Forum
u28952
u28952
živjo stara sem 13 let. Kmalu bom imela rojstni dan povabila bom : blaža,roka,davida,niko,ines,ino,in še špelo.Praznovala bom 14.rojstni dan .seveda pa pridejo še moji sorodniki.Zelim da mi kupijo kužka saj so zelo jepi.Enega sem že imela a nekega jutra je umrel. očeta nimam in vzgaja me samo mama.Zdaj grem pa spat ker sem že zelo zelo utrujena in zaspana.
Zjutraj ko se zbudim pa v hiši ni nikogar čisto sem sama.Grem v trgovino in srečam mojo najbolšo prijateljico ki jo imam zelo rada ime ji je ina prej sem jo naštela v seznamu povabljencev. no rečem ji da se mi mudi in odidem ker kupim samo en sendvič se mi zdi čudno da sem ga prišla kupit
.Ko sem ga doma pojedla sem se najedla.Odšla sem ven in sem se usedla na klopco.Anikogar ni bilo na igrišču samo majhn a punčka ki se je spuščala po toboganu.Zato sem odšla domov šla sem na facebok in imela sporočilo od blaža .rekel je da bo prišeu na moj rojstni dan jupiii komaj čakam da pride k meni in usi ostali. NA MOJ ROJSTNI DAN.
zdaj bo prišla slavljenka .ZAVESE SE ODGRNEJO
živjo živjo rečem in vidim koliko daril imam zelo veliko. Komaj čakam da jih odprem.
a k meni pristopi ina in mi da darilo.Reče da je posebno in ga moram takoj odpreti.
odprem ga in ven skoči čisto majhen kuža zelo sem vesela in tino stisnem k sebi.ona mi pa čestita
saj je vesela zame ,čakaj malo kje je blaž si rečem po tiho...
06. oktober 2010
u29018
u29018
next
06. oktober 2010
Comment number...... Ah forget.

NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
06. oktober 2010
u28952
u28952
o lej tam je blaž živjo v rokah nosi velikansko darilo le kaj je notri.
hitro mi da darilo in me poljubi.moja sovražnica pa me grdo gleda ime ji je sara.
jaz pa sem ji pokazala jezik. moj je ha ha ha in ji ga ne dam.
DRUGI DAN
jutro v šolo moraš !!!
ja mami zavpijem če prav se mi neda it. Hitro se oblečem in stečem v šolo.
ko sem pred uhodom se pripelje sara in poje : jaz sem kraljica vsega sveta llalalalalalala.
kako mi gre na živce !!
07. oktober 2010
u28952
u28952
bo gdo bral k mam idejo '?
07. oktober 2010
u28952
u28952
ko vstopim v šolo p sliši samo hihitanje.kaj za vraga je to blaž nehaj se z
aderem.poljubljav se je s saro prasec se zaderem!pogleda me in sara reče
hej noben te ne mara
cipa se zaderem in odidem v razred bum zaloputnem z vrati.
kaj pa je danes s tabo me vpraša učiteljica.
nič kaj pa je zvami?
takoj iz razreda. ja nooo !
ne kar k ravnateljici
zakaj že ?
kako se pa obnašaš
lepo !
odidem k ravnateljici
07. oktober 2010
Next
07. oktober 2010
u27744
u27744
hitro next!
ful je zanimivo!
07. oktober 2010
u28952
u28952
kaj je stabo me vpraša ?
nič samo slab dan
uredu a vseno dobim ukor
joj kako bo mama jezna
ravnateljica : no za danes greš lahko domou
juhu videla bom svojo psičko
a ko mama vidi ukor joj če povem...................no povem
rekla je da če dobim samo še 1 ukor prodala psičko.
ne se zaderem tega ne boš storila
in tako sem se čez nekaj dni spremenila v angelčka
ampak potem se je s psičko nekaj zgodilo ko sem prišla iz šole je nisem več videla
cel dan sem se jokala ko pa je mama prišla iz službe in rekla.....
NEXT '?
08. oktober 2010
u28952
u28952
dejte no ker imam ideje
a pišem '?
08. oktober 2010
ja itak da nexti
08. oktober 2010
u28952
u28952
o tenx
08. oktober 2010
u23904
u23904
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next še dans plis
08. oktober 2010
u29669
u29669
omg lol..fak ej je bad xD
08. oktober 2010
u28952
u28952
tvoja psička ima zelo hudo bolezen ki je najhujša in bodo psičko čez 3 dni uspavali
seveda če si ne bo opomogla do takrat
to je bilo zame že preveč zaprla sem se v sobo in si govorila
zakaj jaz ? zakaj moja psička ki še sploh nima imena ?
bo tako zgodaj umrla '?
ima sploh kaj možnosti da preživi ? ta uprašanja so se mi ponavljala v glavi
in tudi na večerjo nisem prišla nenadoma zazvoni telefon...
09. oktober 2010
u28952
u28952
psička :

09. oktober 2010
u28952
u28952
upsi ne too napačna slika sorrii usem
09. oktober 2010
u28952
u28952
ta je pa prava

09. oktober 2010
u23904
u23904
next hitr
09. oktober 2010
u28952
u28952
ok sam da napišem
10. oktober 2010
NEXTTTT
10. oktober 2010
u28952
u28952
kliče me zdravnica hitro se oglasim
in veterinarka pove
j-jaz
v-veterinarka
j-dober dan kako je z mojo psičko ?
v-zelo slabo jutri jo bomo uspavali
j-neeee
in prekinem
imam idejo ampak je tvegano
mogoče ima samo domotožje in je zbolela tudi jaz bi pogrešala mamo no hitro smuknem skozi vrata in in se odpeljem z avtom upam da na poti ne bo policije ampak nimam sreče policija me ustavi kaj bo pa zdaj
j-jaz
p-policaj
p-kaj pa delaš ti v avtu takoj ven in se bova odpeljala na postajo da te pride mama iskat
in s policajem grem v drug avto potem pa policaj pogleda zadaj mene ampak več me ni potlej se ustavi in me vidi kako bežim do klinike
ko sem v kliniki z psičko pa ustopi tisti policaj
ooou
10. oktober 2010
u29018
u29018
next
11. oktober 2010
next
17. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg