Forum
Heila ^^
Ker je že velik zgodbic tuki se bom še jz spravla pisat svojo. Najprej bom žačela pol bom počakala do jutri k bo ura 11.30 in če bo velik pozitivnih komentarjev in odgovorov na anketo bom nadaljevala.
___________________________________________________________________________________________
Živjo! Moje ime je Lilith. Stara sem 12 let. S starši smo se pred kratkim preselili v čudovito sosesko. V šoli sem se kmalu ujela in imam že cel kup prijateljic. Vendar imam samo eno najboljšo prijateljico ki ji vse zaupam. Ime ji je Neja. Čeprav se je ta soseska izkazala za najbolšo in popolno domovanje kmalu ni bilo več tako. Vse se je začelo pred dobrim mesecem. Ko sva z Nejo po pouku šle v knjižnico da bi si izposodile knjige o paranormalnem sve zamile še v vrsto polic z zgodovino mesta. Čeprav otrok ni bilo dovoljeno gledati teh knjig sve malo pokukali not. Ko sva potegnili iz police eno najdebelejši knjig in jo odprle sve na 789 strani našle star porumenel list. Dobro sva si ogledali kaj na njem piše in ostrmeli od začudenja...
_________________________________________________________________________________________
Oblubm da bo sčasoma postala vse bolj grozljiva in napeta...

A nej nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. oktober 2010
Sm se odločila da bom nadaljevala ker se bojim da mi bo ideja ušla iz glave.
__________________________________________________________________________________
Na tem listu je bil izrican natančen načrt mestnega podzemlja. Pod Mestom se je skrival pravi labirint predorov še iz časov prvih naseljecev. Neka slepa ulica pa je bila označena s debelim krogom Vhod se je jasno videl. Ker so se začele prvomajske počitnice sve se z Nejo zmenili da se dobive od 16.00 na parkirišču šole. Ker se nisve nišesar bale ter pričakovale da se v podzemlju skrivajo ostanki, ki bi bili zanimivi za kakšne arheologe sva se podali do vhoda. Kmalu sve prispele v gozd. Čez precej časa ko sva bili precej globoko sve naletee na luknjo ki je bila polna črvov! Kazalo je da je to vhod. S palcami sve poskusili odstraniti črve vendar nama ni uspelo. Pa nama ni preostalo drugega kakor da skočive v črve. Šla sem prva. Povsod je bilo polno sluzi!!! Blekkk! Končno se po dobri minuti rinjenja skozi črve pristala na tleh. Nič nisem videla ker je bila Neja edina ki je vzela dve svetilki. Ko je prišla se je otresla črvov in mi izročila svetilko. V nahrbtniku sva imeli vrv, prvo pomoč, proteinske tablice, uro, telefon, in veliko rezervnih baterij. Jaz sem vzstrajala da vzameve še 4 literske plastenke z vodo. Ko sem hotela vstati sem budnila ob nekaj koničastega. Posvetila sem tja in skoraj onemela. Ves strop je bil posejan s kostmi! Bili sva čisto prestrašeni!!! Po dobri uri sva prispeli do slepe ulice ki je na zemljevidu označena s krogom. Tam so bila vsaj tono težka vrata. S skupnimi močmi in nečemu podobnem škripcu nama jih je uspelo odpreti. Kar naenkrat pa naju je neznana sila podrla na tla! ...
________________________________________________________________________________
nadaljujem kmalu...
28. oktober 2010
Next!
28. oktober 2010
NADALJUJ!NUJNO!
28. oktober 2010
28. oktober 2010
Evo nadaljevanj
__________________________________________________________________________________
Zapihalo je in vrata temne sobe so se zaprla. Z Nejo sva bili čisto prestrašeni zato sva takoj prižgali baterijo. Sredi sobe je ležala z zlatom okovana srebrna škatla. Odprli sva jo potegnili ven papirnat zvitek. Na njem je pisalo: Če to bereš si na prostost spustil najhujši stvor vseh časov. Moril bo in ubijal vse kar je živo, če ga ne ustaviš. Lahko prevzame obliko katerega koli človeka ga zvabi na samoten kraj ter ga ubije. Nekatere ljudi bo pustil žive saj shranjuje svojo hrano. Uničiš ga lahko le s tem da ga sežgeš ampak moraš ga zapreti v to škatlo ter okoli nje narisati simbole: krog s piko na redini, romb ki ima na stranicah ter kvadrat s črtami ki tečejo poševno čez njegovo notranjost. Vso srečo.
Z Nejo sva se spogledali. To no bo lahko zaenkrat pa bova mot+rali priti iz te sobe. Ampak kako!?...
________________________________________________________________________________
Evo mal nadaljevanja.
31. oktober 2010
u6488
u6488
next!!!
01. november 2010
next
04. november 2010
jutri nadaljujem ker zdele nimam ideje pametne. Nadaljevanje bo vrjetn jutri okol 12.00
05. november 2010
06. november 2010
ni dela.. ccc
06. november 2010
u35509
u35509
Avtorica mi sporoča da ne bo več nadaljevala zgodbe
20. januar 2011
sej to je blo že mal očitno.. =)
20. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike