Forum
Hejj am mela sem že tolele temo pa se je zbrisala !!

Pomagala vam bomm kokr bom lahkoo pa Upam,de boste sodeloval
14. februar 2012
heiii

pač lej mene nekaj zanima pač on ve da sm js u nga a ne in zdej mu vsi govorijo nej bo oon u mene pa skos me gleda med pouko danes je pa pruišel do mene pa mi rekel da ni u mene kaj naj naredim gleda me pa skossssssssss!! ka nej naredim....?
14. februar 2012
u27814
u27814
heiii
lej mene sam neki malg zanima!!js sm tut u enga mojga sošolca pa on neve da sm u njega pa on me skos med poukom gleda pa nagaja pa opažam da vedno ko se pogovarjama full zrdi.ka nj nardimmmmmmmmmmm??? plisssssssssss HELPPPPPP
14. februar 2012

POSLUŠAJ NJEGOVE BESEDE!
___________________________-
Moj nasvet: Lejj če on ve,da si ti u njega in če misliš,da te gleda je to dober korak
Amm samo lej če ti je pa on povedu,da ni vatte potem res nii ali pa je samo sramežliv ...
Zato nevem .. Poskusi biti normalna,kot,da se nii nič zgodilo bodi takšna kot siii pomojem če je vate tii bo enkrat že povedall ali pa boš izvedela od drugihh
14. februar 2012
ok
14. februar 2012
samo eno vprašanje še imam

pač lej moja prijateljica je dobila pri geo 1 njena mama pa ne we tega in newe kakko bi ji to povedala.......časa ima pa do četrtak a ker v četrtek gre mama n a govorilne ure.....
14. februar 2012
Destiny - Jaaa to so zeelo dobri znakii,kar je velika vrjetnost,da je vate

Če pa si bolj sramežljiva pa najprej poskusi pogovor med njimm recimoo pogovarjajta se o normalnih rečeh o stvareh,ki se dogajajo u solii potem pa kar naenkrat preidi na vprašanje Kakšna se ti zdim??

majchikaa
Amm lej preprostoo naj ji pove takole mamii veš,da sem bila do zdaj zelo prifna učenka no in zadnjič sem bila vprašana geografijo in dobila 1.. Zeloo sem bla razočarana obljubim,da jo bom popraulaa.......... Naj pove takole u usakem priimiru pa bo jeznaa
ampak bolje,da ji sama pove,kot pa da izve na govorilnii uri od učiteljice

14. februar 2012
ok..
14. februar 2012
14. februar 2012
u72584
u72584
Maybe uprasanje.
glej moja prjatlca ma na ipodu4 love tester. Jst pa sm gor utipkala mene pa mojo ljubezen pa se je prkazal velik odctotkov nwm neki 97,4,neki tazga no pol pa tist love tester nism prekinla in so po sportni vzgoji moje prjatlce vidle. No jst pa se mal bojim da bo to izvedel on. Kwaaaa nej nrdim.jst mu neupam povedat pa se u sosednem clasu jeeee.? Heeelp.!!!!
17. februar 2012

Dαηcє.gιяℓ.ღ - Prijateljicam povej,da sii pač u njegaa in da če so one res tvoje prijateljice,naj ne povedo njemu,da mu boš že sama če boš hotela saj je to tvoja stvar

Upam,da sem tii pomagala sporoči mi kako ti je uspelo
18. februar 2012
u72584
u72584
Huaaala.no sej mislm da je problem ze resn*
18. februar 2012
Okej
18. februar 2012
KOZA NEUMNA LEJ JS SE TI PA NE BOM OPRAVIČEVALA
http://www.igre123.com/forum/tema/kaj-ti-je-bolj-usec-p/28979/
18. februar 2012
u27814
u27814
girl of dream ja pač js sm mal bolj sramežljiva tk da bom poslušala tvoj 2. nasvet
23. februar 2012
Okej
23. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg