Forum
To je moja prva zgodbica in upamm da jo boste bralll...
Pač govori o punci anni ki se prvič zaljubi in...

Nadaljevanje izveste ko dobim 3 nexte...

a boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. februar 2012
nextt
02. februar 2012
02. februar 2012
takoj k napišm. Sej sem že pa se mii je vse zbrisal tko da bo mal mn...
03. februar 2012
Kot veste sem Anna imam 14 let in hodim v 9.b imam bff Katy.Imam sestrico 3 letno sestrico Laro in mamo.Oče in mama sta se ločila in jaz živim pri mami.
Anna:

Lara:
https://www.google.si/imgres?q=kid&hl=sl&newwindow=1&safe=active&gbv=2&biw=1600&bih=1085&tbm=isch&tbnid=-MMJzY-10smtcM:&imgrefurl=https://iwantmykidtobebetterthanme.blogspot.com/2010/11/child-dyslalia-mispronunciation.html&docid=mvah5e1tNgzhcM&imgurl=https://2.bp.blogspot.com/_T6eCra7u-hE/TO_h2nAm8VI/AAAAAAAAC4g/Xf1l0ysRoZA/s400/children%25252Bdyslalia.jpg&w=344&h=400&ei=OSUsT6nEGIv5sgaj8ejWDA&zoom=1&iact=hc&vpx=393&vpy=114&dur=320&hovh=242&hovw=208&tx=147&ty=135&sig=110036430162059784484&page=1&tbnh=109&tbnw=94&start=0&ndsp=54&ved=1t:429,r:2,s:0
mama:

Katy:

nekstam malo pozneje
03. februar 2012
Nexttt
09. februar 2012
Budilka je zazvonila zgodaj.Hitro sem vstala pojedla in se uredila. Pohitela sem v šolo kjer me je že čakala Katy.
Kati k Anna a
aiiii!!!
k:živjooo!
a:kko?
kobr no.Mam novico!!!
a:kaj povej!
k: Miha pa jest sva skupi!!!!
a:kull!

Takoj je zazvonil zvonec zato sva se odpravili v razred. Prvo uro je bila matematika. Moj najljubši predmet ker sedim zraven lukata.Moja velika ljubezen. Med poukom me je Luka vprašal za rezultat računa. Pogledala sem in zardela. Hitro sem mu ga povedala potem na naprej reševala naloge. Ker se mi ni dalo sem na skrivaj pogledovala Lukata.
On je pogledal k meni in me vprašal če mupovem ostale rezultate. Spet sem zardela potem pa mu hitro govorila. Na skrivomaj pa sem pogledovala k njemu. Ko je napisal se mi je zahvalil in se mi nasmehnil. Po pouku sem to povedala Katy. Ona se mi je zasmejala in mi povedala kako sta začela hoditi z Miho.Bilo je tako smešno da sva se režali še celo pot do doma. Razšli sav ae dve ulici pred mojo hišo. Ko sem prišla domov sem zagledala...
09. februar 2012
Nexxttt
09. februar 2012
next
09. februar 2012
Lukata povedal mi je da me ljubi. jaz sem zardela in mu odgovorila da go tudi jast. zmenila sva se da greva na pijačo ob 8.00 zvečer. ko sem prišla domov sem takoj poklicala Katy in ji vse povedala.zmenili sva se da se čez eno uro dobiva pri meni da bova šli v shoping. hitro sem se uredila in jo počakala pred hišo.odšli sva v trgovine in si izbrali prave obleke čevlje in make up. na koncu sem odšla še k frizerki in domov. doma sem se oblekla in Katy me je naličila.na koncu sem se ji zahvalila in odšla je domov.čez nekaj časa je pozvonilo bil je Luka. oblekla sem plašč in se odpravila do vrat. ko nem mu odprla sva se pozdravila in odšla v bližnjo restavracijo.nato mi je rekel...
23. marec 2012
če bova bla par odgovorila sem z "ja".nato me je poljubil in rekel,da bova šla še na kratek sprehod po parku. ko nama je natakar prinesel pijačo sva jo z vžitkom popila. med tem sva se pogovarjala o luku.on je povedal da je imel punco, ki se ji je šlo samo za poljube bilo ji je ime Nataša. največja afna na šoli. potem sem mu povedala da se hitro odpraviva na sprehod. na enkrat je prišla nataša.
NAŠ POGOVOR : Anna-a Nataša-n Luka-l
npel se od mojga fanta
l: a še neveš da sva skupi z Anno. drgač je blo med nama že zdavni konc.
a: no pejt zdej stran!
n: ne dokler se ne spelš!!!
l: nataša pejt stran!!!!!!!!
n: misl si
a: jest grem domov sej je že 12.00 ura. no čaw.(luka me je polubu nato pa sm odšla)

ko sm pršla domov sm zagledala mamo ki me je jezno čekala. nadrla me je nato pa poslala v sobo. hitr sm poklicala Katy in ji vse rozložila nato pa šla spat.naslednje jutro mi je luka povedal da se je do konca skregal z natašo. ko pa je prišla me je nadrla jaz pa njo nazaj.
24. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg