Forum
tko da nebo naslov čist normaln
no to je podobna zgodba kot od nike.samo da govori o mojih sanjeh da bi postala modna oblikovalka.
no to je tak resničnostni šou.uživite!!!!
OMG!!!!
na internetu sem neki brskala pa vidla da BO NOVA SEZONA PROJECT RUNWAY!!!!!!!!!!!!!!!!!jeeeeees letos se pa morm prijavit.aja kok sem nesramna še predstavla se nism.
no js sm lara stara sm 22 let in sii naa vsem svetu najbolj želim biti modna oblikovalka.to sem tudi napisala v prijavnico in jo poslala po e-mailu.čakala sem en teden ampak še vedno nič .
joooooooj kaj če nisem sprejeta zraven sem jim poslala tudi sliko skice ene od mojih oblek.seveda najlepšo.joooooj če jutri ne bo nič me bo raneslo.....
naprej?
25. julij 2010
*razneslo
25. julij 2010
plis komentirite kej pol
25. julij 2010
pa admin ne zbrisat tko k si že eno mojo zgodbico
25. julij 2010

skica je bila približno taka
25. julij 2010
am... ma Mrš Nadaljujj
25. julij 2010
Project runway je po TV modni oblikovalci Heidi Klum
25. julij 2010
NadaljuuuJ cooL je.
Aiia ti hočš bit modna oblikovalka?Nism vedla.×D
Sm misnla,da hočš bit manekenka..Sej whatever.
cooL zgodbica
25. julij 2010
ok
nasledn dan:
ej žiga(moj fnt)a je blo kej pošte dons'ja lih kr je poštar prnesu.a je kej zame?čaki pogledam...noup....ne čaki neki je ja.....hitr prlavfam pu stopnisah pa potegnem pošto žigatu iz rok....jeeeeeeeeeeeeeeees nemorm vrjet in skočm žigatu v objem......sprejeta sm .............še vedn o nemorm vrjet.hitro preberm pismo.kaj?????pojutrišnem se že začne????ojej ojej....hitro zlavfam vv najino spalnico in si vse že danes zbašem v kovček....hm..a lahka vzamem svoje skice???raje ne....ok ok hitro grem telefonirat moji bff niki(hihi)ej stara ne boš vrjela sprejeta sm na project runway!!!!!kaj?????bravo.....vso srečo...bye...čaw...
joooj dons nebom nič spala.....grem na internet pogledat gdo je še sprejet...aha ena iz našega faksa lepo da bo tm tut negdo ki ga poznam....
nasledni dan
dons sva z niko šle v spa center da se js malo pomirim...bilo je megafantastičnosupr.....joooj samo še ena noč in moje sanje se začnejo.
nadaljujem?
25. julij 2010
Hhh NeXtt
BFF nika ; )
Ti hočš bit modna oblikovalka?
25. julij 2010
tnx
a nadaljujem?
25. julij 2010
jp
25. julij 2010
še mau komentarjev
25. julij 2010
Ahha.Jst bom manekenkaa ti boš pa zame obleke delala.Hehee
Ja nadaljuuj zakon je
25. julij 2010
tnx bom zdele
25. julij 2010
dan začetka šova
jutro larči.!mi je rekeu žiga
jutro.jutro?omg this is it....jooooj koliko je pa ura?hitro žiga me lahko zapeljž do modne hiše snowbeauty(zmisnla)tm k ns bo pričakala bernarda marovt....joooj kaj bo prvi izziv....
modna hiša snowbeauty:
b=bernarda
M=mi modni oblikovalci
b=pozdravljeni in čestitam za uvrstitov na tekmovanje
m=živjo
b= najprej bote šli v svojo hišo kjer vas bo čakal denis ki vam bo povedal vse o vašem izzivu.srečno
in že smo odšli z taksijem do velike hiše.waw kako je lepa smo vzklikali.
ko smo vstopili smo takoj videli denisa.
d=denis
d=živjo fdanašnji izziv bo na podlagi da se predstavite in izrazite svoj slog.za mano so manekenke .iz vreče bom vlekel imena .ko pokličem ime vi povete kero manekenko želite za ta izziv.waw katero naj izberem.
d=lara
aha lara.lara? js?ojej pokazala sem na neko punco ime ji je bilo neja
potem so tudi drugi povedali svojo izbero
mateja(dekle iz faksa )je bila zadnje in je imela zelo težko izbero saj je morala manekenka ki ni bila izbrana oditi z tekmovanja.izbrala je kristino.
d=sedaj greste v delavnico da narišete skice.
aa....kako lepa delavnica polna slik manekenk in oblek znanih modnih oblikovalcev....
te zanima kakšna bo moja obleka?izveš v nadaljevanju
25. julij 2010
jaz:

nika(bila je manekenka):

upam da je ok?
mateja:

bernarda:

25. julij 2010
naprej?
25. julij 2010
aja še neja:
[img]http://image.24ur.com/media/images///600xX/Jun2008//60157524.jpg[/img]
25. julij 2010
Kaj Nika nej bi blo mišljeno,da sm jst?×D
Lepa slikca sam lepša je mateja..Ne ne sej qL use so ful lepe
nadaljuj
25. julij 2010
ne ne nis sam ni se mi lubl iskat xD
25. julij 2010
še negdo nej komentira plis
25. julij 2010
Aiia ...Sej so lepe slikce use.Deii nadaljuj
25. julij 2010
ok sam a sam ti bereš?
25. julij 2010
Nee gutov ne..sam se jim ne da pisat pomoje..Zakaj en bi brali take zakon zgodbe??
25. julij 2010
Sam a ti res doma že rišeš kkšne skice ?
25. julij 2010
ok
zamislila sem si belo obleko z črnimi okraski.
matejina obleka je bila tut zelo lepa taka rjeva z rozastimi in krnimi okraski.ok zdej pa nakup blaga .zbrala sem belo svileno blago in nekaj čipkastega črnega blagain nekaj črnih trakcev.
odšli smo nazaj v delavnico imeli smo časa do polnoči da dokončamo osnovno obliko obleke.
takoj sem začela šivati.joooooj ne šiv mi skoz razpada in blago postaja vse bol muckasto.no bom probala zašiti malo drugače.jes uspelo.pogledala sem k mateji waaaaw res ful lepa obleka.jooooj grega (en tekmovalec)kako grda in nedodelana obleka sem si mislila .revež....ob 11 zvečer je prišel denis pogledat kkako nam gre.mojo obleko je zelo pohvalil ampak je rekel da nej čipko lepše prišijem.nad matejino obleko je biu navdušen.blagor njej.no in končno je bila ura polnoč in vsi smo odšli domou.
jutro:
vsi vstanemo in se odpravimo nazaj v delavnico.čez dve uri pridejo manekenke pomerjati obleke.upam da bo obleka neji prov.
sedaj imemo čas za zadnje popravke.prišle so menekenke.neji je bila obleka čisto prav.še sreča.joooj boga tina(še ena tekmovalke)obleka je njeni manekenki bila premajhna saj se je manekenka zredila.kako se lahko zredi v enem dnevu?
odšli smo do maskerjev in frizerjev ki so uredili menekenke res dobro in odšli v dvorano z modno pisto.
tam nas je že čakala bernarda in sodniki:tea novak;manekenka,lejla kunec;modne oblikovalka;in denis.bernarda nam je povedala prečudovite nagraderedstavitev na milanskem tednu mode,avto citroen a 456(zmisnla),pogodba z trgovino all gold z blagom,ter 100 000 evrov za novo kolekcijo...waw...
nastopila je revija...
kako je šlo izveš v nadaljevanju
25. julij 2010
ja itaq mam ceu predal skic
25. julij 2010
na koncu je bila moja obleka podobna tej:
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=16247239
nadaljujem?
25. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg