Forum
Živijo,tukaj bom pisala zgodbo,ki mi je zelo všeč.Pravila poznate začnimo
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Moje ime je Maja

živim z mamo,starša sta ločena obožujem petje zaradi tega hodim po pouku v GLASBENO ŠOLO
in imam dosti prijateljev vendar nimam nobene najboljše...
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Upam,da vam bo všeč
14. november 2014
A boste brali?
15. november 2014
Če želite brat napišite
15. november 2014
BOM KAR NADALJEVALA
15. november 2014
u156316
u156316
neeeeeeeeeeext
15. november 2014
ok zdej nadaljujem
23. november 2014
... Kot sem rekla nimam dobrih prijateljic,vendar se lahko vse obrne na glavo,začnimo od začetka zgodbe.........
Nekega dne ko sem se zbudila,oblekla,uredila

Nikoli nisem v nosila kril vedno trenerke,uglavnem,ko sem prispela v šolo z mojim novim avtom

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨Kaj mislite,da se bo zgodilo?
23. november 2014
u180693
u180693
next
23. november 2014
ok
23. november 2014
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Ko sem prispela v šolo je kar naenkrat pristopila ANA......

moja največja sovražnica je rekla
J-jaz A-ana
A:Wow kje si najdla ta avto na smetišču?
J:Kot,da ti maš boljšega
A:Zakaj se ne prepričaš

J:Tvoj avto zgleda hujše kot vsi avti okoli!!¨...
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Kaj mislite,da bo Ana odgovorila??
23. november 2014
u180693
u180693
next
23. november 2014
ok
23. november 2014
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
A:Moj je vsaj stal 10000$,tvoj pa?
J:A................Mudi se mi h pouku
ko sem prišla do omarice sem videla letak za glasbeno šolo,kar pa me je zanimalo,saj sem rada pela,ko se je pouk končal sem odhitela domov,vprašala sem mamo in je rekla,da lahko poklicala sem in...
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Kaj se bo zgodilo???
23. november 2014
u180693
u180693
next
23. november 2014
bom jutri
23. november 2014
nnnneeexxxtt
23. november 2014
ok nadaljujem
28. december 2014
...in so mi rekli,da lahko pridem.Vsa srečna sem takoj začela skakat,nisem mogla počakat do jutri.Zjutraj sem se zbudila,uredila in odšla v šolo ko se je pouk končal sem se z mojim avtom odpeljala do glasbene šole.Stopila sem v razred in nisem verjela svojim očem, bila je Ana!!! Usedla sem se in poslušala pouk učitelj je rekel,da bomo naš pouk potekal takole:
-Vsak od vas bo posnel 5 pesmi(VIDEO SPOT)
-Od teh 5 pesmi boste zbrali 1
-To pesem boste zapeli na tekmovanju in zmagovalec bo imel to priložnost,da posname CD..........VELIKO SREČE
Vam je všeč?
Nadaljujem?
28. december 2014
jjjaaaa
jaaa
nnnneeext
28. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg