Forum
Hej. Jz sm se odločila pisat mojo 3. zgodbico ker mi 1. in 2. nista ušeč tkoda, priporočam da jo berete kr mam fuul idej ; )
U zgodbo bodo osebe:
-Kaja (jz)
-Sara (moja BFF)
-Matej (tip, k mi je neskončno ušeč)
-Luka (fant od Sare)

Hej. Jz sm Kaja in stara sem 14 let. hodim v deveti razred OŠ. Pred dvema letoma smo se iz New Yorka preselili v Slovenio, ker je moj očka tukej dobiu pomembno službo, zaradi katere smo takoo zelo bogati. No.. najprej sem se raje v zemljo pogreznila kot pa šla v Ljubljano, vendar ko mi je očka use razložil sem bila takoj za. njegov šef ki je kot nekakšen zmaj je rekeu da bo ob službo če ne stori tega. Potem pa sem nekega dne začela pakirat...

nadaljujem? < 33

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. maj 2012
u87462
u87462
Ja, nextej, mam nekej predlogov za zgodbo:
-piš dalše dele
-piš bol dožvet
-piš slovnično
če bi se dal to upoštevat prosim... bi bla ful hepi :3

HVALAAAA!!!!!!!!
Tvoja prva bralka
26. maj 2012
okej. bom probala čim bolj upoštevat tvoje predloge. : )

In hvala za tvoj next < 33
26. maj 2012
u87462
u87462
nzk pa hvala teebiii!
26. maj 2012
u74673
u74673
next?
26. maj 2012
No za moji prvi dve bralki bom za enkrat nextala.. < 33
-------------------------------------------------------------------------------------------
...Bilo je nekega deževnega ponedeljkovega jutra, ko me je spet zbudila budiilka. Ta teden je biu še posebej neumen, ker sm mogla za en tedn k stricu ki živi 3o minut stran od nas. bedno... in še z avtobusom sem se mogla peljat v šolo in zato pou ure prej ustajat... ugasnila sm budilko si pomencala oči in ustala. Stric je biu že pokonci in na ves glas je zaklicau, naj pridm na zajtrk ko se bom stuširala... bla je jesen in šele začetek šolskega leta.. natančneje: 21.9. -.-"
Zignorirala sm ga in odšla naravnost v kopalnico. Stuširala sem se, nase nanesla malo make up-a potem pa v kopalnem plašču odšla v mojo sobo. Preletela sem kaj mam v kovčku iz kuhinje pa je spet prišel glas: "Kaja... Pohiti, da ne boš zamudila pouka"... "kako je tečen" sem si zamrmrala potem pa si oblekla črne dolge pajkice čez njih pa superman pulover, ki sem ga dobila od sestričnee iz L.A.-ja.

to je ena slikca, ki predstaulja mene- Kajo : )

uzela sem še svoj ipod, v torbo zmetala nekaj zvezkov in telefon, uzela svojo urbano nato pa odšla. Stric mi je za sabo zavil sendvič in pomojem si je mislu da ga bom pojedla, ampak jz sm ga v šoli dala eni sošolki k zlo raada je.
Za malco smo mel čokoladni rogljič, katerega sem pojedla v minuti. potem je do mene prišla sošolka in mi dala še svojega. Po malici smo se odpravili do učilnice za KEMIJO in FIZIKO... Učitelj je zamudil in potem do konca ure spraševau. Ker je šou po abecedi oz. redovalnici sm pršla tud jz na vrsto... Fiziki nisem več sledila in tudi učila se je nisem, dobila pa sem...

Next? < 33
26. maj 2012
u87462
u87462
next
27. maj 2012
Next
27. maj 2012
hmm... A lahko malo oglašujete, sicer pa bom nextala, ko bo malo veeč nextov ; **

Hvala za nexte drugače < 33
27. maj 2012
u83210
u83210
next + fuuul dobra zgodba
27. maj 2012
u74673
u74673
next
28. maj 2012
aw punca k bere mojo zgodbicoooo,največja srčica,nadaljuj :*
28. maj 2012
hvala za nexte < 33
m-arshmallow: tvoja zgodba = the best < 33
29. maj 2012
...next del ;**
--------------------------------------------------------------------------------------------------
...4+... sicer je bilo šele začetek šolskega leta, ampak moja redovalnica je bila ponekod že zelo popoisanaaa... v večini z 5 umes pa se je najdla tudi kakšna 4. Noo.. po Fiziki smo imeli samo še angleščino pri kateri smo ponavljali lansko snov. ura je minila kot bi mignil, ker mi je angleščina zelooo všeč. No poteem pa je nastopilo čas kosila. Za kosilo smo imeli špagete po bolonjsko ali kako se že reče. Zmazala sem in ker smo bili mi 9. razredi zadnji na kosilu sem šla do kuharice in mi dala še eno veliko porcijo. Malo čudno me je pogledala ker ni mogla verjet kako hitro use pojem. Po kosilu sem poklicala Saro, če bi se kaj dobili in da lahko pride do mene, vendar je bilo vse zaman. Minuto pozneje mimo mene pride.. Mateeeeej!! < 33 Oh ta njegov pogled, nasmeh, te njegove oči in postava. ja seveda..spet sem bila v sedmih nebesih *___*
No mimo mene je prišel Luka, ki je prav tako kot jaz, Sara in Matej hodil na našo šolo v 9. razred in me potegnil nazaj na realna tla. : /
Vprašal je kje je Sara nato pa brez da bi počakal odkorakal naprej. Niisem se zmenila za to in se odpravila do omaric po čevlje in jakno. Ni se mi dalo hoditi po naših dooolgih hodnikih zato sem se za "trenutek" sesedla na klopco. Ta trenutek se je zavlekel v eno minuto, nato dve, no na koncu pa v dvajset minut. Na koncu sem le premagala mojo lenobo in odkorala do moje omarice. Na hitro sem vzela svojo jakno, čevlje nato pa še dežnik katerega so krasile note. Jaaa tudi to sem pozabila povedat, da obožujeeeeem glasbo. : ) Še posebej klasično, saj me vedno pomiri.

Vozila sem se približno 45 minut potem pa le izstopila iz avtobusa, ki je bil tako polen. Na pragu me je ves zaskrbljen pričakal Taja-moja sestra, češ kje tako dolgo hodim in bla bla bla. to so starejše sestre. No zraven njega se je kmalu postavil stric ki me je jezno pogledal od glave do peta potem pa odkorakal nazaj v stanovanje. Ko sem uspeela prestopiti prag, sem bila malo kegana potem pa obsuta z uprašanji. Pogledala sem na ipod in ura je bila 17:32 pm. Kaaaaaj?? ni se mi več dalo stati tam, sredi dnevne sobe vsa premražena in zmatrana in sem le še rekla "fiziko sem bila vprašana 4+" nato pa odvihrala v mojo sobo. Vrgla sem se na posteljo, prižgala TV in uzela zvezek za matematiko, ter pričela delat nalogo. noo.. ko sem končno po eni uri delanja matematike uspela dokončati, sem vzela preširoko in preveliko majico za spat ter odvihrara v kopalnico pod tuš. Kot sem pričakovala je bila v kopalnici Taja in se na ves glas zadrla: "Kaja..? Si ti..?"
Ni se mi dalo ubadati še z njo zato sem se odločila da si naredim večerjo. Taja se je še naprej nekaj drla potem pa le ugotovila da me ni več pred vrati. Ko sem pritekla dol po stopnicah je že dišalo po pici, ki jo je naredil stric. on dela najbolše. No... nisem vedla ali mi paše ali ne, ampak na koncu sem si vseeno vzela 3 velike kose, jih dala na krožnik in vred z njim odšla v svojo sobo, kjer sem jih zmazala v 3 minutah...
------------------------------------------------------------------------------------------
Next..? < 33
------------------------------------------------------------------------------------------

tok folka je blo gor.

takšna je moja sestrica < 33
29. maj 2012
mla fejkaš imena ampak ja ;'), next :*
30. maj 2012
sorry za Saro, čiz sm pozabila da imaš ti enake :'''( < 33
30. maj 2012
Next
30. maj 2012
škoda, ker vas tok mal bere, ampak dolgčas dela svoje, tkoda izvolite next< 33
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Sedela sem na tleh, z praznim krožnikom na kolenih in gledala v strop. nisem vedela, kaj mi je danes bilo vendar nisem razpoložena. : cc
sigurno se mi to dogaja samo za to, ker vem da Matej ne bo nikoli moj :'(
No, po nekaj minutah gledanja v strop sem se le premislila in šla do kopalnice, ki je bila za čudo božje prazna. Smuknila sem notri, se zaklenila in nato skočila pod tuš. umila sem se z sestrinim šamponom, ki je dišal po jagodah. še nekaaj časa sem stala pod toplo vodo potem pa končno stopila izpod tuša, se zavila v roza brisačo in stekla do moje sobe. tam sem se le še oblekla v pižamo, nato pa brez da bi ugasnila luč padla na posteljo in zaspala. Ju3 je petek, ju3 je petek, sem si skoos govorila in mislila na to, kaj bom jutri delala... Zjutraj me je zbudilo ropotanje.. Spet je stric sesal. to dela takrat ko je živčen. niti nisem vedla, zakaj naj bi bil živčen, vendar me ni niti zanimalo. 22.9.- Danes ima moja sestra rojstni dan!! shit. nisem vedela kaj naj naredim, kaj naj ji podarim... Hitro sem ustala, si pogrela mleko za corn flakes, se preoblekla v oprijete kavbojke, ki so mi bile že skoraaaj preoske in sem jih le še s silo zapela, nato pa na hitro pojedla in uzela torbo, vanjo nametala nekaj šolskih potrebščin in uzela ipod ter iz potovalke uzela 5o€. V predalu sem poiskala ključe in urbano, potem pa se spretno izmuznila stricu. Taje ni bilo več doma in to me je malo pomirilo.

Ko sem končno prišla do postaje sem zagledala avtobus, št. 6 in se hitro pripravila na vstop. peljala sem se nekaj, 5 postaj potem pa izstopila na postaji, ki je stala nasproti trgovine miler. Vstopila sem in malo živčno gledala, kaj naj ji kupim. na koncu sem se odločila za parfum in prstan roza in prstan modre barve. Na koncu sem zagledala še plišasto igračko, ki je predstavljala manjšega in večjega srčka. na njiju je pisalo You Are The Best Sister.ko sem kupila sem se odpravila direktno v šolo. V šoli ni bilonič posebnega, ko pa sem prišla domov, je bilo kot v pravljici. stanovanje je bilo okrašeno, kot še nikoli prej. Prišla sem prej kot Taja, zato se darilo dala še v paket. 1 uro kasneje se je domov vrnila Taja. z stricom sva mu zapela vse najbolše in mu potem podarila najina darila. razveselila seje in naju potem tako tesno objela, da smo sredi dnevne sobe še dolgo tako stali. končno je prišel čas hrane. v šoli sem sicer spet veliko pojedla vendar mi ni bilo mar za to. Najprej smo jedli predjed, ki so jo predstavljale hrenovke v testu, pizzeta, potem pa je prišla še nutellina torta. vsi smo neprestano jedli in zdi se mi da se še nikoli nismo imeli takoooo lepo : $

Ko je naša stenska ura odbila 11 zvečer smo se odpravili spaat.. postlali smo si kar v dnevni sobi na tleh. oh. takoo smo uživali, da sploh nismo moglli spat. ker je biu naslednji dan sobota, smo se še malo pogovarjali nato pa zaspali.
----------------------------------------------------------------------------------------------
next? < 33
02. junij 2012
Next
02. junij 2012
u47197
u47197
neext
03. junij 2012
v nov dan me ni zbudila budilka, kar me je zelooo čudilo... "eh saj res.." sem se spomnila da je spet teden okoli. no, ker je bila ura 9.oo zjutraj sem se odločila, da skočim na kauč in še malo zadremam. to dremanje ni bilo dremanje vednar skoraj zimsko spanje : P
Zbudiu me je znan glas-od strica, ko je bilo kosilo na mizi. pedramil me je iz njlepših sanj in tako sem spet mogla ustat iz kauča. Za kosilo smo jedli; pire krompir, špinačo in hrenavke. ker nisem takšna kot moja sestra Taja, zbirčna sem v hipu pojedla vse in se odločila za še eno porcijo. Stric in Taja sta me samo gledala, jaz pa sem skomignila z rameni in pojedla še to, kar mi je ostalo na krožniku. Pozno popoldne, po lenarjenju sem se odločila za sprehod z mojo najboljšo prijateljico: Saro. Poklicala sem jo in strinjala se je. No super. obula sem svoje najstarejše in najbolj uničene nike-ice in si oblekla zlato jakno. Ker sem opazila, da je ura že 17:56 sem morala kar malo pohiteti, da nisem zamudila. to se mi je dogajala pogosto in moje zamujanje ni peljalo nikamor več. Tekla sem in tekla, pa končno pritekla na mesto, kjer sva se zmenili. Ker se mi ni dalo niti premaknit več, sem se sesedla na mokro klopico, od prejšnega dne. Nisem se zmenila zato, kako sem mokra, vendar sem predlagala, da bi se pogovarjali na mestu. Ker se ni strinjala, sem mogla premaknit mojo leno rit in odpravili sva se v bližnji park v katerem je Sarin prijatelj prodajal sladoled. ker sem bila dehidrirana in lačna sem se odločila da kupim 1 kepico zelenega jabolka in eno kepico modrega neba. kepice so bile reeees ogromne, saj sem bila temu "prodajalcu" nekaj časa že všeč. Jaz na njem nisem nič videla, zato se nisem menila zato, vendar sem ves čas gledala za *MATEJOM*.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
next? < 33
04. junij 2012
next )
04. junij 2012
next
05. junij 2012
nextam : )
--------------------------------------------------------------------------------------------------
nekaj časa sva še hodili okrog in lizali najin sladoled potem pa me je domov poklicala Taja. Nisem točno vedla zakaj, ampak sem se le še poslovila od Sare, jo objela in ji dala *lupčka na lička*. < 33
Ko sem prišla domov so bili pred vrati kovčki. Nisem vedela čemu, sem pa se čudila in iz sebe nisem spravila niti besede. Potem mi je stric le povedal, da gremo danes domov. Nisem vedela čemu, saj so minili šele 4 dnevi, odkar sem pri stricu. no nisem ugovarjala, zato sem se spravila v avto. Med potjo se mi ni dalo pogovarjati, zato sem si v ušesa utaknila slušlke in poslušala pesmi na iPod. Kmalu za tem sem zaspala in ko sem spet odprla oči sem bila doma. Ležala sem v svoji sobi na postelji in zbudil me je očkov najlepši glas. Močno sem ga objela in potem sva odšla v spodnje nadstropje, kjer so se pogovarjali z stricem.
---------------------------------------------------------------------------------------
next..? tale je mal krajši next in se opravičujem. dobite danes še enga < 33
05. junij 2012
Next
06. junij 2012
neeeeext
06. junij 2012
next
06. junij 2012
NeExt
06. junij 2012
ker sem bila ta dan izmučena in nisem imela več moči, da bi karkoli naredila sem očku naročila, da mi gre v mc'donalds po big mac, velik pomfri, veliko kokakolo, ter sladoled z čokoladnim prelivom. Minilo je približno 3o minut in že sem iz spodaj zaslišala očkov utrujen glas, ki je rekel: "srček, doma sem in prinesel sem ti vse, kar si naročila." Ker sem bila sestradan in nisem mogla niti ustat sem ga prosila če mi prinese z krožnikom vred v mojo sobo gor. No ker je najboljši moj očka mi je ustregel. Mami je spodaj gledala TV in začudena sem bila, ker se tokrat ni oglasila, no za Tajo nevem kam je šla, ampak najbrž spet z svojim fantom ven. I don't care sm si rekla, nato pa si ogledala kaj naj najprej pojem. Ker se nisem mogla odločit sem kar malo mešano. Približno 15 minut sem sedela pred TV-jem v moji sobi na postelji in jedla kot največji požrešnež. Slišala sem,da se odpirajo vrata in zaslišala glas moje sestre Taje. Po stopnicah se je drla nekaj vendar mi je bilo vseeno. Nekaj minut kasneje je grdo udrla u mojo sobo in me nekaj spraševala vendar je nisem poslušala. Potem sem jo prosila samo še, če dol v kuhinjo odnese krožnik in ugasne luč v moji sobi. Ustregla mi je in nato sem jaz takoj zaspala.

Zjutraj me je enkrat za spremembo predramil mamin glas. "Ljubica, vstani, saj veš da gremo danes na Bled, k tvojima bratrancema". Nisem niti razmišljala ali bi ustala ali ne, zato sem samo skočila pokonci, objela mami in se šla nato obleči. Mami mi je že pripravila zajtrk. Jedla sem pizzo-štručko ter sadno kupo z ogromno smetane. Ko smo bili vsi pripravljeni smo odšli. Peljali smo se z vlakom, kar me je zeloooo čudilo. no nisem se obremenjevala s tem, si v ušesa porinila slušalke in potem zaspala.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Pa se opravičujem, ker nisem držala obljube :c
07. junij 2012
u50602
u50602
neeeeeeeeeeeext
07. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg