Forum
živjo!
Sem Tina in stara sem 14 let...živim v new yorku v prečudoviti vili! Nimam ne sestre ne brata. moja družina je ena najbogatejših v mestu zato bi lahko rekla da imam USE! no v šoli sem odlična šolo pa sovražim in zelo velikokrat špricam! imam nekaj prijateljev s katerimi je moje življenje popouno*

jaz:

moja hiša:

kot sem rekla imam najbolše prijatelice! to so tamy, teja in sanja...

tamy.res je najlepša oseba na svetu** :

teja..ona je moja prijatelica že od rojstva! :
sanja, njo sem spoznala lani in res je najbolša:

No nekega zelo mrzlega dne sem se odpravila v šolo! bil je prvi dan šole in dobili smo novega sošolca...klical se je rok!

to je rok:

že takoj ko sem ga opazila sem se zaljubila. star je bil toliko kot jaz, in bila sva v istem razredu. med 1 uro se nem je predstavil..rekel je da tukaj v bližini živi že veliko časa ampak da je bil na sosednji šoli! jaz: na sosednji šoli?? pa kako da tega popolneža nisem že prej opazila!?
no kakor koli je najlepši fant na svetu in hotela sem ga imeti zase!*
po pouku sem šla do njega in ga uprašala kako je ter če mu je tukaj ušeč? odgovoril je: hej! to je res zelo dobra šola. imaste toliko lepih deklet! najbol se mi dopadejo tiste iz 9a razreda! jaz: KAJ!? saj to ni mogoče pa ne tiste coprnice* no lepo se imej se slišiva jutri...čaoo
prišla sem domov in naredila nalogo potem pa odhitela na računalnik! nisem mogla verjeti svojim očem! z mano se je ravno rok kar začel pogovarjat! cela vesela sem se pogovarjala pozno v noč in na koncu mi je rekel da me bo takoj jutri zjutraj poklical ker mi more nekaj povedati!! odšal sem spat in sanjala o njemu...
naslednje jutro me pokliče in me upraša če bi odšla z..........................

next?!
09. januar 2013
pišem naprej po 3 nextih
09. januar 2013
u118601
u118601
next
10. januar 2013
next
next
next
11. januar 2013
hvala!
11. januar 2013
a lahka prosim prosim next ????
11. januar 2013
u118601
u118601
neeeext dej no nutela
11. januar 2013
ja ja sm začela pisat
11. januar 2013
če bi odšla z njim ven! seveda sem rekla JA! uprašala sem ga kam bi šla in kdaj! rekel je da ker je ta teden koncert od 1D nama je kupil ustopnico za koncert! in greva jutri ob4.00 popoldne pa tja do 12.00 zvečer! tako dobre volje še nisem bila nikoli! moje sanje so bil da vidim one direction v živo! obožujem jih...no ker je bil to poseben trenutek mojega življenja sem z prijatelicami odšla po nakupih saj sem potrebovala novo obleko! postopale smo po trgovinah in našle posebno trgovino z posebnimi oblekami po kaki 1h sem našla pravo obleko! tamy, sanja in teja so rekle da v obleki izgledam izjemno lepa in tudi jaz sem se strinjala ( kar se ne zgodi velikokrat )
kupila sem:

in na roko sem si dala:

pa take hlače:

in take čevlje:
https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/c0.0.300.300/p403x403/307571_401785406568482_135274161_n.jpg

ja morda sem malo preveč zapravljala ampak vem da se za tako priložnost use splača!
no hitro je prišel naslednji dan in na vrata je ob3.30 potrkal rok! rekel je da je malo zgoden ampak me je hotel presenetiti...odpravila sva se po mestu in po kakšnih 2h je bil čas za na koncert! bila sem tako vznemirjena kot še nikoli..že ko sem stopila iz avtobusa sem jih videla: one direction mislim takoj sem stekla h njim in jih spoznala dobila sem avtogram slikala sem se z usakim posebej in z usemi skupaj! rekli so mi da sem izjemno lepa in da sem verjetno zapravila veloko denarja za vse te obleke! tudi odgovorila sem po pravici! po kakšnih 10 minutah pogovora z njimi smo morali iti v dvorano saj se je koncert že skoraj začel! z rokom sva bila v prvi vrsti in zelo sva ušivala usako minuto! no ampak po 3h je bilo koncerta žal konec! bila sem presrečna saj sem spoznala 1D in preživela nepozaben dan z rokom* pospremil me je do hiše me objel in poljjubil na lice! reke je da sem zelo dobra priajtelica in da sem v usakem njegovem pogledu najlepša! te besede so bile najlepše! doma sem use povedala staršem in potem sem klicala še prijatelje in jim use povedala!! no svečer sem šla spat saj je bila šola že naslednji dan! zjutraj sem se zbudila in pred hišo me je čakal rok. prišel me je iskat da bi me odpeljal v šolo!! no bila sem vesela! v šoli je bilo DC kot vedno.. in samo odmori so bili zabavni saj me je rok prišel pogledat usak odmor! odločila sva se da bova 1 uro prešpricala in odšla malo na sprehod! veliko sva se pogovarjala njegova zadnja beseda pogovora je bila: ali bi prosim bila moja punca?! rad te imam in najlepša si! z tabo sem priživel nepozabne trenutke in res bi bilo škoda če bi rekla ne! če boš pa slučajno rekla ne pa ti seveda nebom zamiril saj si tudi zelo dobra prijatelica! jaz: * nekaj časa sem premišljevala po 5 min pa sem mu rekla: take besede sem prvič slišala od takega fanta! tudi ti si najbolši in najlepši z tabo mi je zmiraj lepo* .... rekla sem mu: ............................

next!!?
11. januar 2013
rekla si mu JA hahaha
next itak
11. januar 2013
hahha morde pa NE!!

nextam po 4 nextih...
11. januar 2013
u63804
u63804
next.
11. januar 2013