Forum
u133659
u133659
zgodba bo govorila o dekletu, ki ima rada vse živali (konji). in njena največja želja je da bi prepotovala svet. in nekega dne se ji to uresniči saj bo spoznalaa nekoga in z njim prepotovala svet ampak pri vsakem koraku ji preti nevarnost. to vse pa izveste v zgodbi!!!
3 nexte pa napišm prvo poglavje!!!!!!!!
30. april 2013
next
30. april 2013
next
01. maj 2013
u134305
u134305
ful dobro pišeš daj next
01. maj 2013
u134305
u134305
mislim dobro vsebino imaš
01. maj 2013
u133659
u133659
Moje ime je katja , stara sem 15 let. Začele so se počitnice. Drugo leto grem v 1. Letnik. V šoli sem odličnjakinja moja največja želja pa je da potovala čez cev svet in videla veliko zanimivih živali. Saj imam zelo rada živali in tudi zelo rada potujem. Moj hobi je jahanje. Zadaj k mi je moj oče umrl si je mami našla drugega partnerja pred enim tednom sta se poročila tako da je zdaj moj očim, zdaj smo zelo bogata družina saj ima očim veliko denarja to pa ni vse ima tudi sina,ki je enako star kot jaz. Čeprav skupaj živimo že 1 leto ga še nisem spoznala vem samo da mu je ime luka in da je šel v francijo na nek študij med poletnimi počitnicami naj bi prišel domov. Zelo rada bi ga spoznala.
To sem jaz :
Moja mami:
Moj očim:
Hiša:
Konja (rocky & pammy):
3 nexte za nadaljevanje
01. maj 2013
u133659
u133659
sam mal slike bom mal poznej dala
01. maj 2013
u134305
u134305
next
01. maj 2013
next
01. maj 2013
next
01. maj 2013
u133659
u133659
to so slike zdej pa nasledn next:
Ker sem zaenkrat še 9. Razred končam šolo 1 teden prej. Ko sem prišla domov me je mami pozdravila in mi rekla da naj pridm v dnevno sobo ker imata z očimom eno presenečenje zame. Mami mi je rekla da je očima komaj prepričala za to presenečenje naš pogovor je izgledal nakako tako: (o-očim,m-mami,k-jst)
m- zate imava eno presenečenje
k- res kakšno!!!???
o-za 1 teden greš v pariz k tvojemu »bratu«(misliv je lukata)
m-luka konča šolo 1 teden za tabo zato boš 1 teden z njim v hotelu
k- me hacata??? Resno???
o-ja tukaj imaš njegovo sliko da ga boš prepoznala, vse ostale informacije boš dobila na recepciji
m-zdaj pa pojdi spakerati čez 1h pride taxi,ki te bo odpeljal na letališče
o-lukatu sem rekel da nekdo pride na obisk okoli 16.00 tako da bo doma
k-hvala vama res!!!
Šla sem spakirat stvari in se posloviti od svojih konje ko je zunaj zatrobil taxi sem objela mamo in se zahvalila očimu in odpravila, do letališča sem imela 15 min. z letalom pa je bilo dlje nisem gledala na uro, seveda sem letela v 1. razredu. Ko je letalo pristalo me je že čakal naslednji taxi vsedla sem se vanj in odpeljav me je v hotel. Na recepciji sem povedala ime in priimek… seveda v angleščini nato sem šla v 3. Nadstropje si še enkrat ogledala njegovo sliko in odšla po honiku ko sem bila že na sredini hondnika….
next
nevem
01. maj 2013
u134305
u134305
next
najbrž bo njega srečala
01. maj 2013
u133659
u133659
ok nextam: ja thenight prov maš (HVALA KER BERETE)
Ko sem bila že na sredini hodnika sem se v nekoga zaletela ko se vstala in ga pogledala sem videla da je to on(luka):http://static.igre123.com/images/forum/posts/b/beebc4caaebfc8b03b6903a42f4fb1cb.jpg
V resnici je lepši kot na sliki. Tist moment ko je stal pred mano je bil zelo lep.
Najin pogovor: (l-luka,k-jaz)

l-oprosti, mudi se mi nekoga pričakujem samo ne vem koga moram iti oprosti še enkrat by!
k-ej počakaj mene pričakuješ. Saj si luka kajne?
l-amm ja, kako veš in kdo si tim
k- ti starši niso povedali, no moje ime je katja, moja mami je zdaj tebi mačeha tvoj oče pa meni očim
l- aha torej si ti moja »sestra« ? aja oprosti ker sva na hodniku pridi greva v sobo.

Zelo je prijazen in lep mislim da sem zaljubljena vanj itak sem lahko ker nisva biološka sestra in brat. Ker je bila ura šele 4h popoldne sva se odločila da se greva kopati, ker sabo nisem imela kopalk sva šla prej še v trgovino. Ko pa sva prišla na bazen ….
next
najbrž sta v bazen padla in se poljubila
01. maj 2013
u134305
u134305
next
pojma nimam +ful dobr pišš
01. maj 2013
next pa hitr!!!
01. maj 2013
u133659
u133659
ok bom nextala hahahaha vse nexte bom prabla v 1 dnevu hahah hvala thenight!
Ko sva prišla na bazen so bili tam tudi njegovi sošolci in sošolke. Šel je do 2 blondink in eno izmed njiju poljubil drugo pa samo objel, nato mi je rekel naj pridem bližje. Predstavil mi je svojo punco Pio in njeno dvojčico tio nato pa še rekel naj se slikam skupaj z njima. Temu sem se želela izogniti ker sem bila zelo ljubosumna na pio. Ampak luka me je prepričal
Pia v črno-belih kopalkah, tia v tigrastih kopalkah:http://www.bigpicture.si/wp-content/uploads/2012/08/Marloes-Horst-v-kopalkah-HM-2012.jpg
In še naša slika:http://www.tocnoto.si/teens/modules/gallery/uploads/promo05.jpg
Na levi strani je Pia sovražim
jo kako se važi in njeno
ogabno glavo ima na
moji rami. Tia (na desni) ima vedno
na vsaki sliki tak izraz na
obrazu. Grrrrrr res ju
sovražim!!!!
in še ena samo z njegovo punco: http://www.tocnoto.si/teens/modules/gallery/uploads/promo04.png
Raje sem šla nazaj v hotel lukatu sem rekla da se ne počutim dobro. luka je prišel nazaj ob 8h zvečer naredila sem večerjo nato pa…
Nej pišem daljše/krajše nexte?
01. maj 2013
next
najbrž se bo spotaklna in bo padla direkt na njega in ponesreč bo pijačo polila in bo on mokr
ful dobr
piši daljše nexte
01. maj 2013
u134305
u134305
nnneeeeexxxxxttttt
uprašu jo bo č bi hodla z njim
ful dobr pišš
piši dalše nexte
01. maj 2013
u133659
u133659
a lahko kej oglašate to zgodbo plis???
01. maj 2013
ful dobr pišeš piši naprej
01. maj 2013
Themoon lahko ti pomagam malo oglaševat.
01. maj 2013
NEXT.
I stories
01. maj 2013
u133659
u133659
ja bi prosila, ti lahko rečem sam sofia?
Naredila sem večerjo nato pa sva šla v spalnico res sem bila ljubosumna na Pio. Res da se še nisva zelo dobro poznala ampak sva pa se tako dobro da nisva bila neznanca. Hotela sem ga poljubiti vendar si ga nisem upala. Spala sva v zakonski postelji ker niso imeli pomožne. Gledala sva drug drugega v tišini. Nisem več zdržala morala sem ga poljubiti vendar me je skrbel njegov odziv kaj če se bova skregala, kaj če bo to povedal Pii. Morala sem na wc. Vstala sem in šla v kopalnico se zaklenila in si sprala obraz ko sem odklenila vrata je pred njimi stal Luka. (l-luka, k-jst)
k-hhhh ustrašu si me
l- oprosti, ti lahko nekaj povem
k- ja izvoli
l- ne ustraši se prosim
nato me je poljubil pa francosko in nato rekel:
l- nisva prava brat in sestra in še nekaj lepša in prijaznejša si od pije
nasmehnila sem se mu in ga poljubila še jaz.
Naslednje jutro je luka Pii napisal sms, ki je zgledal nekako takole kakor sem uspela videti:
Skupaj sva že 1 leto mislim da je čas da se razideva, v moje življenje je prišla oseba, ki mi je ljubša, prosim ostaniva prijatelja ker si dobra oseba ampak na tvojo žalost je ena malo boljša od tebe
p.s.: ne sprašuj kera ker ti nebom povedal.
Pia tega ni sprejela zato sta ostala skregana men pa je povabil da greva na večerjo v eno zelo dobro restavracijo. Ko sva se že usedla in naročila hrano me je uprašal….
u134305
u134305
nnneeeeeexxxttt
nevem
01. maj 2013
next
nevem
02. maj 2013
u133659
u133659
še 2 nexta
02. maj 2013