Forum
Mogoče bo resnična ampak bolj izmišljena ...
Osebe :
punca in fant :
Eva in Nico
naj napišem ?

napišem ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. avgust 2011
zdaj začnem...

Bilo je nekega deževnega dne , ko staršev ni bilo doma. odločila sem se , da bom gledala televizijo ker sem bila doma sama. ves čas sem razmišljala o prijateju nicotu ki mi je vedno stal ob strani , a ni vedel , kaj resnično čutim do njega. že dolgo ga ljubim , pa mu ne upam priznati in nevem kaj naj storim . vedno si govorim bom že zmogla ko pa sva skupaj pa me enostavno prevzamejo čustva. niti poljubila se še nikoli nisem ! vedno me je sram , razen ponavadi ko se sproščeno pogovarjama. veliko je bilo že priložnosti , da bi mu priznala , kaj čutim do njega in bi se potem odprl tudi on . ampak najbrž se to nemore zgoditi , saj nisem iz pravljice , kajne ???!!!!
26. avgust 2011
nextaj
26. avgust 2011
poznej =) samo nextaj še pogledam pa itaq nextam ! < 33
26. avgust 2011
Komaj sem čakala , da ga bom spet srečala , živel je v nemčiji , jas pa tukaj v sloveniji. nisem morala nehati misliti nanj. nekega dne je prispela njegova kartica , v kateri je na nek način izrazil , da se je z mano zelo zabaval in da me pogreša. to me je užalostilo in vedela sem , da je pravi zame . vsak dan sem brala kartico. nekega dne sma se na facebooku zmenila , da se čez 1 teden srečama. komaj sem čakala. ampak pozabila sma na to , da njegova mami čez 1 teden rodi :/ spet ni bilo nič iz tega srečanja , ko je minil en teden , mi je sporočil , zakaj ne . nekega dne , ko me je hotel presenetiti sem z prijateljem Blažom sedela na klopci , pogovarjala sma se kaj vse sma preživela v počitnicah. to si marsikdo predstavlja kot zmenek med mano in blažem , ampak ni bilo to , saj ljubim Nicota ! od daleč me je z rožico v roki opazoval on in gotvoo je bil prepričan , da do njega ne čutim niti malo in nimam potrpljenja. tistegna dne sem bila do konca prizadeta , zato je bil kriv samo prizor , ki ga je niko videl ! tako sem bila prepričana , da me niko ne mara več in se nikoli več nebo htel srečati z mano. šla sem spat , saj sem bila utrujena. naslednji dan sem na facebooku prejela nicotovo pismo :
hey.
videl sem te z drugim.
lumpajta še naprej , bom še jas poiskal drugo !
tudi jas lahko imam druge punce , mislil sem , da sma prijatelja , ne da ti več pomenijo ddrugi , ko si zrihtam prost čas da plačam še let iz nemčije v slovenijo ! ničvredna si !
začela sem jokati in odpisovati da ni tisto , kar je videl in to nič ne pomeni , ampak ni hotel razumeti !
26. avgust 2011
nextam jutr verjetno
26. avgust 2011
jutri nextam ker se mi danes ni dalo !
27. avgust 2011
next
28. avgust 2011
ja bom
28. avgust 2011
zdaj nextam
28. avgust 2011
ηα ƒвנυ ѕєм мυ кσηčησ ηαριѕαℓα ѕρσяσčιℓσ ιη šє мιℓנσηкяαт ѕєм ∂σ∂αℓα σρяσѕтι ιη ∂α мι вℓαž ν ρяιмєяנανι z ηנιм ηє ρσмєηι ηιč . ηαριѕαℓα ѕєм мυ тυ∂ι , ∂α ηαנ ηυנησ ρяι∂є ηα єηαк ρяσѕтσя ѕαנ נє ηυנησ кαя мυ мσяαм ρσνє∂αтι ν žινσ !кσ נє мιηιℓσ 3 ∂ηι кι ѕσ ѕє νℓєкℓι кσт ρσℓžкι z нιšι¢αмι ѕє נє кσηčησ ρяιкαzαℓ ν кℓσρ¢ι. ℓєρ , ∂ιšαℓ נє ѕρєт ιη ηנєgσνι вℓση∂ ℓαѕкι ѕσ мι ρα∂ℓι ν υčкє « 3 тυ∂ι ση נє ιмєℓ мσ∂яє σčι σz мσ∂яσzєℓєηє кι ѕσ вιℓє ιzנємησ ℓєρє. вιℓ נє кσт мαηєкєη , ρяανι zαмє ιzвяαℓα ѕєм ѕι gα. ηαтσ ѕєм ρσčαѕι zαčєℓα ρσgσνσя ..
28. avgust 2011
ⓝⓔⓧⓣ ?
28. avgust 2011
komenti !!!
29. avgust 2011
ρσgσνσя : ρяσѕιм σρяσѕтι мι ! кαנ ηαנ тι σρяσѕтιм ؟ נα тιѕтσ z вℓαžєм..ηιѕєм ν ηנєgα αנα..тσ α тєžкσ ηαяє∂ιм..ρα čє тι ∂σкαžєм ∂α ηι яєѕ ؟؟؟ кαкσ мι вσš ρα тσ ∂σкαzαℓα ؟ (ρσℓנυвιℓα ѕєм gα ιη gα σвנєℓα ) .. ѕι ρα нιтяα..νєš тσ мι נє вιℓσ ρяαν νšєč (ρσтєм мє נє šє ση ρσℓנυвιℓ ! ) gяєνα ѕкυραנ ηα мσяנє ؟؟؟ ιтαк ∂α вσм šℓα z тαвσ ιη ѕє žє νєѕєℓιм . ѕмα ραя ؟ ιтαк ∂α ѕνα. čєz 1 мєѕє¢ gяєνα ѕкυραנ ηα мσяנє ιη тσ čιѕтσ ѕαмα ѕι ℓαнкσ мιѕℓιтє ؟ тαкσנ ѕєм zαčєℓα ραкιяαтι !!!
31. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg