Forum
Hello.Torej ja,kot vidite,sem se odločila napisati eno zgodbico.Ta zgodbica bo govorila o punci,ki ima motnje hranjenja oz. anoreksijo.Nekaj stvari v njej bo resničnih,imena,starosti ipd. pa bojo izmišljena.
-Zgodbica se bo začela zapletati šele v 2 ali 3.delu...

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Hej.Moje ime je Sara in imam 14 let.Imam najbolšega in najlepšega fanta Maxa.Živim v Ljubljani z mojo družino,ki mi pomeni cel svet.Veliko mojih prijateljev ima ločene starše vendar mi smo normalna družina.Hja,bi rekla ja.Imam sestro Cher.Ona je stara 17 let in ima fanta Jaka,ki je na naši šoli zelo popularen.Vedno ga obkroža velikoo deklet,ampak Cher je zanj ena in edina.No pa se vrnimo k meni.Sem punca,ki ji nikoli ni dolgčas,vedno imam nore ideje in vsi me obožujejo.V šoli nisem ravno odličnjakinja.Ponavadi se sploh ne učim,ker pač nimam časa ali se mi neda, zato tudi ne pričakujem lepih ocen.Učitelji mi zaradi tega velikorat težijo in mi govorijo,da sem sposobna vendar je za dobre ocene potrebno učenje in potrpljenje.Eh,šola pač ni zame.Komaj čakam,da se ure končajo in da slišim zvonec in blebetanje na hodniku - najbrš vsi veste o čem govorim,ODMORI! S svojo najbolšo prijateljico Tio se takoj dobiva na wc-ju in si izmenjave nove govorice,ki krožijo po šoli in če nama ostane še kaj časa poiščem Maxa ter se crkljava do konca odmora.No pa začnimo

- Pondeljek, 14.5.2012

Budilka zazvoni točno ob 06.30 zjutraj.''Joooj,zakaj ravno ponedeljek? Sovražim ponedeljke'' si potiho rečem in odskakljam iz postelje.Ko tiho hodim po hodnik do kopalnice,da ne bi koga zbudila se spomnim,da sta oči in mami šla v službo že pred pol urce, Cher pa itak spi pri Jakatu.Hitro stečem po hodniku nazaj do sobe in prižgem televizijo,prestavim na MTV in dam na največjo glasnost. Na petah se obrnem in počasi odplešem do kopalnice.Medtem ko plešem in pojem po kopalnici vzamem zobno ščetko in zobno pasto ter si začnem umivati zobe.Ko končam si hitro slečem spodnje perilo in očijevo preveliko majčko v kateri sem spala in se odpravim pod tuš.Skočim ven iz pod tuša ter za par sekund zadrgetam nato pa se hitro spravim v brisačo.Hitro si nanesem malo maskare,pudra in labelo kožne barve,pomežiknem,ko se mi kar na enkrat v glavi začne pojavljati Cher.V glavi mi je razbijalo in govorila,da se je zgodilo nekaj groznega.Ko sem že hotela odpreti vrata,da bi odšla v sobo po svoj iPhone ter poklicala Cher če je vredu,pa sem v ogledalu zagledala tehtnico.V mislih sm preštevala dni,mesece od zadnjega tehtanja.Zamrmrala sem ''zakaj pa ne'',se zasmejala in čisto pozabila na Cher,odvrgla brisačo ter stopila na tehtnico.Ojoj, groznih,debelih,točnih 60 kil.No glede na to da sem visoka 173 je to malo? ''Eh,saj je vseno,kakšno kilo gor ali dol,važno da imaš družino,ki te ima rada,Maxa in Tio.Nič drugega nerabim'' sem si prigovarjala,ko sem po vlažno toplem zraku hodila do sobe.Ko sem prišla v sobo je bila ura že 7.20, šola pa se mi začne že ob 7.30. Šit,zamudila bom.Stekla sem do omare in ven vzela prve kavbojke,ki sem jih zagledala in mehek pulover,ki sem ga kupila v Angliji.Ura je bila že 7.23,ko sem iskala iPhone in adidas torbo.Ko sem najdla torbo in telefon sem pogleda na uro,ki je kazala že 7.28.Vzela sem torbo ter si jo vrgla na ramo,ampak ni mi bilo jasno zakaj je bila tako lahka.''Okej nimam časa,da bi zdej še zvezke iskala'' sem si rekla,pobrala ključe,ugasnila televizijo,stekla ven,zaklenila hišo,vzela mojega ponija (kolo,ne konja hah) ter se odpeljaja proti šoli z vso hitrostjo.

Naj nadaljujem :

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. maj 2012
u49756
u49756
Sorry ampak ne
14. maj 2012
fajna
14. maj 2012
u84822
u84822
next
14. maj 2012
dej nexti hitr!!
14. maj 2012
u49756
u49756
No naj ti bo k si lih začela,Next
14. maj 2012
NEEEXT!! PROSIM DONS!!
14. maj 2012
NEXT!!!!! še ena zgodbca, ki ni navadna bogataška in ne vem kok posh!! prosila bi še za slikce, da mal vidm kak zgledajpo osebe drgač pe ne rabš spreminjat ker je osm!!
14. maj 2012
u49756
u49756
http://www.igre123.com/forum/tema/american-next-top-model/34002/ čє ѕє вσš ρяιנανιℓα,тι ѕραмαм Ιѕтяαη.!
14. maj 2012
NEEEEEEXT
14. maj 2012
u91020
u91020
next
14. maj 2012
u52606
u52606
next
14. maj 2012
nujno next < 3333
14. maj 2012
neeext
14. maj 2012
neext
14. maj 2012
OKEJ NE ČAKI,NAPISALA SM TAK FUL DOUG NEXT IN MI GA SPLOH NI HOTL POSLT IN MI EJ USE SKP ZBRISAL !?
okej oprostite,ampak next dobite čez prbližn 20 minut.Hvala za nexte
14. maj 2012
-Do šole imam približno 10 minut,ampak danes mi je uspelo priti že 4 minute prej! Šele,ko sem bila zelo blizu šole,sem se spomnila,daa bom rabila neverjetno dober izgovor,da mi bodo verjeli. Ta čas sem že prispela do šole ter začela zaklepati kolo,ko sem začeka razmišljati koga imamo prvo uro. Fizika - ravnateljica! Kakšen izgovor bo za ravnateljico dober? Nakar sem začeka razmišljati v drugačni smeri. Stekla sem ven,odklenikla ponija ter se odpeljala neznano kam. Zagledala sem neki novo restavracijo,ki se imenuje Toscana. Zapeljala sem pred vhod in odšla v restavracijo. Vsedla sem se v majhen kot za mizo za 2 osebi. Natakar je prišel zelo hitro,ker ni bilo skoraj nobenih strank.'' Kaj želiš?'' me je vprašal ne da bi dvignil pogled. Odgovorila sem mu 'jagodni s..' nakar sem se spomnila,da nimam denarja in mu odgovorila''žal nič,ker nimam denarja'' in se sramežljivo nasmehnila. Nekaj v glavi mi je začelo odmevati '' no sej,bolš zate ane.itak si že tok zavaljena,da nima smisla''. Natakar pa me je pogledal in se nasmehnil '' povej kaj bi pila? Jaz plačam.jagodni sok torej?'',jaz pa sem samo pokimala in rekla hvala. Ko je odšel,sem vzela svoj iPhone in si nastavila budilko,da nebi spet zamudila šole. Ko je natakar spet prišel,tokrat z jagodnim sokom na pladnju pa se je kar vsedel na drugi prazni stol. Vprašal me je''No povej,kaj delaš tukaj? Šola se ti je začela že pred kakšne pol ure.špricaš?'' in se široko nasmehnil,ampak meni ni bilo do pogovora zato sem samo prikimila in pogledala stran. V najhitrejšem času sem probala spiti sok,hitro vstala,se na kratko poslovila s ''moram iti,hvala še enkrat za sok'',odrinila vrata in stekla do ponija. Ostalo mi je še 15 minut in ker nisem vedla kam naj grem sem se peljala po mestu v upanju,da me kdo od mojih ne vidi. Ko mi je ostalo še približno 5 minut sem se odpravila proti šoli. Ko sem prispela do šole,sem hitro zaklenila ponija in stekla v šolo. Hodniki so bili polni tako kot poanavdi med odmori. Prerinila sem se do omarice in si slekla jakno ter pogledovala če bi kje zagledala Maxa ali Tio. Ker pač nisem videla nobenega sem pogledala na urnik in videla,da imamo angleščino. Odšla sem do učilnice,kjer smo imeli angleščino. Vstopila sem,pomahala puncam nakar se je nekdo za mano zadrl SAAAAAAAAARA;obrnila sem se in zagledala Tio,sse zasmejala in jo povlekla v zadnjo klop,kjer sva sedeli. Takoj ko me je napadla z vprašanji ''kje si bila?..'' itd. je vstopila učiteljica. Angleščina mi je šla dobro od rok,zato sem imela med uro vedno čaz za razmišljanje. Sredi ure pa je v našo ulilnico prišla pomočnica ravnateljice,ki je najprej pogledala po razredu in vprašala ali je to 9.a? Odšla je do učiteljice in ji začela nekaj potiho govoriti. Vsi smo se spogledali,saj se je to dogajalo zelo redko. Čez nekaj trenutkov je učiteljica pogledala po razredu in nevem zakaj,aampak občutek sem imela,da seje njej pogled ustavil na meni.''eh,samo domišljam si'' sem si rekla v mislih. Pomočnica ravnateljicce je spregovorila; učenci,oprostite,ker motim vaš pouk ampak zdaj bo nekdo od vas odšel z mano,ker se je zgodila neka grozna nesreča. Vsi so zajeli dih,jaz pa sem si samo govorila '' ne paničari,Sara,vse je vredu''

NEXT ZA NADALJEVANJE

PS: uhm se opravičujem,ker sm šele zdle odpisala ampak sm na telefonu in eh.upam da vm je všeč
14. maj 2012
u84822
u84822
next!
14. maj 2012
u91020
u91020
next
14. maj 2012
u82346
u82346
Next.! < 3
14. maj 2012
-še 2 nexta in nadaljujem
14. maj 2012
next!!!
14. maj 2012
next
14. maj 2012
NEXT!!!
14. maj 2012
u33561
u33561
Neextt!
14. maj 2012
u33561
u33561
Predlagam da ko napišeš next, vse prekopiraš in če se ti potem kaj zbriše samo še enkrat nalepiš ;D
14. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeext!!
14. maj 2012
next
14. maj 2012
next!
14. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg