Forum
Napisala bom eno mal grozljivo zgodbico k se gre o neki deklci ki videva duše. Nč ji ni več jasn kaj se zares dogaja. Potem sreča eno deklico in se z njo spoprijateli. In po nekaj letih ugotovi da ima ta deklca eno skrivnost, najprej jo opazuje in potem ji sledi, kmalu ugotovi da.....

Pisala bom naprej k bo dost NEXTov še ena anketa:
Pa dala bom gor tud pixce

A NEXTAM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. april 2011
u42609
u42609
nextii
22. april 2011
u39151
u39151
nextii
22. april 2011
N€xt!!!
22. april 2011
Folk nažalost po počitnicah v New Yooooooooork gremmm!!!!!!!!
JEJJJJJJJJ!!
22. april 2011
N€XTT!! waldaa
22. april 2011
next
22. april 2011
next
22. april 2011
n|€|x|t !!!
25. april 2011
nextiii
26. april 2011
ok sam ne bom glih dost napisala ker fotr teži XD

Vse se je začelo neke temne noči ko sem ostala sama doma s svojo sestrično.Bili sva v neki vikendaški hišici sredi gozda.Obožujem vse noči s svojo sestrično ampak ta noč je bila drugačna. Gledali sva televizijo, ko sem naenkrat zaslišala škripanje vrat v zgornjem nadstropju.
neemorm več drgač me bo ubiu pa
01. maj 2011
n|€|x|t!!!
02. maj 2011
N€Xt!
02. maj 2011
nextii
02. maj 2011
"Eva samo mal, pridem nazaj" sem rekla dokaj prepričljivo. Odšla sem v zgornje nadstropje in odprla vrata spalnice. Hotela sem prižgati luč, vendar ni delovala. Iz nočne omarice sem vzela svetilko. Posvetila sem naravnost v obraz neke stare krvave gospe. Zakričala sem tako naglas da me je slišala Eva. Prišla je pome v spalnico in prižgala luč! Gospa je izginila.
E-eva J-jst
E: "Dej used se na postlo pa mi povej zakaj si zakričala"
Ubogala sem jo in se usedla.
J: "U tej spalnci sm slišala šumenje in sm šla pogledat kaj se dogaja. Probala sm pržgt luč pa ni deloval in zato sm uzela svetilko jo pržgala in... in..."
E: "IN KAJ POL?!"
J: "Vidla sm..."
E: "Ja, kaj si vidla?"
J: "Gledala me je ena grozna gospa k je bla oblita s krvjo"... nism uspela povedat do konca, pred posteljjo se je pojavila ista oseba. Zakričala sem!

E: " Kaj je?"
J: " Tam, tam..."
E: ( se ozre nazaj) "Dej umer se mal nč ni tm pa pejva spat ka je že pol noč."
Prikazen je izginila. Tresla sem se pa čeprav sem se stisnila k Evi. Bilo je temno, vendar sem vseeno lahko videla predmete v spalnici. Miza, stol,omara, vrata...vrataa
Ponovno sem zakričala. Gospa je stala na oboku vrat in me gledala. Nemudoma sem prižgala luč. Izginila je. Eva je najberš že trdno spala, da ni slišala mojega krika. Odločila sem se da bom spala ob prižgani luči. Ko sem že skoraj zaspala je pred uhodnimi vrati pozvonilo.... NEXT??
02. maj 2011
NEXT !!
03. maj 2011
next
zelo zanimivo
03. maj 2011
next
03. maj 2011
Šhit ful velik sm napisala sm napisala pa se mi je zbrisalll!!!!!!
03. maj 2011
n
ne
nex
next
nex
ne
n
03. maj 2011
pa dej še kako sliko
03. maj 2011
Pa pejmo use še enkrat...

Stekla sem dol po stopnicah in odprla uhodna vrata. Pred mano je stala nekam čudna gospa ki mi je pod nos molila skrinjico z slikico prebodenega srca. Pred nosom sem ji zaprla vrata ter jih zaklenila. Ko sem se obrnila sem jo ponovno videla. Tokrat me je gledala čez svoje trde črne lase z grozljivim pogledom in se tresla. Pod nos mi je mojila tisto skrinjico a je bila v njej kri. V trenutku se nisem mogla več premikati niti govoriti. Moje roke so se počasi pomikale proti skrinjici. Kri je tekla ven iz skrinjice. Nisem se je hotela dotakniti. In se je nisem. Prižgala se je luč. Eva je vsa zaspana prihajala proti meni. Gospe očitno ni videla saj je gledala točno v tisto smer. Če bi jo zagledala bi najberš zakričala. Mirno je hodila proti meni ko je gospa počasi izginjala.
"Jst se pa čudm kje si ti pa sm misnla da si s postle padla" je rekla. " Kaj me tko gledaš sej nism tok grozna" se je zahihitala.
Bila sem v šoku in nisem mogla niti spregovoriti. Postajalo mi je slabo tako da se mi je Eva kar meglila. "Na WC moram" sem uspela reči. Odprla sem vrata stranišča in bruhala v straniščno školjko. Ko sem si umila roke sem v odsevu ogledala zagledala tisto gospo tokrat BREZ skrinjice. V roki je držala srce. Ozrla sem se nazaj da bi jo videla, ampak je nisem. Spet sem pogledala nazaj v ogledalo. Videla sem jo. Stiskala je srce da je iz njega tekla kri. Nato je počasi izhlapela. Na ogledalu pa se je napisal napis: YOU WILL DIE!!!!!!!
--------------------> NEXT???
03. maj 2011
Ja slike:
Ta gospa:

Jst:

Eva:

03. maj 2011
UPS!!
Zamešala sm "sebe" pa Evo
Torej...
JST:

EVA: