Forum
u81786
u81786
Zgodbe in problemi treh BBF iz 8.a razreda- Maye, Rebece in Tine.
24. julij 2012
u81786
u81786
Zgodbo bo pripovedovala Tina.
24. julij 2012
u81786
u81786
Bilo je 1. septembra hladnega in razburljivega dne. Dne, ko se je začela šola. Tina je vsa neučakana in zaspana prikorakala pred šolska vrata in še zadnjič vdihnila zrak počitnic, ki jih ne bo videla še eno šolsko leto. V glavi ji je začelo mrgoleti idej in zamisli, ki jih bodo s prijateljicama Mayo in Rebeco počele. Medtem, ko je ravnokar razmišljala o tem, če bo to leto le imela srečo, da bo spoznala nekega lepega fanta in da bosta skupaj hodila je zadonel šolski zvonec. Zmrazilo jo je in "vrglo" pokonci. Začela je brezglavo letati po šoli. Po tem, ko se je preobula je hitro stekla v telovadnico in se usedla k Mayi in Rebeci, ki nista poslušali govora ravnateljive in sta brezskrbno "čebljali" o novih simpatijah in o težavah z menstruacijo(jaz menstruacije še nimam-edina v razredu- zato se počutim nekako izobčeno). Takoj ko sta me zagledali sta mi začeli mahati tako močno, da bi lahko vse stole odpihnili iz telovadnice. Takoj sem se usedla k njima, saj nisem hotela biti kaznovana že prvi dan pouka. Rebeca pa je še preden sem se usedla, že začela govoriti o tem, da smo dobili novega sošolca. Onidve sta že imeli fanta-samo še jaz ne- zato sta me hoteli prepričati naj se mu prikupim, saj naj bi bil zelo lep. Nisem imela česa izgubiti zato sem privolila. Takoj po dolgem 3 dnevnem govoru naše dolgočasne ravnateljice smo se odpravili v razrede. Takoj sem začela oprezati za tem novim sošolcem, ki naj bi bil "božanski". In kar sem iskala sem tudi našla. Bil je prelep svetlolasec, s kodrastimi lasmi sinje modrimi očmi, napetimi ustnicami in božanskim pogledom. Aha, pa stil je tudi imel. Opazil me je in se mi nasmehnil. Jaz pa..... no sloraj sem umrla. Vrnila sem mu nasmeh.Prišla je učiteljica in nam povedala, da imamo novega sošolca. Poklicala ga je na tablo, da se nam predstavi.Ker sem sedela v prvi vrsti mi je srce začelo biti ker sem vedela, da me bo 100% pogledal. In res je bilo tako. Samo še ime sem mogla izvedeti. Odprl je usta in spregovoril z lepim močnim in hkrati nežnim glasom:
"Moje ime je
Prosim vsaj 5 nextov za začetek.
24. julij 2012
u81786
u81786
rebeca

24. julij 2012
u81786
u81786
maya

24. julij 2012
u81786
u81786
tina

24. julij 2012
u81786
u81786
novi sošolec

24. julij 2012
u81786
u81786
plzzzz nexte 5 plz
24. julij 2012
u97075
u97075
next
28. julij 2012
next
28. julij 2012
u81786
u81786
Ime mu je bilo Dany. Ko se je predstavljal me je ves čas gledal. Seveda tudi jaz njega. vendar nisem bila edina ki ga je opazovala. priliznjeno se mu je smehljala in ga gledala tudi moja no enemy (number one ) Serafina in njene kao BFF špela in sandra(u bistvi psa na povodci).barbie girl u bistvi.
****************************************************************************************************************
serafina:

špela:

sandra:

****************************************************************************************************************
ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!! Preprosto sovražim jih! Oko vržejo na vsakega lepotca in četudi so še kako grde najlepšega nekako dobijo!!!! Naj izginejo!
17. avgust 2012
u81786
u81786
je mogoče dobit 3 nexte?
24. september 2012
u106133
u106133
next
03. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg