Forum
to bo bila pustolovska knjiga in ko želite novo poglavje napišite next
14. november 2012
Tom je bil doma pri teti in stricu ker sta mu starša umrla.Zdajle dela zraven strica v kovačiji.Stric izdeluje orožje in ga prodaja kralju Hendriku.
TOM: Stric mi daš bližje vedro z vodo?
STRIC: Izvoli Tom.
In mu da vedro.Tom vanj pomoči meč na katerem je ogenj.Plamen ugasne.
STRIC: Dobro gremo zdaj na večerjo.
S Tomom odideta.
TETA: Sta trdo delala,Tom?
TOM: Da izdelal sem dvanajst mečev in pet ščitev.

Na mizi je bil kruh in lesena posoda z žganci.Pili so mleko,ker so imeli krave.Odpravili so se v postelje.Tom ni mogel spati.Razmišljal je o očetu.Zjutraj je teta videla njegove podočnjake.
TETA: Spet nisi spal,Tom.
TOM: Ne nisem.
Dan je minil kot včeraj.
14. november 2012
u44837
u44837
next
15. november 2012
hvala sej bo še prišel zanimivejši del zgodbe.imela bo več zgodb zelo veliko
15. november 2012
2. poglavje

Stric je vstopil v Tomovo sobo.Tom se je presenečeno vzrl.
STRIC: Danes boš moral iti nesti dukomente tvojega očeta in prodat orožje.
TOM: Dobro.Že grem.
Odpravil se je.Prehodil je mesto in prišel do velikega belega grada.Hotel je vstopiti vendar mu stražarji niso dovolili.Tom je videl fanta.Bil je utrujen in v roki je držal kovinsko rokavico v kateri je bil meč.Tom je videl kam gre in je pohitel za njim.Fant je šel direktno v glavni prostor.Tom se je skril za steber.Fant je čarovniku dal ključ.Nenadoma se je zgrudil.Kralj je ukazal kam naj ga odpeljejo.
ČAROVNIK SALIZAR: Tisti,ki je za stebrom naj pride do kralja.
Tom je prestrašeno pogledal.Kako je ta moški vedel kje sem?
Tom je le stopil kralju.
TOM: Prinesel sem prodati orožje.
SALIZAR: In še nekaj moraš narediti.
HENDRIK: Tiho Salizar.
SALIZAR: Če je pa res.
HENDRIK: Izvoli 55 evrov.Kaj je druga stvar o kateri govori Salizar?
SALIZAR: Prinesel je dokumente očeta Johna.Saj veste prejšni naš vojak eden najboljših,ki ga je ut...
TOM: Kaj ga je?!!!!!!!!!!!!!!!
HENDRIK:Utopil morski zmaj.
TOM: Kajjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!
Salizar in Hendrik mu povesta za varuhe Utopije.

ZDAJ DOVOLIM TUDI KOMENTIRANJE
15. november 2012
u44837
u44837
dobra ! next
15. november 2012
jutri dam next. bo OK?
15. november 2012
u44837
u44837
ok.
15. november 2012
dobro
15. november 2012
3. POGLAVJE

TOM: Zakaj je zmaj ga utopil mar ne bi mogel varovati Utopio?
SALIZAR: Mogel bi jo vendar je vse varuhe zasužnjil hudobec Aslizer
TOM: Zdaj moram domov.
OBA: O ne še tako hitro ti boš varuhe odklenil.
TOM: Jazzzzzzzzzzzzz?
OBA: Ti!In že danes greš.Tule imaš meč očeta in ščit,ki prenese veliko stvari.
TOM: Kaj pa stric in teta?
OBA: Bova sporočila,da si na misiji.Pri tistem izhodu imaš konja Bliska.
Tom je odšel.Osedlal je konja in sta odšla.Tom je na zemljevidu videl kam mora.Prehoditi mora Temni gozd in kratko puščavo in prišel bo do vasi blizu vode.Mesto se je imenovalo QueenLand.Prišel je v gozd in skočil s konja.Z mečem je utiral pot.Nenadoma je iz goščave skočil volk.Za njim je pritekla punca Tomove starosti.

POL URE KASNEJE:

Kmalu sta postala prijatelja.Punci je bilo ime Helena,volku pa Rex.Prišla sta do puščave in jo z lahkoto prehodila.Prišla sta do vasi.V bližnji hiški je gospa na mizo dala hrano.
Oba sta se zahvalila in tudi prenočila sta tam.
16. november 2012
u44837
u44837
next
17. november 2012
u44837
u44837
samo nekaj bi vprašal... Koliko je star Tom ?
17. november 2012
11
17. november 2012
let
17. november 2012
ju3 dam next,ker sem danes utrujen
17. november 2012
4.POGLAVJE

Tom in ostali so odšli po vasi vprašati kje bi našla morskega zmaja.Neki fant je rekel da ju pelje do votline blizu zmaja.Kmalu je prišel še njegov dedek in Toma malo izuril v spretnosti.
TOM: Hvala za vse.
FANT: Gremo zdaj vi štirje.
In so odšli.Prišli so do čolna

Žal Blisk ni mogel zraven.Pripeljali so se do votline.

V votlini sta Tom,Helena,Rex in deček pojedli večerjo.Kmalu so zaspali.
18. november 2012
u44837
u44837
next
18. november 2012
5.poglavje

Že zjutraj so se odpravili iskati zmaja.Ni bilo sledi zato so odšli pred votlino kjer je bil dedek od dečka.Najprej so pojedli malico.Bila je malo večja saj ni bilo zajtrka.
Dedek jih je odpeljal do kraja blizu zmajevega brloga.Tom je videl senco zmaja.
TOM: Tam je!
In skoči v vodo.Helena skoči malo za njim.Nato skoči še dedek in ju privleče na vrh.
DEDEK: Sta nora!Brez maske in bombe z zrakom!!!!!!!!!!!!!!!!
Tom in Helena sta vedela da se z dedkom ni za prepirati.
Odšli so nazaj.
DEDEK: Danes sem vama šel pokazat mesto kjer je brlog.
Z dečkom sta odšla.Tom in Helena sta povečerjala.Kmalu sta odšla spat.Nenadoma je Tom zaslišal zmajev glas.Celo noč ni mogel zaspati.

OPROSTITE ČE SO POGLAVJA PREKRATKA AMPAK ŽELIM DA BI JIH BILO VELIKO.
19. november 2012
u44837
u44837
next
20. november 2012
6.poglavje

Zjutraj je Tom povedal Heleni da je slišal zmajevo rjovenje a mu ni verjela.
HELENA: Zakaj ne greva pogledat malo višje saj sva v gori.
TOM: Dobra zamisel.
Odšla sta takoj.Kmalu je nekaj rahlo zarjovelo.Oba sta se ozirala.Rex je kmalu prinesel psu podobno žival.Bila je vijolična in bila je lačna.Tom in Helena sta jo odnesla domov in jo nahranila.Rex je z nekakšnimi znamenji pokazal Heleni da je moškega spola ta žival.Kmalu je vijolična stvarca začela poskakovati.Tom ga želel pobožati a stvor mu je pokazal zobe.
HELENA: Hej Tom!Ta stvor nama lahko pomaga pri reševanju.
TOM: Kulsko.Jaz jo bom malo izuril in tudi ti jo boš malo.Pojdi v vas vprašati če imajo kakšno orožje zate.Ves dan je potekal s treniranjem.Zadnji test je potekal tako: Tom je najprej vrgel kamen stvor pa se je umaknil.Žal se je kamen odbil in priletel Tomu v trebuh.
TOM: Naslednjič bom raje uporabil ščit.
Kar zrušil se je na spalno vrečo in zaspal.Tudi ostali so odšli spat.
20. november 2012
u44837
u44837
next
21. november 2012
7 POGLAVJE
Helena in Tom sta že odšla proti gnezdu.Preoblekla sta se in stvor tudi.(Oblekla sta ga ona dva).Kmalu se je prikazal zmal in zarjovel tako močno da je vse tri odneslo iz morja v zrak.Padli so naravnost v morje.Čudno so gledali kamenje.Bilo je zmajevo gnezdo.Tom je videl človeka in so ga odnesli na čoln.
ČLOVEK: Tom izvoli.
Dal mu je dinamite.
ČLOVEK: Ko ga srečaš jih daj v ključavnico.Pogovarjali se bomo potem.
Brez besed sta odplavala do zmaja in naredila kar je naročil.Zmaj je naredil tornado in spet so zleteli v zrak.Sreča so dinamiti kmalu poknali in potem je Tom videl zmaja.Padli so na njega.Zmaj jih je popeljal do čolna in ga odrinil.Doma so se spoznavali.
TOM: Kako si vedel moje ime?
ČLOVEK: Tom jaz sem...
TOM: KAJ SI?Povej že
21. november 2012
u44837
u44837
next
21. november 2012
ČLOVEK: Jaz sem tvoj oče.
TOM: Si ti res moj oče?
HELENA: Čisto možno je saj drugače ne bi bil v gnezdu.
Tom se je vrgel na očeta.Odpotovali so na naslednjo postajo kjer je varuh,gorska pošast z imenom Nanook.Blisk je menjaval ljudi na njem.Prišli so do vasice HaHuk,kjer so prespali noč.Bliska in Rexa so pustili v vasi in se ostali skrili v voz.Ta je peljal do zgornje vasi.Tam so starejšega gospoda vprašali če jim pove kje najdejo Nanook.
GOSPOD: Samo če tistala drva odnesete do tistale hiše.
Kup je bil velik.Tom in Helena sta nesla vsak eno,Tomov oče dve in Stvor tri(potiskal jih je z glavo).Ko so prenesli jim je gospod povedal.Hoteli so prespati pri njemu a le če so odnesli še drug kup.Kmalu so zaspali.

V NASLEDNJEM POGLAVJU VEČ!!!!!!!!
22. november 2012
u44837
u44837
next
22. november 2012
ZJUTRAJ SO ODŠLI RAZISKOVAT gorovje.Slišali so kako je nekaj rjovelo in kako je nekaj pokalo.Videli so Nanook.Bila je velika in rjave barve.Lase je imela daljše.Okoli vratu je imela zvonček za katerega je Tom mislil da ga mora odsekati.
OČE: Ne zdaj Tom.Poglej tam je kup mrtvih živali.Nanook jih je prej ščitila.
HELENA: To pomeni da jih moramo skriti tiste ki so žive mar ne?
OČE: Bravo.
Poskrili so jih in odšli na kosilo.Bile so hrenovke in golaž.Rex in stvor sta se oblizovala.Pojedli so.Hoteli so oditi a jim je striček naročil da morajo prelagati drva kot včeraj

Bila je večerja ko so jih odnesli.Hrana ni bila kaj posebnega.Helena je božala Rexa,Tomov oče je pisal na list Tom pa je pil bučni sok ki mu ga je dal Salizar preden je odšel.Kmalu so odšli spat.
24. november 2012
u44837
u44837
next
24. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg