Forum
u23965
u23965
am... drgač je po resničnih dogodkih. Sm bla znanka od nih. =(
drgač malo zgodbe je resnične malo ne, imena so pa fejk,
upam da boste kj komentiral če neboste pa bmk js pišem za soje vesele xD

Hey. ime mi je Laura. Kot usaka najstnica imam veliko problemov, ampak moj je največji, kajti bojim se da me drugi ne bodo sprejeli. Sem namreč homosexualno usmerjena. Zaljubljena, u mojo NAJBOLJŠO prijateljico Katrin. Ona tega seveda ne ve. Ima se lepo z njenim fantom Krisom, mene pa zaboli globoko v srce vsakič ko ju vidim objeta, ko se poljubljata,... si želim da bi bila na njegovem mestu.... Vsakič ko sem sama sanjarim o njej, zadnja misel preden grem spat in prva misel ko ustanem je ONA.
Živim v normalni družini. Vendar pa sta ati in mami ful nerazgledana, in nekako rasistična, kajti ful sta verna....
25. julij 2010
next
25. julij 2010
nextii
25. julij 2010
u24232
u24232
next
25. julij 2010
u23965
u23965
Ravno zdaj se odpravljam na "zmenek" s Katrin in Leno mojo drugo prijateljico, kajti spoznale smo se že v vrtcu. To naj bi bila Girls night out, brez fantov, ali kakšnih drugih oseb. Le me3. Ampak Katrin se ni držala pravila. Pripeljala je Krisa. Resno. Takrat sem imela dovolj in sem ji rekla "lej, ne vlač ga sm, če smo se zmenil da bomo sam me3!" in pol sem odšla. Po poti domov me je začela razjedati vest kako sem ji to lahko rekla, kajti res sem jo ljubila. Doma sem se vrgla na posteljo in začela jokat. Telefon sem izklopila, kajti nism hotela nobenih klicev.
Zaspala sem.
Zbudila sem se tam nekje sredi noči, in se prijavila na fb. Imela sem sporočilce od Katrin. Srce mi je začelo hitreje biti. Pisalo je "Laurii OPROSTI nisem hotela =( , ampak pol se je kar prikazau in nism ga mogla odslovit, hotel se je pogovorit, a nism mela časa, pa sm ga zasabo uzela. Sorry šeenkrat =(. Rada te mam* K."
hja jaz te mam tud rada, ampak ne na prijateljski način. sem si mislila in ji odpisala da je že ql.
Naslednji dan je biu temačen, okoli njega je bila sama slaba energija, dž je liu kot iz škafa...
Pridem u šolo in vidim Katrin s SONČNIMI OČALI. wtf si mislim, in oddidem do nje. Vidim da joče. Prepričam jo da greva špricat ure, da se pogovoriva. Ko si da dol očala ne morm vrjet. Oko ma čist oteklo, in ful modric tut po roki in po telesu. "Kaj si si nardila hunny?" ona joče " Kris,.. Kris....Kris me je posilu.. in... in.... kr najprej nism hotla... pol me... me... je pa kr udaru tko da sem padla u...u... nezavest...." mislim si "prekleti prasec, ubila ga bom, tega že ne bo delau moji Ljubezni!" rečem "a si ga pustila?" reče "jaaaaa." nato nasloni glavo na moje koleno in hlipa. jaz jo nežno božam po laseh.
nato pride Kris, ustanem in........
25. julij 2010
u24232
u24232
NEXT
25. julij 2010
u23965
u23965
in ga hočem počt da bi mu glava odpadla, a me le prime za roko in reče "nič ne bo ljubica" in se zasmeje. "Katrin gre z mano!" , rečem mu "ona ne gre NIKAMOR s tabo,a ti je jasno prekleti prasec, kako lahk kj tazga nrdiš PUNCI?!" reče "kaj mislš da mi boš ti to preprečla?" hitro pogledam Katrin in jo vidim da je res prestrašena, zdaj mam pa DOST! Krisa sem brcnila v jajca in to z vso silo, kajti mišice na nogah imam zaradi teka zelo močne, zvalil se je po tleh jaz pa sem potegnila Katrin za sabo in stekle sva k meni domov. Tam sem se šele spomnila kaj sem brala v neki knjigi, posilstva ne morejo dokazat če se žrtev umije, kar je precej pogosto, saj se počuti umazano. Uprašala sem Katrin "Si se od posilstva kaj umila?" rekla je "ne. bila sem preveč v šoku, le očala sem si nataknila" rekla sem naj mi sledi kajti greva na policijo prijavit rekla je " a si ti čist zmešana?! ne grem na policijo" odgovorila sem ji da pač Kris more za to plačat kar ji je naredu in da gre lahk tut u zapor zaradi tega, po tem govoru se je pustila prepričat. na policiji so naju spraševali razne reči, potem je šla Katrin k ginekologu. v čakalnici sem bila približno 3 ure. po koncu pregleda sem nekaj časa pustila Katrin samo, da sem nama odšla po kavo, vmes pa sem uprašala načelnika če je kaj možnosti da Krisa zašijemo rekel je "velike so, če bodo dokazi, pa tudi veliko modric ima tako da je res velika verjetnost. ne morem verjeti kaj si use najstniki dovolijo." in odkorakal zmajevajoč z glavo.
Ker je bila Katrin v čistem čustvenem šoku sem se odločila da bom nekaj časa stanovala pri njej in jo tolažila. Še dobro da mi je mami to pustila, dobro da ni tok zadrta.
Ko sva nekega čez nekaj dni jedli sladoled na njeni postelji in gledali film, sem jo jaz seveda na skrivoma opazovala, in si želela da bi lahko poljubila njene perfektne ustnice, se igrala z njenimi lasmi, božala njeno telo... Se je obrnila in mi resno rekla "veš Lauri nekej ti morm povedat. mogoč me neboš marala sam upam da nis tko kt toja familija." odgovorila sem ji "ja povej ane bom pol vidla" a potem je rekla da mi bo povedala ko bo čas, se nasmehnila in nadaljevala z gledanjem filma.
mene je seveda razjedala radovednost a sem jo zatrla in spet je bilo vse normalno...
25. julij 2010
u20026
u20026
nexxt cool!!!!!!!!!
27. julij 2010
u23965
u23965
nekaj mesecev je trajalo da si je Katrin čist opomogla od šoka. Hodile sva po nakupih, na kavice, v diskote.... in opazila sem da me vedno bolj privlači. Tudi z njo sem se vedno bolj zbliževala.
Enkrat pač ko sva šli iz diskota je strašno lilo. Midve pa samo en dežnik. Stisnili sva se kot nevem kaj, ker sva ble res celi ušmekani. Bila je že čez 2 zjutraj. KO sva čakale na zeleno luč pri prehodu za pešce, čeprav še sama nevem zakaj ker ni bilo nobenega avta. (xD) Pogledala me je v oči se nagnila k meni in me poljubila na ustnice. Nežno, ne surovo kot kakšen fant ampak da so se najine ustnice le dotaknile. Začutila sem neverjetno toploto v mojem trebuhu. Odmaknila me je in rekla "s tem sem ti povedala, kar bi ti morala že pred časom" in se nasmehnila. nasmehnila sem se ji nazaj in ji rekla "LJUBIM te Katrin" nato sva se spet poljubili.
Ko sem prišla domov sem podoživljala kar se je pravkar zgodilo over and over again.
Zaspala sem z nasmehom na ustih.
Zbudila sem se v lepo oblačno jutro. Sicer ni bilo lepo ampak meni se je zdelo lepo [xD] . Mami sem voščila dobro jutro in jo poljubila na lice. Tega nisem storila že 4 leta.
Komaj sem čakala da pridem do Katrin. Objeli sva se in se spet poljubili. Odločili sva se da poveva Leni. Itak bo razumela ker je ful odprta oseba. Priskakljale sva do nje in ji rekli "nekaj ti morava povedati!" hihihi itak bo vesela za naju. Če je kdo od nas srečna smo srečne vse ;D.
Šle smo na običajni čitčat za šolo preden se je začela. Rekle sva "povedale ti bova naravnost. itak boš razumela. vsaj upava...." ona se je le pričakovano smehjala in rekla "ja dej izustita že! pobralo me bo od radovednosti!" rekle sva "SKUPAJ sva!" ona se je začela smejati kot se lahko le ona. prisrčno. Kar naprej je ponavljala kako srečna je za naju in blablabla xD
po nekaj mesecih sva se odločile da poveva staršem. to je bil velik dogodek saj nisva imeli pojma kako bodo sprejeli.....
29. julij 2010
u25700
u25700
neeext.* [=
30. julij 2010
u14378
u14378
next
30. julij 2010
u25702
u25702
next pliss
30. julij 2010
u24206
u24206
ka to je blo res ?

AL SI SI TOLE ZMISLA?

drgač je pa ok carsko piši napejj.-
30. julij 2010
u23965
u23965
je resmično. sam se sproti zmišlujem. konc te zgodbe je pa resničen.
pa hvala za komentarje ;D js bom pisala zarad enga samga naprej ;D
30. julij 2010
u23965
u23965
resnično*
30. julij 2010
u23904
u23904
next
30. julij 2010
u23965
u23965
čakej. da se nekj spomnm xD
30. julij 2010
u24232
u24232
NEXT
30. julij 2010
u14378
u14378
next
30. julij 2010
u23904
u23904
dej no nadeljuj
31. julij 2010
nexti
31. julij 2010
u23965
u23965
whoops.
čist sm pozabila nextam u roku 15 min.;D
08. avgust 2010
u23965
u23965
hja.... ni se izšlo kot sva upali.
starši so ČISTO ponoreli. Moji so me celo pretepli. Zaklenili so me v sobo. Tam sem bila čisto sama, jokala kot dež, modrice so se mi gnojile, bolna sem bila, a ni jih zanimalo. Počasi se mi je začelo mešat! Blodila sem po sobi, sploh nisem vedela kje sem. Prebujala sem se s kriki. Edino brat, ki je ene par let starejši od mene me je razumel. Ko jih ni bilo me je spustil iz sobe, ko sem se zbujala, je prihitel k meni me tolažil... Celo spustil me je iz sobe za nekaj časa in mi dovolil poklicati Katrin, saj se nisva smele več videti. Srce se mi je paralo, da nisem videla več njenega nasmeha. Še na FaceBook nisem več smela.... Grozno je bilo...
Katrin se je pisalo malo boljše. Njeni starši so precej razgledani, ampak še vseeno so ji prepovedali da bi me videla. Ko je slišala telefon se je takoj oglasila ko je videla Laurino ime... Po mesecu dni so jo spustili ven.
Jaz pa sem umirala cele počitnice doma...
08. avgust 2010
u23965
u23965
sorry da sm tok mal napisala sam nimam časa. ;D
bom pol zvečer al pa ju3 mal več ;D
08. avgust 2010
u23904
u23904
next
08. avgust 2010
next!!
08. avgust 2010