrc A60 ceprou ga sploh ne rab ... Ce bii tii njo vidla saj zame je Afna!A too v soli ker ce v soli bod to kar sii tko bos dubla najvec frendov.Sam bod too kar sii pa ne lagt k iz ene lazi jih lah pride se 1000000
17. marec 2014
u159129
u159129
Hvala! Sam kaj ka u logacu nimamo Dm. Mamo sam tuš pa merkator. Mami mi pa ne bi nabaula mejkapa u Dmu zato bi si rada sama kupla. Bom šla u sredo še u tuš pogledat. In ne boš verjela še eno uprašanje: Kako nej postanem usaj prjatlca z mojo simpatijo?
17. marec 2014
u159129
u159129
Mislm da bi me mel za važičko zato ka ena lara iz aja se je tud kr eki z modro mazala pa smo se js pa moja BFF pa še ene moje druge frendice strinjale da: kaj se pa ta gre?
17. marec 2014
u126435
u126435
Ce je v isti soli pa v istmu razredu s tabo pol ga ucasih med poukom poglej pa ce te on kdaj pogleda pa tii tut nega se mu sam nasmehn.pa ce ga kje srecas se mu sam nasmehn pa rec zdravo!
17. marec 2014
u159129
u159129
Sej so ful hude sam pač misnla sm tko recmo če maš dolge lase si spleteš kito al pa nrdiš čop ane. Kk bi lohka nrdila kej tazga s kratkimi lasmi.
17. marec 2014
u166774
u166774
'Sup? Tud moj problem ni ne vem kaj, ampak vseeno hvala, če mi boš odgovorila. Na kratko; imela sem res neko neponovljivo naj frendico, vendar sva iz nekih razlogov prekinile stike. Zanima me samo, če imaš kakšno idejo, kako naj grem naprej ter jo pozabim, saj mi je brez nje res težko in obžalujem to, da nisva več tako blizu. Pa huallaaa za nasvet
Carry on, ℱᴀʟʟᴇɴ Møʍεπ†
17. marec 2014
u151370
u151370
nora sen
18. marec 2014
u126435
u126435
Uredu je bubble gum ti ne zamerim F allen moment oprosti nisem imela casa zato nisem odgovorila.No najboljse prijatelje je tezko pozabit zato ti povem da bi bilo bolje da se pobotata saj so prijatelji res najboljsi in te bodo spremljali vedno in povsod zato bi bilo bolje da se pobotata ce pa ti ni do tega pa preprosto najdi drugo prijateljico vendar pazi da ni lazna !
Upam da sem ti pomagala!
30. marec 2014
js mam pa druzinske tezave pa moja bff ma novo bff in me ignorera in nimam nobenga za podporo in res nevem kaj naj..
31. marec 2014
u126435
u126435
Mmmm če rabiš koga za podporo in če imate doma hišnega ljubljenčka ti priporočam da njemu zaupaš use al pa če paš kšno plišasto igračko k ti ful pumen nje lah use zaupaš pa vem čudn se sliš :/ ampak deluje
Upam da sm ti pumagala
01. april 2014
hei,jz mam tud problem.V našem razredu smo dobili fanta iz Irana,ki mi je všeč.na kratko moja simpatija je.ne zna še tako dobro slovensko,zato smo izbrali eno sošolko ki mu bo pomagala.(zna angleško,tko se sporazumevemo).Problem je da je to bila moja sovražnica.On se je zalubu vano in ona to ve.sam ona mu ne vrača čustev.Enkrat sm slišala ko je prijatelci povedala da se bo mau igrala z njim,pač tko da se bo delala da je zalublena vanga,in ga pol prizadela.nočem da ga to prizadane.kaj naj naredim?glede njega,pa še za prjatlco me nima.ne vem kaj naj naredim
25. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg