Forum
Ta zgodba se gre o treh najboljših prijateljicah Magdi , Nadine in Ellie. Ellie igra glavno vlogo in je punca močne postave , kodrastih las in ima očala . Nadine je visoka in vitka črnih las bledega obraza. Magda pa je rdečelaska srednje postave , vitka in vsi fanti norijo za njo.

več v nadaljevanju !

pišem dalje ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. junij 2011
2 nexta !
27. junij 2011
Glasujete prosim za Žiga Mlakarja? http://www.dancers-area.eu/component/acepolls/poll/3-plesno-ime-letosnjegaleta-naj-bo Prosiiiim??Glasujete lahko na 12 ur..
27. junij 2011
no pa začnemo :

Zvečer gremo ven. Magda , Nadine in jaz. Nič posebnega ne bo in tudi ni nevarnosti , da bi ostale pozno zunaj. Samo nakupovat gremo. Res ni nič takega. Ob pol sedmih se dobimo v nakupovalnem centru Flowerfield , ki je danes odprto dlje. Hodile bomo po trgovinah , dokler se ne zaprejo. Nekaj bomo prigriznile v McDonaldu in ob devetih bomo kot vse pridne punčke lepo doma.
Ne trdim se preveč z oblačenjem. Seveda se preoblečem iz šolske unifortme , ampak samo v črne hlače , ki so bile že toliko kat oprane , da so že sive. Čez glavo si potegnem novo črtasto rožnato majčo. Moj obraz je nad njo vse preveč zdravo rdečeličen. Rada bi bila vsa bleda in eterična kot Nadine. Brskam po omari za čemerkoli temnim in nevpadljivim in nazadnje zaplenim temnosiv šolki pulover mojemu bratu Jajčku. Kar precej oprijet mi je. Dolgo in napeto strmim v svoj odsev ogledalu in tuhtam ali imam preveč poudarjene prsi. Naj se še tako sključim vase , strumno štrlijo naprej. Nisem kot moja druga najboljša prijateljica Magda , ki si zanalašč potegne naramnice čudežnega modrčka , tako da lahko malodane nasloni brado na prsi. Moj moderček preveč poudarja prsi , sklenem. V vsako košarico zatlačim papirnat robček , da ne bi imela preveč izrazitih oblin.
Potem se s krtačo lotim las in jih skušam ukrotiti.
Občutek imam , da mi telo uhaja iz pod nadzora. Najhujši pa so lasje ! Precej dolgi so , ampak tako močno skodrani , da štrlijo na vse strani. Srčnica Nadine ! Dolgi vitki lasje ji padajo prek ramen v svilnatem slapu brez enega samega kodrca. Tudi Magda ima fantastične lase , srednje dolge , modno ostrižene in živo rdeče ( pobarvane seveda ).
Na njej je to krasno , ampak če bi se jaz tako osrtigla bi samo poudarila svoja krogčla lica.
vse za danes
ampak kot očitno noben ne bere škoda =(
27. junij 2011
next pa manj piš
in ta knjiga obstaja
27. junij 2011
next
27. junij 2011
u36875
u36875
neext. js sm že obistvo prebrala to knjigo pa je ful fajnaa.
27. junij 2011
next
27. junij 2011
next :3
js sm tudi prebrala že use dele in ful uredi knjiga. (:
27. junij 2011
u36875
u36875
ja js tut ... fajna je cela zbirkaa
27. junij 2011
tenx za komentarčke lovam vas !!

In s tem rožnatim obrazom si tudi ne morem pobarvati las na škrlatno. Sicer pa mi mačeha Anna tega tudi nebi nikoli dovolila. Anna si me ogleduje ko stopim v kuhinjo prosit za denarno podporo. Jajček sedi pri mizi , se igra z kazalci moje stare budilke in momlja :" Ura je pet in gledam televizijo fino, fino. Ura je šest in grem jest , najbolj fino. "
" To je moja budilka, " ogorčeno rečem.
" Že celo večnost je pokvarjena Ellie. Upam , da se bo naučil gledati na uro. Pokaži , kaj dela veliki kazalec , Jajček ? " reče Anna.
" Prisežem živa sramota je da imam tako bedastega brata. Sicer pa jo je on pokvaril , ko je primikal kazalce " rečem.
" Ura je dvanajst , polnoč , sestra se spremeni v bučo. " reče Jajček in plane v smeh.
" Ali greš ven Ellie ? "
" Z Nadine in Magdo gremo kupovat. Danes so odprte dlje. "
" Ura je sedem grem se kopat , čofa čof. Ura je osem , spat je treba , fuj fuj."
" Kaj pa domaga naloga? "
" Naredila sem jo po šoli."
" Ne , nisi "
" Sem , res."
" Ne , televizijo si gledala. "
" In zraven naredila nalogo."
Ponavadi ne gledam otroškega programa , ampak zdaj imajo novo odajo o slikarstvu , ki je res dobra. Ko odrastem bom umetnica. Ampak zagotovo se ne bom vpisala na likovno akademijo , na katerih predava moj očka. Nisem iz pravega testa , da bi bila ena njegovih navdušenih študentk. Smešno , da je Anna nekoč bila. In moja mama tudi. Umrla je , ko sem bila še majhna , vendar jo še zmeraj pogrešam. Jajček ni moj pravi brat , ampak samo polbrat.
" Tatica!" na lepem zakriči Jajček in uperi prstek vame.
" To je moj šolski pulover. Daj ga dol."
" Samo za en večer si ga bom sposodila."
V resnici sploh nemara tega puloverja. Anna ga mora vsako jutro pregovarjati da si ga obleče. Raje ima špasne , odbite kreacije mavričnih barv , ki mu jih plete Anna.

Torej vse za danes ! kiss kiss lauly !
28. junij 2011
u36875
u36875
neext
28. junij 2011
še 3 nexti
28. junij 2011
next
next
next
28. junij 2011
ok hvalaaa

Ko je bil v obdobju telebajskov je imel štiri puloverje različnih baru : vijoličnega , zelenega , rumenega in rdečega - , tako da je lahko bil Tinkibinki , Dipsi , Li Li ali Po , kakor se mu je pač zahotelo.Danes ima na sebi živordeč pulover z dinozavrom. Jaz sem na vso srečo prestara , da bi mi Anna pletla prismuknjene puloverje.
" Posvinjala , mi g boš !" zatarna Jajček.
" Jaz ?"
Jajček tko nemarno je , da so njegova oblačila zmeraj prava zbirka madeže.
" Smrdel bo !"
" Ne nebo , ne bodi nesramen , ne smrdim !"
Anna je hotela biti prijazna zato je takoj zamenjala temo.
" Koliko žepnine ti je še ostalo ?"
" Čisto nič Magdi sem od nedelje že dolžna ."
" Izvoli." Anna mi podari petaka.
" Hvala. " rečem in odidem.
Pohitim k Nadine in jo zalotim sredi prepira z mamo. Mama se jezi , ker Nadine noče plesati.
" Včasih se mi zdi da sploh nisi del naše družine !"
Z Nadine potem odidema.
Ko stopima iz avtobusa zagledava Magdo. Fantastično izgleda.
Na sebi ima čipkastno roza majčko , ki kaže " vse ".
" Novo majčko imaš."
" In nove hlače," reče Nadine in jih premeri z pogledom. Požene se Magdi za hrbet in jo pocuka za pas.
" Olala , DKNY! Kje si jih dobila ?"
" Za konec tedna je bila na obisku teta Cath. Kupila jih je zase , v prepričanju da bo malo shujšala in ji bodo pote,m prav , ampak se ji ni posrečilo znebiti se niti kile , pa sem jih dobila jaz. Sreča , kaj ?"
" Mhm " rečeva z Nadine.
" Rada bi si kupila šminko za ustnice enake biserne rožnate barve." reče Magda.
" Gremo punce navalimo na trgovine!"
Ure in ure hodimo okrog stojala s šminkami v Bootsu. Magda si poriše obe roki skoraj do komolcev z rožnatimi črticami , iščoč pravi odtenek. Nadine se zadovoljno igra z vzorci in eksperementira s črno šminko za ustnice ter srebrnim pudrom za lice , jaz pa se hitro naveličam.
Šminkanje me ne zanima preveč. sicer imam nekaj šmink , in predem kam grem , se vestno namažem , potem pa to ponavadi pozabim in si potegnem roko čez oči ter si vse razmažem ali si obrišem usta in si napackam rdečilo na brado.
30. junij 2011
^^Vljudno vabljeni:

Da še na tej strani objavite svoj naj komad!/ali glasujete zanj!?
http://www.igre123.com/forum/tema/tooooooooop-music-p/20045/1
WELCOME! WE NEED YOU!
30. junij 2011
1 next drugače neham pisat
30. junij 2011
next next
next next
30. junij 2011
u31704
u31704
30. junij 2011
Naslednjih nekaj ur prebijemo pri lakih za nohte. Nadine si kupi komplet umetnih nohtov , enega tistih , pri katerih lahko na nohte rišeš vzorčke in jih krasiš z bleščicami in nalepkami. Tudi Magda si ga kupi , jaz pa vem , da bi pozabila in si nohte pogrizla. Nekega dne bom morala nehati gristi nohte , ampak trenutno imajo moji zobje nekakšno borovsko lastno voljo in veselo glodajo noht za nohtom.
Niti tri minute nisem notribrez njiju ampak Magda in Nadine kar naprej kukata skozi vrata in me kličeta. Hitro na list napišem : Jaz sem Ellie in rada rišem. V dokaz z peresom zraven narišem slončka z zvitim rilčkom ter ga pobarvam živo zeleno. In nato gremo v kavarno in tam........ next ?
30. junij 2011
u36875
u36875
next
01. julij 2011
še 2 nexta
02. julij 2011
u45226
u45226
next !
02. julij 2011
še en next ... pa nekstam v ponedeljek ker rem danes na lent jutri pa kopat pa nijam cajta .... sory
02. julij 2011
okey nextam .....

Magda mi prijazno kupi hamburger in krompirček . V zahvalo jo narišem na prvi list svpje nove skicirke, potem narišem še Nadine. Ni mi še dovolj risanja zato se ozrem okoli. Mojo pozornost pritegne fant , nić posebnega še kar čeden je ima temne oči in dolge lase ki mu padajo na čelo. Uganite kj počne ? Ima podobno skicirko kot jaz in riše .......................................................................................................................................... mene ?
Mene , za hip se mi zazre v obraz in nato spet spusti pogled v skicirko ... gor in dol , gor in dol.....
" Zakaj si postala čisto rožnana Ellie ?" vpraša Nadine.
"Oježeš . menda nisem ?"
"Živo rožnata ... kaj pa je ?"
"Nič."
"Koga gledaš ?" vpraša Magda , ko se vrne s slamico. Ozre se naokrog i takoj opazi.
" Se spogleduješ z tistim fantom iz Halmerjeve ?"
" Ne."
" S katerim fantom ?" vpraša Nadine in se ozira okrok.
" Nehaj ... sem gleda !"
" Bomo pač gledale nazaj ." reče Magda " Kaj pa sploh dela ... piše ?"
" Mislim da riše :"
" Koga pa ?"
" Mene ."
Magda in Nadine se zastrmita vame. Obe sta videti rahlo presenečeni.
" Zakaj pa bi tebe risal ?"
" Nimam pojma."
Potem Magda odide in jaz , Nadine in Russel ( tako je ime fantu )
se odpravimo na avtobus.
Nadine iztopi par postaj prej tako da z Russlom ostaneva sama.
Napotiva se proti parku ... pozno je ampak si mislim : saj nebo dolgo ....a roka
Drživa se za roke ..... nato se parkrat zagugava in se napotiva do dreves ....
tukaj je zelo temno. " O Ellie ." reče Russel
Poljubi me.
Njegova roka potuje prek moje rame proti sprednjemu delu.
" Russel ne "
Tako se poljubljava ko ugotovim , da je že zelo pozno.
Hitro stečem domov ..... doma pa ...........
07. julij 2011
u53776
u53776
next next
p.s jaz sem to knjigo ravno zadnjič brala!Ful je kulssssssska!
07. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg