Forum
u36875
u36875
Heej. Najprej naj povem da je to knjiga in men je ful fajnaa. Če hočeš si jo lahka izposodiš u knjižnici če ša ne pa lohk tule bereš. Zodbo bova pisali jaz in Vanessaa.

Dixie, Rochelle, Jude in Martice-Diamondove punce! Moorda zveni kot deklički bend, a življenje teh sester je use prej koz bleščeče. Preselile so se v grozno hio v zanemarjeni soseski; že po petih minutah se Rochelle spogleduje s fanti, Jude se tepe, in Martine odvihra. Čeprav je Dxie najmlajša si onupno prizadeva da bi uredila hišo, preden se mama vrne domov z novorejčkom. Bodo sestre, ki vedno držijo skupaj, lahko pozabile drobna nesoglasja in se pripravile na prvega bratca?

Ali nextaam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. julij 2011
u45697
u45697
joj ful je hudo resss!! dej nxt takooooj!!!!
20. julij 2011
To sm jo glih enkrat zdej prebrala In je odlična !
NEXT!
20. julij 2011
u47584
u47584
next .. js pa nisem prebrala sam me zanima kakšna je zgodba. NEXT
20. julij 2011
u36875
u36875
še slike:
dixy

rachelle

jude

martine

20. julij 2011
next
20. julij 2011
za Jude bi bla kaka druga slika bolj primerna (:
20. julij 2011
u47584
u47584
snoopy123 mi je naročila naj nextam in tut bom.

'Presenečenje imam za vas, dekleta' je rekla mama 'Selimo se.'
Use smo se zastrmele vanjo. Vrgla se je na stol in oprla noge v copat prav na kuhinjsko mizo med sklede s koruznimi kosmiči;trebuh ji je štrlel čez krilo kot gromozanski balon. Videti je bilo, da ne zmore premakniti sebe niti do vrat ne. Podrsavajoči kosmati natikači so komaj nosili njeno težo. Morda bi ji pomagalo, če bi od spodaj zavel topel zrak, pa bi se nežno dvignila in obdelala skozi odprto okno. 'Nehaj buljiti v moj trebuh, Dixie!' je prhnila. 'Kako pa se naj tem upre?'je rekla Jude. 'Tako ogaben je.' 'O fuj premia se!' je zavreščala Rochelle.
mami-nosečnica

Mama je zibala svoj trebuh in ga trepljala po majhni izboklinici, ki se je premikala. Zdelo se mi je, da bo mami popek kar iztrelilo kot zamašek. Včasih sem mislila, da se tako rodijo otroci, Že to je bilo dovolj čudo. Prava razlaga se mi zdi še bolj grozna. Prepričana sem, da ne bom hotela imeti otrok-nikoli!
'Danes me pa res močno brca' je ponosno rekla mama. 'Pravi ali nogometaš boš, kajne mali David Beckham?' Sklonila je glavo nad napihnjeni trebuh, kot bi čakala na odgovor. 'Ja mami' je rekla s tihim glasom oziroma otroškim. 'Ti si nora mama' je rekla Jude. 'Že veš čas odkar veš da bo ta otroček fantek, si malo hecna. Kaj je tako posebnega pri fantih?' Divje je zamahnila z rokami, kot da mi mahnila vsakega fanta po glavi samo zato ker je moški. 'Pazi!' je glasno rekla Martine in hitro postavila svojo skodelico čaja iz Judinega dosega. 'In kaj nameravaš zdaj mami? Nočemo se seliti. Po usej soseki Bletchworth smo že bile.' ...
________________________________________________________________________________

NEXT?
20. julij 2011
NeXt (
20. julij 2011
u47584
u47584
neext
21. julij 2011
(: *
21. julij 2011
u36875
u36875
nextala bo Vanessaa ker moja knjiga je trenutno pr moji sosedi--> Vanessii. ona bo ju3 napisala nov del :*
21. julij 2011
u47959
u47959
js sm že brala tto knjigo. KULSKA JE. NUJNO NEXT NEXT NEXT
21. julij 2011
u55243
u55243
NEXT
22. julij 2011
u51999
u51999
nextaam:

Seliti smo se začele na južnem delu. Tja smo se preselile, ko se je izraznilo štiriobno stanovanje, a potem se je mami sprla s sosedi iz istega nadstopja. Zamenjale smo za ortlično stanovanje na severnem delu, a je bilo tako vlažno, da smo vso zimo preganjale presnete prehlade in kašelj, potem smo se preselile v vrhnjo stanovanje. Biti takoj pod streho ni bila prav dobra zamisel. Kadarkoli je deževalo, sva se morali z Jude, ki si deliva sobo stisniti v mamino sobo, ker je pri naju na toliko mestih puščalo. Ne glede na to kolikokrat smo klicale, mestni svet tega nikoli ni popravil. Vendar smo tam useno rade živele. Martnine je rada živela na podstrešju ker je njen fant Tny stanoval v sosednjem stanovanju v številki 113. Martine je najstarejša med nami Diamondovimi puncami. Ravno 17 jih ima. Pravi da je zato odrasla in da lahko počne kar hoče. Jude je bila rada v vrhnjem nadstopju ker je vedela kako se skozi skrivna vrata pride na strho. Veliko fantov iz našea bloka je prav tako želelo splezati tja gor, a jim Jude ni dovolila. Jude je na nek način emo in premaga lahko use fante, čeprav je še bolj majhna in ima 15 let. Jude me čuva in ljudi kar splošči če se začnejo norčevati iz mene.
Rochelle je bilo zelo všeč živeti v vrhnjem stanovanju , ker je ponavidi Martine pri Toniyu, da je imela navadno sobo zase. Lahko je poplesavala naokrog in se pretvarjala da je priljubljena pevka, rtačo za lase pa je navadno imela namesto mikrofona. Vedno gledala samo sebe. Šele 13 jih ima, a je videti precej starejša. Zelo lepa je, ampak na njej pa ni prav nič prijaznega. Velikokrat svoje sestre Rochelle sploh ne prenesem.
In zdaj še nekaj o meni, jaz sem rada živela na vrhu, ker sm lahko strmela skozi okno in se pretvarjala da je z Zvončnico letiva skozi stehe,visoko nad stolpnicami, nad oceanom, čez cel svet do njenega rojstnega kraja v Avstraliji. Ok sedaj pa dovolj opisaovanja.
'Me hočemo ostatu tukaj mama!!. Prav!!?' je jezno rekla Jude in visoko dvignila brado. 'Severni del je od vsega najbolši. JUžni je ušiv. In srednji tudi. Severni pa je moje 'ozemlje''!. 'Svojo sobo imam natanko tako, kot si jo želim' je rekla Rochelle. Nikoli ne pomisliš na nas!' 'Ne moremo zapustiti tega stanovanja zdaj, ko nam ga je Tony pomagal preplesakti in tako super urediti' je rekla Martine. 'Nikoli ne bomo dobile tako dobrega stanovanja, vsaj v tej soseski ne!'

Moje sestre, ki se jezijo ker nočejo oditi drugam:

22. julij 2011
Next
22. julij 2011
u47959
u47959
next
23. julij 2011
u47584
u47584
NEEXT!

< 333333
23. julij 2011
u47959
u47959
NEXT!
24. julij 2011
u51999
u51999
neext!
31. julij 2011
u94358
u94358
JAZ SEM TO TRIKAT PREBRALA!PA KNIŽNIČARKA MI JE REKLA"EVA,ŽE 3. SI VZELA ISTO KNJIGO!"
09. junij 2012
u94358
u94358
PA PRAV ZDAJ JO IMAM DOMA!
29. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg