Forum
Zdravo...moje ime je Elena in obiskujem 4. letnik srednje šole. Ravno učeraj sem sedela pred praznim listom papirja. Pri slovenščini smo dobili nalogo da naj bi napisali najbol vznemerljivo prigodo našega življenja in ugotovila sem da je moje življenje...no ja bedno. Mamo sem izgubila ko sem bila stara 4 leta zato se je niti ne spominjam. Imam tudi napou mlajšo sesterco Viktorijo, ki jo vsi kličemo Viki tako kot tudi mene najbližji prijatelji kličejo kar El. Ampak niste tukaj zato da bi brali kako se u mojem življenju nič ne dogaja in kako je use brezveze. Tukaj ste zato da boste prebrali zgodbo, ki vam bo mogoče dala misliti da ni vedno use tako črno kot se zdi. Vedno in res vedno je na koncu tunela majhna lučka in bolj ku ustrajaš lažje boš prišla do nje in bolj se bo ta lučka večala.

Čez 4 mesece:

Učenci! Razred! Posluh! se je brez uspeha drla učiteljica. Nekdo je potrkal na vrata in noter so vstopili 4 fantje. Eden je bil lepši od drugega in čisto usaka ženska v razredu je zakričala. Donna ki je bila najslavnejša razredna afna pa je seveda skoro izgubila zavest ob pogledu na tipa ki je prišel zadni torej peti. Ostro sem zajela sabo in si ponavljala da tako popolni fantje neobstajajo. Gledala sem ga in z usakim pogledom semse bol zavedala da sem se zaljubila u njega. Nasmehnil se je Donni in se usedel poleg nje. Jaz pa sem si prisegla da bo nekega dne moj in samo moj.
-----

:upam da boste bral ker ja mi bi res velik pomenlo
nextam??

p.s. slikice še dobite
28. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext
28. februar 2014
EL:

Sedela sem in probala prisiliti možgane da bi začeli delovati. Prfoksa očitno ni opazila evforije v zraku saj je nadaljevala svojo pripoved o zgradbi atoma kot da se ne dogaa nič. Dekleta so si pahljala z listi in si vznemirjeno šepetala kako so super in oh in sploh. Peti fant se je zazrl v mene a sem mu zanalašč obrnla hrbet in se posvetila razlagi. Bila sem ena inzmed boljših učenk in navsezadnje me to leto čaka matura na aktero se moram dobro pripraviti. Prisilila sem se da sem sedila razlagi čeprav se nakoncu nisem spomnila niti besedice ki jo je rekla prfoksa. Ko je zazvonilo so se Donna in use njene kokoške pognale iz razreda in vedela sem da bo čez 5 minut že cela šola vedela da 5 lepotcev in Donnino željo da bi imela petega. Z Sarah sva se odpravili proti jedilnici. Še ena poebnost moje najbolše prijatelice...vedno in povsot je bila lačna. Uzela je jabolko in se naslonila na steno. Pogovarjale sva se o zabavi ki naj bi jo naslednji teden priredila Donna. Seveda sva bili premalo pomembni da bi bili povabljeni. Nikoli si nisem želela biti priljubljena. Seveda si nebom lagala tudi če bi si želela postati bi bilo to nemogoče. Bila sem pregrda in s tem sem se že zdavnja sprijaznila. Kar naenkrat je Sarah debelo pogledala mimo mene. Obrnila semse in videla tistega ''petega tipa'' kako hodi proti nama. Obrnila sem se nazaj proti Sari. Greve. Potegnila sem jo za roko in jo probala povlečti na hodnik a ni sodelovala. Nasmehnilase mu je in se predstavila. Zabulila sem se v steno in iz trme nisem želela spregovoriti niti besedice. Kako pa je ime tebi? se je Harry..tako mu je blo namreč ime...po 5 minutah živahnega pogovora z Sarah končno obrnil proti meni. Kaj te pa briga sem zamomljala in odhitela po hodniku v učilnico.

HARRY:
že odkar sem jo zagledal sem vedel da je nekaj posebnega. Bila je navdušena nad nami tako kot use ampak ni omedlevala. In vem da mi je zanalašč pokazala hrbet. Takoj ko se je končala ura sem želel za njo. Ko sem jo končno našel se je pogovarjala z osebo ki je nisem poznal čeprav je bila v mojem razredu. Ko sem z Sarah poklepetal sem se obrnil k njej..res me je zanimalo kako ji je ime in resnično sem bil šokiran nad odgovorm...očitno je trši oreh kot sem mislil da bo.

nextam?)
01. marec 2014
next
02. marec 2014
neeeeeeeeeeeeext <3
02. marec 2014
next
02. marec 2014
u164127
u164127
neeextt
02. marec 2014
ko dobim še 2 nexta..nextam
02. marec 2014
next
07. marec 2014
nexxt..
18. marec 2014
EL:

Hitela sem po hodniku in se izmikala gruči ljudi ki se je vila mimo mene. Nevem kaj me je pičilo da sem mu tako odgovorila. Ponavadi sem bila prijazna in tudi sama sem že nekaj šol zamenjala in vedela sem kako je če rabiš pomoč ali prijatelja in ti obrnejo hrbet ampak on s tem seveda nebo imel problemou z popoularnostjo ker je seveda slaven. Prhnila sem in končno zagledala wc. Nisem se zavedala da hitim proti wc-eju. Zaklenila sem se v kabino in čakala da me bo Sara našla. Ni je bilo in zvonilo je že za naslednjo uro jaz pa se še kar nisem premaknila. Tako sem celo peto uro presedela v wc-ju in razmišlala na to kako me bo teta ubila. Ko sem tudi 6 uro preseda v wc-ju semi ni zdelo več vredno iti nazaj v razred zato sem spakirala svoje stvari in se odpravila domou. Prehodila sem komaj pou poti ko semi je pridružil Nial. Usaj mislim da mu je bilo tako ime. Bil je lušn in zgledal je prijazno.Heila mala..kaj pa ti počneš tukaj?nasmehnil se mi je. Trznila sem ob besedi mala. Hodim proti domu...počasi sem mu vrnila nasmeh. Lahko te pospremim. Zakaj sem nenadoma uprašala. Rad bi spoznal ljudi na šoli..saj veš use mi je tako zelo novo. Med hojo me je prijel za roko ko se je za nama kar naenkrat pojavil Harry. Njegov pogled se mu je pomračil ko je videl najine prijete roke. Kaj je bilo narobe s tem čovekom!

HARRY:

Iskal sem jo po vseh hodnikih a je ni bilo nikjer. Pogledam sem šel še v razred. Ni je bilo. Prekelto prekleto prekleto. Ko je tudi po 5 in 6 uri ni bilo sem se odločil da verjetno nemore bit več v šoli. Saro sem uprašal kje živi a mi je le skomignila in se obrnila proti Lauri. Zavil sm z očmi in se odpravil proti vratom. tudi Nial je izginil...poklical sem ga in je rekel da se odpravlja proti šoli in da se mu lahko pridružim. Ko sem hodil sem razmišlal o njenih ustnicah in nasmehu. Zakaj sem si najbol želel njo? Ravno njo ki je ne morem imeti. Bolelo je..prvič u življenju je bila bolečina zaradi punce pristna in zasidrala se je globoko v meni. Brcal sem kamenčke in ko sem se zazrl pred sabo sem videl Niala in Eleno kako se držita za roke in ona se je smejala nečemu smešnemu kar je ravnokar rekel on...tudi Nial se ji je nasmehnil. Čutil sem kako sem ustnice stisnil v ravno črto. V trenutki sem si prisegel da jo bom enkrat pošteno našeškal ko bo moja! Pozdravljena. na silo sem se nasmehnil u mislih pa sem si prigovarjal da bo moja. Misel me je malo potolažila.
19. marec 2014

El<3
19. marec 2014

El<33
19. marec 2014
Nextttt nova bralka full zakon zgodbica
19. marec 2014
u160776
u160776
next ful fajn
19. marec 2014
hvala rabim še 2 nexta pa nextam
21. marec 2014
next obvezno + nova bralka. in itak bom brala.
22. marec 2014
u167809
u167809
next
22. marec 2014
next
22. marec 2014
EL:

Verjetno ima resne psihične probleme ali pa preprosto ne zna kontrolirat svoje posesivnosti. Nial je kot da bi začutil napetost v zraku popustiu prijem roke in kmalu je izpustil mojo roko in jo nerodno postavil ob telo. Harry se je prisiljeno in nadvse zategnjeno nasmehnil. Nial..nisi mi povedal da imaš družbo, mu je očital Harry. El bom pospremil domov seje trudil biti prijazen Nial a je use skupaj samo še poslabšal. Saj jo lahko jaz odpeljem se je tako ponudil Harry. Nial je presenečeno gledal najudva oba in si verjetno mislil da sva zmešana. Stala sem tam in usaka sekunda se mi je zdela kot ura. Srce mi je razbijalo. Srčno sem si želela da bi me pospremil samo Harry a hkrati me je bilo strah. Roke so se mi začele potiti in ko sem že mislila da bom rekla nekaj zelo bedastega naprimer da je danes sončno vreme me je odrešil Nial ko je rekel da bo odšel na igrišče. Obrnil se je prti meni...saj te ne moti da te pospremi samo Harry ali pač? Moje dihanje je postalo globje. Roke so se mi začele tresti ko sem se prisiljeno nasmehnila. Namesto mene je odgovoril Harry...seveda dajo ne moti,že v šoli sva se spoznala in postala kar dobra prijatelja kajne El? Besedo El je še posebej poudaril in zazdelo se mi je da sem v njegovem glasu zaznala hudomušnost. Za tebe sem Elena. Moj glas je bil piker in oster čeprau tega v resnici nisem želela....Harry me je pogledal,stopil čisto k meni in me pogledal v oči...ko sem že mislila da me bo poljubil je nenadoma...
26. marec 2014
u160776
u160776
next
26. marec 2014
next
26. marec 2014
Next
26. marec 2014
Next
26. marec 2014
u168609