Forum
Pisala bom o punci leni ki ima tezave z bivsim fantom ki ji neda miru jo izsiljuje in ji dela neskoncne preglavice

Naj pisem?!

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. oktober 2011
Ime mi je lena in obiskujem 2.letnik gimnazije v brooklynu v new yorku.rada imam druzenje z mojim fantom ericom in shopping z mojo najboljso prijateljico tess,sovrazim mojega zoprnega bivsega fanta johna,ki mi je ze storil toliko hudega pa se vedno misli da me lahko dobi nazaj,najhuje izmed vsega pa je to da john hodi z mano v razred.eric pa je ze v 4.letniku.
28. oktober 2011

to sem jaz lena
28. oktober 2011

to je moj fant eric
28. oktober 2011

moj bivsi john
28. oktober 2011

in moja bff tess
28. oktober 2011
Vse se je zacelo ko sem komaj prisla na gimnazijo,pouk je potekal normalno,in ucitelj nam je razlagal ucni nacrt sole.eno klop nazaj je sedel john,celo uro me je brcal v stol in mi govoril da sem vroca bejba,in na vse mozne nacine flirtal z mano.2 meseca kasneje sva zacela hoditi.v soli sem bila dezurna,do mene je prisel eric in mi dal neke papirje in rekel naj jih nesem k uciteljici takrat sem se zaljubila vanj.ceprav sem se hodila z johnom.tisti pogled ki mi ga je dal,nacin kako je govoril,bil je malce sramezljiv tudi to mi je bilo zelo vsec. John je govoril pred svojimi prijatelji kako me bi rad razdevicil to eric sigurno nikoli nebi naredil.a kaj ko sem bila v razmerju s tem potrebnezem johnom,eric me tako ali tako nebi hotel saj sem 2 leti mlajsa od njega.
28. oktober 2011
Iz sole sem hodila proti domu,sanjala sem o ericu o tistih njegovih oceh,sploh nisem bila pozorna na to kod hodim.sla sem cez prehod za pesce.takrat je zabliskalo v moji glavi.zavrtelo sem mi je,obcutila sem mocen udarec ob bok,bila sem na tleh nic mi ni bilo jasno,slisala sem krike,in sirene vozil,vse me je bolelo sele nekaj sekund kasneje sem malo prisla k sebi in ugotovila da me je povozil avto.
28. oktober 2011
Nextam????
28. oktober 2011
next!
28. oktober 2011
Naenkrat sem zacutila nekaksno elektriko ki je sla skozi moje telo.zdravnik se je zadrl imam jo,puls 14,8 ne je zgubit.pogledala sem okoli sebe in zagledala mnozico bolniskega osebja.prijazna medicinska sestra mi je rekla:"ljubica si vredu?odpeljala te bom v sobo".v sobi sta me ze cakala moja mati in oce"otrok moj"je vzkliknila mama v solzah.oce me je objel.nato so me dali v posteljo."kaj se je zgodilo" sem vprasala mamo."
avto te je zbil" mi je odvrnila"tako sem vesela da si ziva"je se dodala.nekdo je potrkal,in vrata so se na stezaj odprla,zagledala sem...
28. oktober 2011
Naenkrat sem zacutila nekaksno elektriko ki je sla skozi moje telo.zdravnik se je zadrl imam jo,puls 14,8 ne je zgubit.pogledala sem okoli sebe in zagledala mnozico bolniskega osebja.prijazna medicinska sestra mi je rekla:"ljubica si vredu?odpeljala te bom v sobo".v sobi sta me ze cakala moja mati in oce"otrok moj"je vzkliknila mama v solzah.oce me je objel.nato so me dali v posteljo."kaj se je zgodilo" sem vprasala mamo."
avto te je zbil" mi je odvrnila"tako sem vesela da si ziva"je se dodala.nekdo je potrkal,in vrata so se na stezaj odprla,zagledala sem...
28. oktober 2011

moja mama in oce
28. oktober 2011

bolnisnica
28. oktober 2011
next next next!!
28. oktober 2011
Zagledala sem mojo najboljso prijateljico tess,tekla je do mene,in me v solzah objemala.takrat sem videla koliko me pravzaprav ima rada.mamaje rekla:"no zdaj vaju bova z ocejim mal sami pustila,drzi se ljubica."in me poljubila na celo tudi oce me je objel in mi rekel da naj bom pridna.takrat je tess zacela nakladati cisto vse dogodke ki,so s e zgodili ko me ni bilo v soli."joooj lena skoraj bi pozabila,a ves un ko si v nj....vrata so se odprla takrat sem videla zelo...
28. oktober 2011
Zagledala sem mojo najboljso prijateljico tess,tekla je do mene,in me v solzah objemala.takrat sem videla koliko me pravzaprav ima rada.mamaje rekla:"no zdaj vaju bova z ocejim mal sami pustila,drzi se ljubica."in me poljubila na celo tudi oce me je objel in mi rekel da naj bom pridna.takrat je tess zacela nakladati cisto vse dogodke ki,so s e zgodili ko me ni bilo v soli."joooj lena skoraj bi pozabila,a ves un ko si v nj....vrata so se odprla takrat sem videla zelo...
28. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg