Forum
Vstopila sva v sobo, ki je še vedno spominjala na majhno deklico, ki sem bila ko so mi jo preuredili. Ni se smejal moji sobi saj jo je že predobro poznal, roza stene in zavese z rožicami je videl že neštetokrat. Stopil je za mene in me objel, njegove roke pa so počivale na mojem trebuhu. Obrnila sem se in poljubil me je, sedaj z rokami na mojih bokih.Poljubil me je nežno, naježila sem se, tako dobro sem se počutila v njegovem objemu.Malce se je odmaknil in me pogledal naravnost v oči, "ljubim te" je zašepetal, nasmehnila sem se in ga znova poljubila. Sploh nisem opazila kako sva pristala na postelji, njegova roka je potovala od mojih bokov do mojih prsi pa na trebuh, kjer je z prsti zaokrožil okrog mojega popka, spet sem se naježila, obnorel me je. Povzpela sem se nanj in njegove roke so pristale na moji zadnjici, poznal je vsako pikico na mojem telesu, vsako gubico, vsako malenkost, ki sem se je sramovala, on jih je oboževal.Slekel mi je majico, in z obema rokama zaokrožil okrog mojih prsi, ki niso bile preveč velike vendar njemu dovolj. Zadrhtela sem od užitka, čisto sem se mu predala ko me je obrnil in sedaj bil na meni on. Kmalu je bil tudi on brez majice, poljubljal me je strastno in se počasi premikal proti mojemu vratu, njegovo sapo sem čutila na moji koži in to me je še bolj razvnelo. Z ustnicami je nato potoval do mojih prsi, odmaknil moderček in zaokrožil okrog mojih bradavičk, prepustila sem se neverjetnemu občutku, ki sem ga čutila po vsem telesu. Potem je z jezikom prispel do mojega trebuha, kjer se je ustavil in odpel pas na mojih kavbojkah. Počasi mi je snel tudi kavbojke in pred njim sem bila samo v spodnjem perilu.Ni me bilo sram, zaupala sem mu. Vrnil se je do mojih ustnic in me spet poljubil, odlično je znal poljubljati, kar nisem hotela da bi se kdaj končalo. Njegovo roko sem začutila na spodnjem delu mojega trebuha in komaj sem čakala da jo pomakne še malo nižje. Nisem rabila dolgo čakati, ko mu je roka zdrsnila za moje hlačke in pristala na najobčutljivejšem delu mojega telesa, streslo me je od užitka. Njegove prste sem začutila v sebi, poznala sem jih že in ta občutek ki me je vedno znova pripeljal v nebesa. Začel je počasi, nato pa poviševal tempo, vedno globje sem dihala in spuščala rahle krike užitka, on pa me je med tem gledal. Vedel je da uživam in to ga je še bolj vzburilo, z mojo roko sem potovala do njegovih spodnjic, nisem čakala, odmaknila sem jih in v rokah občutila njegovo bogastvo. Sedaj je on zadrhtel in me še močneje poljubil, bila sva nora drug na drugega, želela sva si drug drugega, potrebovala sva drug drugega. Roko sem pomikala v tempu gor in dol, čutila sem kako raste v moji roki, on pa je medtem še vedno skrbel za moj užitek. Globoka sva dihala, in vzburjal naju je užitek drugega, tako sva nadaljevala vse dokler...
NADALJUJEM?

Nadaljujem zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. avgust 2013
u140958
u140958
next
15. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg