[Glitterfy.com - *Glitter Words*]
29. avgust 2012
Jas sem probala prat zobe z pecilnim praškom malo je imelo slab okus ampak so zobje postali bolj beli.

05. april 2013
nexty
05. april 2013
next
05. april 2013
pozabla sm na to temo.. mogoče dam next čez vikend..
Hwalla ker berete ;*
05. april 2013
Heejla! Vem da že ful časa nisem nič napisala, ampak čakala sm na bralce!
----------------------------------------------------------------------------------------

Napisala sem še nekaj mask proti mozoljem za ♥BaRcA GiRL♥ ! ne vem če še bere…

1. Z toplo vodo si lepo očisti obraz in odstrani make up,
2. nato vzemi 2-3 žlički MEDU in si ga enakomerno razmaži po obrazu.
3. Pusti delovati tam nekje do pol urce do urco (včasih tudi več) in
4. temeljito sčisti s toplo vodo, ker drugače boš vsa lepljiva in sladka od meda.

Za mozolje je dobro, da vsakega zvečer ko se odpraviš spat namažeš z jabolčnim kisom. Tole naj bi zelo pomagalo.

Zelo dobro se obnesejo maske iz gline ali iz pivskega kvasa: pomešajte z vodo, nanesite na obraz, pustite da se strdi.
Ko že začne pokati jo z umivalno rokavičko ali veliko vatico ali gazico sperete z obraza.

Zelo dobre za mastne kože so že pripravljene kozmetične maske na bazi gline/kaolina, ki zelo dobro ščistijo kožo, splača se investirati.

Razvajanje z jagodami
Z mozolji se odlično spopadajo jagode, zato v pravi sezoni nanje ne pozabite. V pol skodelice pretlačenih jagod vmešajte jajčni beljak in žličko limoninega soka. Z masko premažite obraz in se sprostite.

Izsušite mozolje
Mozolje lahko izsušite z masko, ki jo pripravite iz žličke kvasa, žličke medu in žlice jogurta. Masko imejte na obrazu toliko časa, dokler se ne strdi.

ZA ČIŠČENJE OBRAZA NE UPORABLJAJ IZDEKOV Z ALKOHOLA! To kožo uniči…

Upam, da sem ti kako pomagala! 

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

zdaj pa še nekaj o dietah:

zα čvrѕтo rιтĸo!
Za lepo oblikovano zadnjico in stegna vsaj dvakrat ali trikrat tedensko naredite nekaj osnovnih vaj.

Počepi…ZELO ENOSTAVNA, A DOBRA VADBA. Pri počepih pazite, da boste imeli noge v širini ramen in da bo teža vašega telesa enakomerno porazdeljena na obeh stopalih, med delanjem počepa bodite pozorni tudi na to, da bodo šla vaša kolena v smeri prstov na nogah in da vam ne bodo padla čez prste. Hrbet imejte raven. Naredite tri serije po 12 ali 15 počepov. Ko vam takšni počepi postanejo prelahki, v roke vzemite uteži. A ne pretiravajte – za začetek bo dovolj, če boste v vsaki roki držali dvo- ali največ trikilogramsko utež.
Popazite seveda na PRAVILNO DRŽO! Zaradi slabe drže se kopičijo limfni vozlički, ki ovirajo normalen pretok limfe in povzročajo nastajanje celulita. Slabo držo povzroča tudi nepravilna obutev( visoke pete). Ženske, ki veliko nosijo visoke pete ponavadi trpijo zaradi nizke zadnjice, ki se razvije prav zaradi dolgoletnega nošenja visokih pet in nepravilnega stanja hrbtenice. Vaša drža naj bo vedno pokončna, kar pomaga, da ostanejo zadnjične mišice čvrste.

Zdrava prehrana----to pomeni čim več zelenjave, sadja!
To tako na hitro… Prosim, povejte kaj naj pišem naprej…
Moda, make up, prijatelji, fantje, sex…?
Mmaajjaa Maja .. vesela sem, da ti je pomagalo 
05. april 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/kako-poteka-menstruacija-nujno!!!!/53187/

Lahko mi kdo od vas nekaj napiše!
Zelo čakam!!!!!!
..........................................................................................................................................................................................................
ツғυcĸιɴɢ нeαrтツ rada bi da napišeš nekaj o menstruaciji meni je vseeno ali na to temo ali na svojo temo!!!!
..........................................................................................................................................................................................................
Zelo coool forum!!!!!!!!!
N
Ne
Nex
Next
Nex
Ne
N
06. april 2013
Bom napisala nekaj o menstruaciji. Kar sem, na to temo.. Upam, da bo v redu.

Menstruacija je posledica popolnoma normalnih naravnih dogajanj v telesu. Zgodi se vsem dekletom in je pomemben znak pubertete.
Vsako dekle se razvija s svojim ritmom. Ene dobijo prej, druge kasneje (ponavadi po 11 letu).
*KDAJ SE POJAVI?*

Ne moreš natančno napovedati dneva. Večinoma se začne do dve leti po tem, ko so ti začele rasti prsi on dlake. Beli tok je prav tako znak menstruacije. Je bel izcedek. Ko opaziš vse te omejene znake je verjetno čas, da v torbo daš kakšen vložek. Ne pa skrbet…. Ne bo se ti kar ulilo. Prvič je ponavadi le rahel izcedek, torej imaš dovolj časa, da si namestiš vložek.

Kako pač to opaziš…? Ne vem, enostavno vidiš rahel rjav oz. rdeč izcedek na hlačkah. Nič takšnega, ko je prvič.

*ŠE NEKAJ…*
Menstruacije niso redne (vsaj na začetku). Lahko 'zamuja' tudi več mesecev. To je pač normalno, torej brez strahu. Pozneje boš imela menstruacijo načeloma vsakih 28 dni.

Bolečine…. Lahko je pojavijo v trebuhu (zvijanje in bolečine), sicer pa ni večjih bolečin. Slabo počutje je navadno.
*VLOŽEK ALI TAMPON?*

To je popolnoma tvoja odločitev. Predlagam, da najprej poskusiš z vložki, če pa ti ne odgovarjajo poskusi tampone.

Vložki: Obstaja ogromno vrst vložkov (nočni, vitki, super, s krilci in brez, maxi, mini …). Sama si pač izbereš, kar ti najbolj odgovarja.
Vložki so zelo priročni. Zalepijo se na spodnje hlače in to je tudi vse. So obdobja, ko je menstruacija močnejša in obdobja, ko so krvavitve blage. Tudi vložke lahko prilagajaš na to. So namreč različnih debelin. Torej te ni treba skrbeti, da bo šlo skozi.
Nekateri prijetno dišijo, ampak to nekaterim povzroči vnetje.

+ Za uporabo so enostavni in praktični.
- Včasih ima neprijeten vonj in neudobnost, lahko prepustijo, pod nekaterimi oblačili so opazni.

Pomembno!!! Treba ga je menjati vsake 3 ali 4 ure (tudi če tok ni močan).

Tampon: To je nek majhen 'zamašek' iz vate. Nežen in podolgovat, na enem koncu ima vrvico. Vstaviš ga v nožnico. Sproti posrka vso kri…

+ Z njim lahko počneš vse (plavaš, nosiš zeloo oprijete hlače – to lahko tudi z vložki).
-Prvič imaš gotovo težave, ko ga nameščaš.

(Jaz osebno uporabljam večinoma vložke…)

*Starši*
Kako jim povedati? Ne vem, recepta enostavno ni. Jaz sem povedala mami. Če imaš sestro lahko poveš njej, če ti je lažje. Odvisno od tega, kakšni odnosi so. Če se dobro razumete, veliko pogovarjate o odraščanju in vsem tem, ti ne bo težko. Če pa je to skrita tema, se je pač moraš lotiti. Enostavno rečeš, da si šla na WC in videla, da si jo dobila. Lahko rečeš, da e boli trebuh, ker imaš menstro. Karkoli, pač…povedati moraš. Vsekakor mislim, da je lažje povedati mami kot očetu. Ženska je in tudi sama je to doživela.

Upam, da sem ti pomagala… :*

NASLEDNJA TEMA?
06. april 2013
ne vem ni mi važno...samo nexty
07. april 2013
next
Lahko kaj napišeš o dlakah
No v glavnem je pa to tvoja odločitev ne zanima me kaj boš napisala samo da napišeš nekaj o pubrtiteti!
07. april 2013
next
24. oktober 2013
u140616
u140616
JA NEKI O DEPILACIJI.....
NEXTTTTTTTTTTT
24. oktober 2013
Ojla sm nova in je res kul tema tko da nadaljuj tko aja pa next
22. november 2013
Next
22. november 2013
fajn tema + nexxt!<3
22. november 2013
Evo po 1ooletih s5 en next. Pozabljam na igre, priznam:/ Ampak ja, tko kot ste si zaželeli zdej en next od depilaciji.. Drugače pa hvala ful ker berete<3
ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
DEPILACIJA torej. Hh zapletena in zajebana stvar te dlake, ja haha. Tko.. ubistvu je več načinov depilacije.
• BRITJE: Najbolj razširjen način depilacije je britje, ker je hitro, neboleče in cenovno zelo ugodno. Obstaja pač veliko različnih britvic, torej tu ni problema. Edina težava je, da nima trajnih učinkov. Dlake si je treba briti vsak dan, poleg tega po trajnem britju postanejo močnejše in temnejše ter rastejo hitreje, zato britje ni primerno za odstranjevanje dlak nad zgornjo ustnico ali urejanje obrvi.
• DEPILACIJSKA KREMA: Preprosto sredstvo za odstranjevanje dlak lahko uporabljamo po vsem telesu, razen nad zgornjo ustnico, kjer lahko pride v stik s sluznico, saj je depilacija s kremo zelo neboleča. Krema dlake preprosto raztopi, res pa je, da najbolje učinkuje pri nežnih in tankih dlačicah, medtem ko se ji močne dlake mimogrede uprejo in rezultati skorajda niso vidni. Če imate občutljivo kožo, lahko depilacijska krema povzroči srbečico in rdečico, mnoge ženske pa odbija njihov neprijeten vonj. Meni osebno vonj kreme ni preveč neprijeten, tako da zaradi vonja se ne ustrašite krem hah.
• VOSKANJE: Tehnika, pri kateri vam na suho kožo nanesejo vroč vosek, ki ga nato skupaj z dlakami odstranijo s trakovi blaga, ni neboleča, a ima svoje prednosti. Največja in najbolj očitna je zagotovo ta, da je koža po voskanju naslednji dan popolnoma gladka in se z nadležnimi dlačicami ni treba ukvarjati dva do tri tedne, dokler ne zrastejo nove, ki so manj goste in tanjše. Postopek je najlažje in najčisteje opraviti v kozmetičnem salonu, tudi ni predrag, lahko pa se ga lotite tudi sami doma, vedeti pa je treba, da je bolečina odvisna od občutljivosti kože in trdovratnosti vraščenosti dlak.
***Sem sodi potem še brazilsko voskanje, kjer odstranijo dlake iz predela bikinija in zadnjice. Deluje prib. dva tedna. Je sicer zelo boleče in nesmete biti preveč sramežljive. Ubistvu ste na vseh štirih, gole, da kozmetičarka odstrani kar ima pač za odstranit haha. Stane pa okoli 20euro****

• DEPILATOR: Strojček, s katerim si dlake s telesa odstranjujete sami doma, tako da jih izpuli. Nove dlake poženejo šele po nekaj tednih, niso tako trde in goste kot prej, res pa je, da je postopek bolj zamuden kot voskanje, zato depilator ni najbolj primeren za depiliranje intimnih predelov. Sicer pa je normalno, da na začetku boli.

To je v večini vse. Obstaja tudi laserska depilacija, kjer se dlačice odstranijo za 1olet.

Še nekaj o predelu obraza…
Metoda: uporabi obrazno kremo za odstranjevanje dlačic. Primerne so bolj blage kreme, ki nežno odstranjujejo dlačice in ne puščajo izpuščajev.
Rok trajanja: tri do štiri tedne (ali tudi manj, če dlačice ponovno zrastejo).
Je pa pametno, da najprej ugotoviš,če ti krema sploh odgovarja. Naneseš jo na majhen del kože, in po enem dnevu vidiš kako je. Če pride do rdečice, potem ni primerna zate.
Evo tko na kratko in hitro sm use spraula u neko celoto če vas karkoli zanima uprašite..bom odgovorila.
če imate kakšno temo, povejte
baj<3
02. december 2013
nexxt! + še enkrat res ful fajna pa uporabna tema c;
02. december 2013
Next
02. december 2013
Hvala miše<3 Me zanima o čem bi rade da pišem? Če mate probleme uprašajte al če krkoli rabiste into sicer pa bi nekolko spremenila use skupaj .. in se raspisala o problemih kar se tiče fantje, alkohol, droge, čiki blabla.. Je okej?
02. december 2013
neext
21. marec 2014
next
22. marec 2014
u172970
u172970
neext čimprej
30. junij 2014
u194673
u194673
Neext
10. avgust 2015
Nextttt? Aja pa na prejšni strani je ena napisala da bi rada kej o samozadovoljevanju...mene tut to zanima
03. november 2015
Tisto ko ni napisala o laseh.Da si lase umiješ z minerlano vodo ali mora biti gazirana al ne?ker obsajajo tudi negazirane
26. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg