Forum
u106914
u106914
revijo bom pisala skupaj z Popcorn42

-------------------------------------------------------------------------------------------

Številka 1.

Rubrike:

~ Ruby-ina svetovalnica
~ Stars
~ Moda
~ Natečaji
~ Neprijetnosti iz preteklosti
~ DODATNO - če je, bo pisalo na naslovnici.
~ Stripi
RUBY-INA SVETOVALNICA.

Hej, hoj! Imaš težave in neveš komu bi se zaupala? Piši mi preko zs sporočila in tvojo težavo bom poskusila rešiti! Seveda, tvoje up. ime ne bo objavljeno če tega ne želiš, samo podpiši se v sporočilo z drugim vzdevkom. Tvojo težavo bom objavila tu, in tudi odgovor. =)

Piši mi!

STARS.

(za rubriko Stars pobrskamo po internetu )

SELENA GOMEZ IMA DRUGEGA?

Opazovalci pravijo, da ji je izredno naklonjen igralec James Franco.
Medtem ko je Justin Bieber precej zaposlen z vajami za turnejo Belive, se njegova Selena Gomez zabava v Benetkah, kjer ji družbo dela James Franco. Med premiero filma Spring Breakers sta si izkazala kar nekaj naklonjenosti, med drugim pa je blog Perez Hilton objavil tudi kratek dokazni video.
Je na videu samo nerodna situacija ali dotikanja pomenijo kaj več? Justin zagotovo ne bo najbolj srečen.

MODA.

Brrr.... zadnje čase se je ohladilo. Ravno sedim zunaj na terasi s tole jopico in pijem čaj. Me je ujel prehlad. No, zdaj ko je bolj mrzlo vam priporočam da oblečete jopice, ki so zdaj v modi, naprimer zgornja mi je zelo všeč. ;D
Pa tudi kapa ne bi škodila, se vam ne zdi? Ne bi še rada, da se mi ušesi spremenijo v velike ledene kocke, čez njih ne bi slišala, verjemite! Torej brž si oblecite nekaj toplega. Zdaj grem pa nazaj noter na toplo, če ne vam sploh ne bom mogla več svetovati.

NATEČAJI.
Kdo rad piše? NAJ SE PRIJAVI! Prek zs-ja pošlji meni ali pa Popcorn42 odlomek svoje zgodbe in skupaj bova izbrali najboljšega, ki bo naslednjič on objavljen tu in odlomek. =)

NEPRIJETNOSTI IZ PRETEKLOSTI.

Svoje neprijetnosti iz preteklosti nama pošljite po zs-ju! Tiste zares najbolj neprijetne bova objavili, vaša imena pa ne bodo prikazana. Seveda če besedilo ne bo čitljivo, ga bova popravili. =')

DODATNO- /

STRIPI- /
VEČ V NASLEDNJI ŠTEVILKI!

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. september 2012
u106914
u106914
želite novo številko? =)
18. september 2012
u106914
u106914
...
18. september 2012
u106914
u106914
pišite mi, da bom lahko objavila pod različne rubrike tudi vašo pošto..
18. september 2012
u106914
u106914
----------------------------------------------------------------------------

Številka 2.

Rubrike:

~ Ruby-ina svetovalnica
~ Stars
~ Moda
~ Natečaji
~ Stripi
RUBY-INA SVETOVALNICA.

Hej, hoj! Imaš težave in neveš komu bi se zaupala? Piši mi preko zs sporočila in tvojo težavo bom poskusila rešiti! Seveda, tvoje up. ime ne bo objavljeno če tega ne želiš, samo podpiši se v sporočilo z drugim vzdevkom. Tvojo težavo bom objavila tu, in tudi odgovor. =)

Piši mi!

STARS.
(za rubriko Stars pobrskamo po internetu )

MILEY CYRUS

HOTEL JO JE POSTRIŽTI?!

Ameriška zvezdnica Miley Cyrus ima med svojimi oboževalci tudi vsaj enega, ki mu njena nova frizura ni najbolj všeč oziroma bi si jo želel nekoliko predelati. Vsaj tako je sklepati glede na to, da je k njej hotel priti s škarjami.

Po poročanju ameriških medijev je namreč Jason Luis Rivera preskočil ograjo, ki obkroža Mileyjino hišo, možem v modrem, ki so ga pri tem nelegalnem početju zalotili z omenjenim predmetom (poleg tega je imel s sabo tudi jabolko), pa je dejal, da je njen prijatelj oziroma mož.

40-letnik je sicer po besedah zvezdničinega osebja že prej povpraševal po njej in ti so mu povedali, da je ni doma, nato pa so, ko so zaslišali zvok, podoben skoku čez ograjo, poklicali policijo.
Še sreča, da Miley ni bilo doma.

MODA.

[img]http://media4.teenormous.com/items/img.hottopic.com/is-image-HotTopic-198074_hi[/img]

Zdravo! Ravno sem tule za svojim leptopom in kar nisem se mogla odločiti, kaj naj dam za modo. Zadnje čase so zelo popularne majice z črko S - superman, in batman majice...
Če želiš slediti modi, jo imaš najbrž že ravnokar na sebi. =)

NATEČAJI
Kdo rad piše? NAJ SE PRIJAVI! Prek zs-ja pošlji meni ali pa Popcorn42 odlomek svoje zgodbe in skupaj bova izbrali najboljšega, ki bo naslednjič on objavljen tu in odlomek. =)

Svoje neprijetnosti iz preteklosti nama pošljite po zs-ju! Tiste zares najbolj neprijetne bova objavili, vaša imena pa ne bodo prikazana. Seveda če besedilo ne bo čitljivo, ga bova popravili. =')

DODATNO - /

STRIPI

VEČ V NASLEDNJI ŠTEVILKI!
18. september 2012
Neeeeext.!
18. september 2012
u106914
u106914
HuaŁŁaa!
19. september 2012
u106914
u106914
no mal bom počakala da bote tut kej mi na zs poslal
19. september 2012
-----------------------------------------------------
Številka 3.

Rubrike:

~ Ruby-ina svetovalnica
~ Stars
~ Moda
~ Natečaji
~ Stripi

RUBY-INA SVETOVALNICA.

Piši mi!

STARS.
(Za rubriko Stars pobrskamo po internetu)

ROBERT IN KRISTEN: Ljubezenska vojna še zmeraj traja
Potem ko je svet obkrožila novica, da je igralka Kristen Stewart svojega dolgoletnega fanta Roberta Pattisona prevarala z 19 let starejšim in poročenim režiserjem Rupertom Sandersom, se vsi sprašujejo, kako se bo ta zgodba končala. Njeni bližnji prijatelji so zelo zaskrbljeni. Pojavile so se govorice, da Kristen ne bo nastopala v drugem delu Sneguljčice, Rupert pa naj bi ostal brez službe, sicer pa je režiral prvi del. Rob in Kristen sta pa zavrnila tudi ponudbo, da bi se skupaj pojavila na odru kot podeljevalca na svečanem izboru glasbenih spotov MTV VMA. Njuno prvo srečanje bo najverjetneje na premieri drugega dela Jutranje zarje.

MODA.

Danes so zelo popularne tudi rute. Kombiniraš jih lahko k vsem drugim oblačilom, seveda pa moraš uskladiti tudi barvo. Hočeš biti moderna? Bodi "the STAR" in si naredi čisto svojo modno kombinacijo.
NATEČAJI

STRIPI:

19. september 2012
nekšti
20. september 2012
u106914
u106914
prosim pošljite kaj po zs-ju, da bomo imeli kaj v reviji... :'SSS
21. september 2012
Wauu. Neeext :3
29. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike