Forum
u97971
u97971
žινנσ,
ηαριѕαℓα вσм zgσ∂вιcσ z ηαѕℓσνσм ρuт уσuя нєαятѕ uρ. υραм, ∂α נσ вσѕтє вяαℓι, ∂α вσ υѕρєšηα ιη ∂α ναм вσ zgσ∂вιcα νšєč.
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~
"Cher!" slišim svojo najboljšo prijateljico. "Saj že grem!" ji rečem.
No, naj se predstavim; sem Cher Mayer, svetovno znana igralka. Imam 16 let in obiskujem 2. letnik Akademije za igralce.

Skupaj s starši živim v ZDA, natančneje v Los Angelesu. Moja mama je po poklicu modna oblikovalka, oče pa je režiser.

Imam najboljšo prijateljico Abbie. Prav tako je stara 16 let in najboljši prijateljici sva že od prvega razreda osnovne šole.

Prav sedaj se z Abbie odpravljava po nakupah. Ah, že vidim ljudi, ki bodo prosili za avtogram...kako lepo je biti slaven! "Sem že tu," rečem, ko po stopnicah dol pridem do hodnika naše velike vile (hiše). Poslovila sem se od staršev in pred vilo, naju je že čakala limuzina. "Dober dan, gospodična Cher in gospodična Abbie." naju je pozdravil šofer limuzine. "Živjo," sem rekla. "Odpelji naju do nakupovalnega centra." rečem. "Se že veseliš nakupov?" me vpraša Abbie. "Seveda. Pa ti?" "Aha," "nujno moram kupiti novo obleko za avdicijo za neko nanizanko. Upam, da dobim glavno vlogo!" se nasmehnem. Pogledala sem skozi okno in že smo bili pred nakupovalnim centrom. "Čez dve uri pridi po naju. Adijo!" sem rekla vozniku limuzine ter zaprla svoja vrata tega ogromnega avta. Odšli sva v nakupovalni center. "Cher Mayer! Prosim, podpiši se tukaj." slišim svoje oboževalce. Podelila sem avtograme, nato pa sva z Abbie odšli v trgovino z oblačili. Tam sva srečali novinarje. Super! Sedaj bodo gotovo spet težili, kaj kupujem, zakaj, vse bodo napisali v časopise...In res je bilo tako; "gospodična Cher Mayer. Kaj kupujete?" me je vprašala neka novinarka. "Kupujem obleko za avdicijo nanizanke." se prisiljeno nasmehnem. "Oprostite, mudi se nama. Adijo." reče Abbie. "Hvala," ji zašepetam. Vzela sem nekaj oblek in jih šla pomeriti v garderobo. Niti ena ni bila cool. Samo, da sem prišla iz garderobe, je že stala novinarka. "Kdo je ta, ki je prišla z vami?" je začela. Uff...kako je nadležna! "To je moja najboljša prijateljica Abbie." rečem. Nato pa dam obleke na svoja mesta in grem iz trgovine naravnost v drugo trgovino. Tekla sem, da ne bi za menoj že prišli novinarji.
Po nesreči sem se zaletela v nekega fanta.

To je bil Sean Anderson, slaven pevec. "Oprosti," rečem. "Oprosti meni. Jaz sem se po nesreči zaletel v tebe." je rekel. Ah...kako je lep. In že so mi bili za petami novinarji.
26. avgust 2012
u56764
u56764
Next!!!
26. avgust 2012
nexxt
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
next
26. avgust 2012
Next
27. avgust 2012
u73718
u73718
neXt x"D
27. avgust 2012
u95766
u95766
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext pliiiiiiiiiiis
27. avgust 2012
u73295
u73295
nexttttttt
27. avgust 2012
u97971
u97971
ηαנρяєנ ηαנ ѕє ναм zαнναℓιм, кєя ѕтє ηαριѕαℓι "ηєχт" ιη тσ ηα∂αℓנєναηנє šє ρσѕєвєנ ρσѕνєčαм ναм, ρяνιм вяαℓcєм;
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~
Z novinarji so bili še štirje fotografi! Tista nadležna novinarka je že spet začela, če sva s Seanom par..."Ne!" sem ji zabrusila in z Abbie sva odšli v naslednjo trgovino z oblačili. "Kako je imel lepe temne oči..." sem ji govorila. "Sva že v trgovini z oblačili," reče in mi pokaže nekaj oblek. "Niso mi všeč!" rečem. "Imate samo te obleke?" vljudno vprašam prodajalko. "Ne, gospodična Cher. Tukaj je še nekaj oblek." mi pokaže še cel kup oblek. Štiri obleke so mi bile najbolj všeč, zato sem šla z njimi v garderobo. Odločitev je bila težka, a na koncu sem izbrala obleko s potiskom rož.
Nato pa sem šla k blagajni, kjer sem obleko plačala in jo pokazala Abbie. "Super obleka!" je rekla. "Greva še v trgovino s čevlji? Mislim, da rabim še čevlje." rečem. "Tudi jaz jih rabim..." reče Abbie. Nato pa sva odkorakali še po čevlje. En par čevljev sem iskala pol ure. Si predstavljate? Abbie pa skoraj eno uro.
In našla sem lepe čeveljce za sebe, ki se kot nalašč prilegajo moji obleki.

Svoje čevlje sem plačala, nato pa pri izbiri pomagala še Abbie. "Še sedaj nisi našla čevljev?" jo vprašam. "Ne," mi žalostno odgovori. "Poglej, so ti te všeč?" jo vprašam in ji pokažem bele čeveljce. "Kje si jih našla? Zelo so lepi." me vpraša. "Tam." rečem. Abbie je pomerila čevlja. "Kupila jih bom!" se vsa vesela nasmehne. "Hvala, Cher, ker si mi pomagala pri izbiri." "Ni za kaj!" se nasmehnem. Ko je Abbie plačala čevlje, sva odšli iz trgovine naravnost v trgovino z ličili. Kupila sem nekaj ličil in nato, pa sva odšli ven iz nakupovalnega centra, kjer naju je že čakala limuzina in voznik. "Dober dan." je rekel voznik limuzine. "Živjo..." reče Abbie. "Kako si se imela?" jo vprašam. "Super. Ti?" "Tudi." rečem.
27. avgust 2012
u73718
u73718
neeext ;*
27. avgust 2012
u73295
u73295
nextt
27. avgust 2012
u95766
u95766
neeext
27. avgust 2012
neeext
27. avgust 2012
u56764
u56764
Next!!!
27. avgust 2012
nexxxxt!
27. avgust 2012
u97971
u97971
ηα∂αℓנєναℓα вσм ∂αηєѕ αℓι ρα נυтяι!
ℓєρ ρσz∂яαν,
ℓєηу
28. avgust 2012
u97971
u97971
Kmalu zatem pa smo bili že pred našo vilo. Z Abbie sva stopili iz limuzine in vprašala sem jo, če gre še malo k nam. Odgovorila mi je z da. Nato pa sva odšli v našo vilo. "Živjo," rečem, ko vstopiva. "Pozdravljena gospa in gospod Mayer." se nasmehne Abbie. "Abbie, pa saj sva ti rekla, da naju lahko kličeš Eva in Joe." reče mama. Oče se je nasmehnil. "jaz grem v kuhinjo. Abbie, mami, oči boste sok?" vprašam. "Jaz bom." reče Abbie. Mama in oče sta rekla, da ne bosta. "Prav." rečem in grem v kuhinjo. Tam sem v dva kozarca nalila pomarančni sok.
Kmalu zatem, je v kuhinjo prišla še Abbie. "Greva v mojo sobo?" jo vprašam. "Lahko." reče in vzame enega izmed pomarančnih sokov.
Nato, pa sva odšli v mojo sobo. "Tonight We Are Young..." mi zvoni telefon. Bil je Luke, fant iz naše šole. Eno leto je starejši od mene (hodi v 3. letnik, star je 17 let) in je prav tako igralec.

"Ja?" "Hej, Cher. Kako si?" "Dobro, ti?" "Tudi...bi šla v torek z menoj na bazen?" "Oh, ja lahko." rečem. Luke mi je malo všeč. No, naj povem, da v Seana nisem zaljubljena, čeprav je lep, a bilo bi mi prav, če bi Sean in jaz postala prijatelja.
Na drugi strani (po telefonu) sem slišala tihi "yes". "Greva lahko ob 14.00?" ga vprašam. "Seveda!" reče Luke.
29. avgust 2012
u73295
u73295
next
29. avgust 2012
next
29. avgust 2012
u56764
u56764
Next!!!
29. avgust 2012
u73718
u73718
neXXt
30. avgust 2012
u97971
u97971
"Okej...potem sva zmenjena...Adijo!" se nasmehne. "Adijo." mu rečem. "Abbie, veš da me je Luke povabil na bazen v torek ob 14.00!" veselo rečem. "Kateri Luke?" vpraša. "Tisti iz naše šole, igralec Luke Stone." rečem. "Aaa tisti Luke...Te je res povabil na bazen?" veselo vpraša. "Da, ni to super? Zelo sem vesela in moram priznati, Luke mi je malo všeč." rečem. "Kaj pa Sean?" vpraša. "No, saj je Sean lep, a ne tako zelo kot Luke in s Seanom bi bila lahko prijatelja." Abbie se je nasmehnila, nato pa sem ji rekla: "Abbie, saj veš, da imam ogromno kopalk in ko grem v torek na bazen z Lukom, ne vem katere naj izberem. Bi mi pomagala pri izbiri?" jo vprašam in se nasmehnem. "Prav, prav." reče. "Hvala!" se ji nasmehnem. Iz omare sva vzeli kopalke in jih gledali. "Katere so najlepše?" "Hmm...Cher, mislim da te." je veselo rekla in pokazala na moje rožnate, moderne kopalke.

"Ja! Te so najlepše! Hvala, ker si mi pomagala, Abbie." ji rečem. "Ni problema." se nasmehne. "Hej, jaz grem zdaj domov." reče. "Prav, te pospremim in naročim limuzino za tebe." sem ji rekla. "Ampak, saj..." je rekla, a bilo je že prepozno.
Po telefonu sem poklicala voznika limuzine in v treh minutah je bil že pred vilo, z Abbie sva se poslovili in Abbie je odpeljal domov.
30. avgust 2012
u56764
u56764
Next!!!
30. avgust 2012
u73295
u73295
next
30. avgust 2012
u73718
u73718
neext
30. avgust 2012
next
30. avgust 2012
next
31. avgust 2012
u97971
u97971
Jaz pa sem šla nazaj v hišo. "Ahh, še učiti se moram!" rečem in odidem v svojo sobo. Iz šolske torbe sem vzela učbenike in zvezke in se začela učiti. Po pol urnem učenju, po telefonu prejmem sporočilo od Abbie:
"Cher, pozabila sem ti reči, da če želiš, grem lahko s tabo na avdicijo."

Poklicala sem jo po telefonu. "Halo?" je rekla. "Abbie, ja seveda lahko greš!" "Okej super. Kdaj pa imaš avdicijo?" "V sredo ob 17.00." odgovorim. "Prav...lahko se dobiva pri Akademiji za igralce." reče. "Okej. Ob 16.30?" "Lahko, ja...Adijo!" " 'Dijo!" rečem in prekinem. Pospravila sem telefon in se odločila, da grem gledat televizijo. Usedla sem se na sedežno in prižgala sem televizijo.In super! Bil je večerni film.
Nekje na sredini filma sem zaspala. Zjutraj sem se zbudila na sedežni in pogledala na uro. Ojoj! Bila je namreč že 8.30! In pred pol ure se mi je začel pouk. Starša sta šla že v službo. Hitro sem stekla pod prho in se oblekla v bele kratke hlače in v ljubko rožnato majico. Naličila sem se še, si umila zobe in si razčesala svoje dolge, svetle lase. Nato pa sem vzela torbo, v kateri so bili zvezki in ostale šolske potrebščine, telefon in ključe od vile. Ko sem zaklenila vrata vile, me je na srečo zunaj že čakala limuzina in voznik limuzine.
02. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg