Forum
Sem Nika. Imam bff Majo in sva neločljivi. Imam sovražnico Elizo in njeni bff Lily in Miley. Živim v Ameriki natančneje v New Yorku. Sem ena izmed tistih učenk, ki rada žura a imam tudi dobre ocene saj si v življenju želim kaj doseči. Z bratom Žigom imava zelo tesen odnos in si vse poveva.

to sem jaz:

Maja:

Žiga:

Eliza in njene bff: [img]http://btcdata.blob.core.windows.net/event-image/195d92a3-4680-4009-b85e-817a4b1517c3[/img]
03. junij 2012
nadaljujem?
03. junij 2012
u88247
u88247
neeext!
03. junij 2012
u24273
u24273
ja neextaaaaaaaaj..,
03. junij 2012
nujno < 33
03. junij 2012
nadaljevanje
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zadnji dan Šole.Zjutraj sem se zbudila, pojedla zajtrk in se odpravila proti Majinemu domu. Gledala sem v tla in se zaletela v čednega fanta, se mu oprostila in nadaljevala pot. Maja me je že čakala in se odpravile proti šoli. Jaz sem cel pouk razmišljala o fantu v katerega sem se zaletela. Rada bi ga ponovno srečala. In konec šole. Juhu!!!! uživala bom cele počitnice. Ko sem prispela domov sem šla malo na fb ko so zazvonila vrata. Dol sem šla odpret in videla fanta o katerem sem cel dan razmišljala. " Živijo sem Max in zjutraj sva trčila... zgubila si zapestnico. mimogrede kako ti je ime?" Je rekel. jaz pa: " sem Nika in hvala." on pa " bi sla na sladoled?" seveda sem prikimala.
max:

odšla sva v najbližjo slaščičarno in kupil mi je sladoled. vsedla sva se na klopco in se pogovarjala, si izmenjala tel. številke in ugotovila da greva na enako šolo. Zaljubila sva se na prvi pogled.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
nadaljujem?
03. junij 2012
u88247
u88247
neeeeeext!!!!!!
03. junij 2012
u84724
u84724
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. junij 2012
u24273
u24273
NEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTTTTTTT... !!!!
04. junij 2012
next
04. junij 2012
u91739
u91739
Next
04. junij 2012
odpravila sva se domov ker se je že nočilo. ko sva se poslovila mi je v žep hlač vtaknil listek. nato mi je pomežiknil. doma sem še šla na fb in opazila prošnjo za prijateljstvo od maxa. potrdila sem jo. poklicala sem še majo in ji vse povedala. šla sem spat.
zjutraj sem se zbudila ob 9.00. jooj zamudila sem šolo. ko pa sem pogledala na koledar sem videla da je danes 25. junij. v spodnji del hiše sem šla zajtrkovat ko mi je nekdo poslal sporočilo. bilo je od maxa. tako se je glasilo: " odgovori mi čim prej" ni mi bilo jasno o čem govori. za trenutek sem pomislila na listek. odšla sem v sobo in z roko segla v žep. na listku je pisalo: hej a bi šla nekam z mano? kam je PRESENEČENJE! jutri pridi na klopco pred slaščičarno ob 10.00. vzemi kopalke.
nato sem mu pisala da pridem. kot je pisalo na listku sem storila. oblekla sem lepo obleko in ga čakala na klopci ob 9.59.
obleka:

ko je prišel mi je zavezal oči z ruto in me skrbno držal da nisem padla. vstopila sva na bus in se odpeljala neznano kam. ko sva prispela na cilj mi je odvezal ruto iz oči i nosupnila sem nad prelepo plažo.

rekel mi je naj se grm preobleči in to sem tudi storila. nadela sem si kopalke.

kopala sva se v kristalno čistem morju. plavala sva. nato sva se špricala. jaz sem se spotaknila ob kamen in max me je na srečo ulovil. objeta sva se poljubila.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
07. junij 2012
next !
07. junij 2012
u24273
u24273
next
07. junij 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
07. junij 2012
next
07. junij 2012
bi radi da nextam že jutri? p.s. če mi bo zneslo
IN FULLLL HVALA ZA VSE NEXTE!!!!
07. junij 2012
07. junij 2012
čeprav sem vam obljubila nadaljevanje jutri bom kar danes.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
objeta sva se poljubila. eno minuto sva se poljubljala.

potem pa mi je max izrekel nekaj besed " glej že od samega začetka odkar si trčila vame sem do všes zaljubljen vate. ali ti čutiš enako" " tudi jaz sem zaljubljena vate ampak zdi se mi da se premalo časa poznava" sem dejala. "to pomeni da nočeš biti.... saj veš" jaz pa: "seveda želim biti" in mu stekla v objem. na plaži sva se še nekaj časa poljubljala ob sončnem zahodu in se nato odpravila domov. dal mi je še poljub v slovo in odšel.
zjutraj sem se oblekla v preprosta oblačila in odšla z majo v šoping. tam sva srečali tečnobo elizo in njene frendice lily in miley. eliza je začela " o koga se vidi kača s ščurkom" medve pa nisva zdržali" o kaj pa ve? glej nisva se prišle prepirat samo preživeti več časa skupaj. končno so odšle in naju pustiti pri miru. šle sva na kakav in jaz sem ji povedala vse o včerajšnem dnevu. takoj mi je rekla da ima veselo novico zame. prisluhnila sem ji. rekla je da grem lahko z njo na dopust v barcelono in da lahko povabim še maxa. tako sem se razveselila da sem začela skakati od veselja. odpravili sva se domov jaz pa sem poklicala maksa.
m- maks j-jaz

m-halo?
j- živijo ljubček.
m- živijo srček.
j-hej povedati veselo novico.
m- ja?
j- maja je rekla da bi rada da grem z njo na dopust....
m- in?
j- povabila je tudi tebe. bi šel?
m- ja kaj sploh vprašaš? seveda!!!
j- se vidiva.
m- adijo.

in tako so tekli dnevi. z maxom sva veliko časa preživela skupaj. in prišel je moj 16. rojstni dan. brat žiga mi je prvi voščil in mi podaril zgoščenko od one direction. zelo sem bila vesela. na vrata je nekdo pozvonil. odšla sem odpret. bila sta maja in max. maja mi je spekla prečudovito torto.

objela sem jo. max pa mi je podaril zelo lepo obleko.

poljubila sem ga in vsi so mi zapeli vse najboljše. upihnila sem svečke. ko smo vsi pojedli majino okusno torto, je maja odšla. starši in brat so odšli k babici ker se je slabo počutila. midva z maxom sva se odpravila v mojo sobo.
07. junij 2012
next?
07. junij 2012
next
07. junij 2012
next
07. junij 2012
next
09. junij 2012
u88247
u88247
neeext
09. junij 2012
kdaj nadaljujem?
in res sem vam hvaležna da berete mojo 1. zgodbo.
09. junij 2012
zle nexti
09. junij 2012
probi čim prej
09. junij 2012
CCCCCCCCCCCCCCCCCCOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Next TAKOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. junij 2012
zdle next
09. junij 2012
najprej eno veliko opravičilo ker toliko časa nisem napisala nexta. zato bo danes malo daljši
vlegla sva se na posteljo in se začela poljubljati. max je nato zaspal kar pri meni.
zjutraj sva se zbudila. ker mama ni vedela da je max pri meni sem se počasi pritihotapila v spodnje nadstropje. želela sem si da me mama ne bi videla, a moja želja se ni uslišala. ko sem že zgrabila nekaj hrane meje mama zalotila "zakaj pa neseš hrano gor? je se v kuhinji!" mi je zabrusila. " mama, veš kaj mene zlo boli trebuh" sem se ji zlagala. v sobi sva pojedla vse kar sem prinesla in načrtovala pobeg. zaklenila sem vrata in obaz maxom sva se "splazila" skozi okno. odšla sva v park. malo sva se sprehajala in nato sva se poslovila in odšla domov (jaz skozi okno) da mama ne bi kaj poslutila. deževalo je injaz sem cel dan bila na računalniku in si dopisovala z majo. nato sem si šla pripravit kovčke in nato sladko zaspala.
naslednji dan, dan odhoda z majo in maxom na dopust. odpravili smo se na letališče v ljubljano. nato smo kupili vozovnice in se povzpeli na letalo. jaz in maja sva poslušali glasbo max pa je spal.

in končno smo po 24urah vožnje prispeli v Barcelono. Ko smo prišli iz letala smo z odprtimi usti obstali. prelepo je. namestili smo se v hotelu z 5 zvezdicami. dobili smo veliko sobo, veliko kot naše stanovanje. odpravili smo se na sprehod po mestu. videli smo veliko zanimivosti.

nazaj smo prišli zelo lačni. postregli so nam s specijalitetami. v hotelsko sobo smo se vrnili zelo utrujeni zato smo brž zaspali.
next?
10. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg