Forum
Hejlaa!Sem Arianna(Anna na kratko)Smith.Stara sem 15 let in obiskujem srednjo šolo v Londonu.Ja zdaj vam je že jasno da sem iz Londona.
Nimam nobenih prijateljic.V šoli me vsi hecajo in mi govorijo piflarka naumna,ampak saj nisem piflarka imam povprečne ocene od 1-6 =PP.Ja to mi ni všeč.
Neznansko pa mi je všeč sosed.Od mene je starejši 4 leta.Ja pa kaj!Se sprašujete kdo je to?No to je Niall Horan iz skupine One Direction.Zeloo je lep se posebaj njegove očke in lasje .
Doma pa imam same probleme.Še posebaj s 14 letni Iso.Vse "zgobca" naprej kadar vidi da ga gledam in se mu smehljam.

(to sem jaz)

(Moja sestra Isa)

(One Direction)
Bilo je poletno jutro.Zjutraj sem se zbudila in odšla v svojo kuhinjo ki jo imam v zgornjem nadstropju in ja imam vse gor-kopalnico,kuhinjo,jedilnico,2 sobi,dnevno sobo hodnik in svoj izhod iz hiše da ne rabim hodit gor pa dol ter dva balkona-eden gleda proti 1D hiši drugi pa za izhod ven)
Odšla sem malo na balkon in ugotovila da so zunaj:Niall,Liam,Zayn.Kopajo se v bazenu ki ga imajo.
Jaz sem se le nasmejala in odšla si naredit zajtrk.Jedla sem nek rogljiček s čokolado.Nato sem se šla preoblečt.

Nato sem odšla na balkon kjer sem opazovala 1D fante v bazenu ko so se nekaj prerivali.

01. julij 2013
u112645
u112645
next
02. julij 2013
u138379
u138379
Neeeeext
02. julij 2013
evoo AustinJustin1D je rekla da naj jaz z njo pišem zgodbico zato bom napisala next kmalu!
02. julij 2013
next
02. julij 2013
Ko so se kopali v bazenu sem se nasmejala in odšla na ležalnik ki ga imam na blakonu.Še prej pa sem šla po mrzlo pijačo,iphone in sončna očala.

Fantje so me opazili in mi čudežno PRVIČ pomahali!
Vsa v šoku jim pomaham nazaj...
Nato se oglasi Harry>>Heillllaaa prideš dol k nam se kopat?<<
>>ojlaaa ja z veseljem samo preoblečem se<<rečem
>>okii<< odgovori
Takoj sem se šla preoblečt,iskat brisačo.

Takoj ko sem prišla dol so me fantje pozdravili in rekli če so mi kaj znani.Seveda sem rekla da ja.Ampak da še zdaj ne dojamem da so to res oni!Nato grem v bazen.Tam smo malo pogovarjali pa jaz sem mogla o sebi povedat kaj.Povedala sem kok mi je ime kok se pišem kok sem stara,...da sem njihova največja oboževalka,priznala sem da mi je Niall najlepši,povedala sem tudi svoje hobije in vsee o meni uglaunem.
Nato smo odšli ven na ležalnike.Tam smo se ulegli in Zayn in Niall sta prinesla coctaile.Nato pa Niall reče>>zate je prav poseben narejen posebaj iz mojega srca<< reče
zasmejim se in ga objemem.

Prisede poleg mene in že pije coctail.
NEXT?
02. julij 2013
u138379
u138379
Neext
03. julij 2013
u112645
u112645
next
03. julij 2013