Forum
u112551
u112551
ooj. ja pač prejšnja zgodbica i have to die. ni mela skoraj nič bralcev in zato sem se odločila napisat novo :*

*solza mi je spolzela po licu. sedela sem na okenski polici in zrla v temno nočno nebo. posuto je bilo z zvezdami, ki so se bleščale kot diamanti. spodaj so se vsi zabavali. brez mene, seveda. jaz sem bila preveč potrta da bi se lahko kadarkoli zabavala. kako mi je lahko to naredil?*
moje ime je rosally in imam točno 18 let. danes imam rojstni dan in spodaj so imeli zabavo. živim sama z mamo kajti oče nama je umrl v prometni nesreči ko sem bila še čisto majhna. imava veliko hišo, in sva kar bogati. nekateri me imajo za razvajenko ampak ni res. imam dolge, rjave lase in modre oči. imela sem fanta ki me je prevaral na današnji dan, spodaj se pravkar zalizuje z drugo. še daj se sprašujem ali je sploh vredno točiti solze zanj? mislim, saj je pravi kreten. prasec. idiot. no da ne bom zašla preveč naprej. to sem jaz:

imam bff aley in stara je toliko kot jaz, vedno mi stoji ob strani in mi je kot sestra. pravzaprav mi delno je sestra. ja, prav ste razumeli, saj sva se krvno povezali. tega nikoli ne bom obžalovala. rada jo imam bolj kot vse na svetu. zaslišala sem korake in vstopila je najbolj zašelena oseba. ''joj rose. pozabi ga, prosim te no spodaj je zabava. naženi ga iz hiše in se zabavaj, samo enkrat si 18.'' obrisala sem si solze in pokimala. imela je prav. ona ima vedmo prav. z aley sva odšli po stopnicah navzdol in vsi so pogledovali k meni. ''ali izgledam grozno?'' sem vprašala. ''pridi.'' mi je odgovorila. potegnila me je v kopalnico in mi perfektno naličila veke. ustnice mi je namazala s lipp~glossom z okusom sadja. dodala je še nekaj parfuma in mi rekla: ''popolna si. in tudi pripravljena da deana pošlješ v rit.'' zasmejala sem se in ji samozavestno pripomnila: ''in ti mi boš pri tem pomagala, kajne?'' prijela me je pod roko. ''z največjim veseljem. ti poskrbi zanj, jaz pa bom za kravo kramisho. saj veš, tisto s katero te je prevaral.'' ''vem. greva?'' ''mhm.''

next? rabim 10 nextov :3
25. julij 2013
neext
25. julij 2013
Neeeeeext *_*
25. julij 2013
neext! *_*
25. julij 2013
u141660
u141660
nexttt *w*
26. julij 2013
neext <3
26. julij 2013
u112551
u112551
hvala vam ;3 še 5 ♥
26. julij 2013
u138414
u138414
next
26. julij 2013
next
next
next
next
evooo pa maš < 3
28. julij 2013
u112551
u112551
haha ana še 3 < 33
29. julij 2013
u112551
u112551
lih da se mi bom nextala ;3

_____
ko sva prišli dol sem zagledala deana z kramisho. noge so se mi zašibile in šepnila sem aley: ''ne vem če bom zmogla.'' še bolj me je stisnila pod roko in rekla: ''seveda boš. spomni se na to kar ti je naredil!'' pokimala sem in stopila k deanu. ''kaj hočeš kuzla grda?'' nato se je zarežal in kramisha z njim. primazala sem ji klofuto in stekla je iz moje hiše. ''za to kar si mi naredil ti bo še žal pujs.'' nato sem mu poslala lažen poljubček, kar je bilo mišljeno kakor da mi je vseeno. ampak mi v resnici ni bilo. vseeno sem mu želela uničiti življenje. za zmeraj. za mano se je oglasila aley. ''waw punca vse si uredila sama. bravo!'' objela me je potem pa se je zagledala v deana. ''kaj čakaš? izgini ven!'' in res je odšel. zasmejala sem se in z mojo bff sva začeli plesati. vsi so naju gledali ampak whatever. važno da sem opravila svoj cilj.

ko je bilo zabave konec sva z aley in še nekaj mojimi prijateljicami začele pospravljati zelo razmetano stanovanje. ko smo tako vneto pospravljale me je aley pocukala za rokav.

najin pogovor:

a: hej kaj je to?
j: nevem, pokaži.
v rokah je držala majhen CD na katerem je pisalo KLJUČ.
j: še sanja se mi ne. ampak bolje da to zadrživa samo zase.
a: oks, kakor hočeš.

porinila sem ga v žep in nadaljevala. v resnici sem vedela kaj je CD. ampak nisem ji mogla povedati. ne bi verjela. še sama komaj verjamem. to je ključ do skrivnega sefa mojih staršev. v 5 letih ga nihče še ni našel.
___

10 nextov <3
29. julij 2013
Neeeeeeext<3
30. julij 2013
neeext<3
31. julij 2013
u141660
u141660
next *w*
01. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext