Forum
Hei<3

Itak, da ma usaka punca tezave! In js na te temi odgovarjaam na vsa vprasanja, glede problemckov----> pa tud ce so vsakdanje tezavice----> kaj oblecem na zmenek---> kateri make up je dober zaa npr, modree ucke( na make up vprasanjaa zelo rada odgovarjaam, pa lepota in to rada fuul pomagam) ----> kaksen lak kupiti---> kaj mi priporocas---> kje to kupiti----> in vsee druge mogoce tezave!

Imam pa se eno obljubico za vas: Vasiih tezav ne govorim naprej, zaro ce hoces biti anonimna, me klikni, ce me ni proosim napisi sporocilo c: Drugaace paaa pisite tezave semle na temico c: Na vse odgovarjam! Lovee u<33
28. julij 2014
u149312
u149312
Mam eno tezavo kaj nej nardim da bi bla moja tema bol popularna
28. julij 2014
Heh<3 Tud moje teme niso najbol popularne, ampak it bom poskusla pomagat:
Glej bod ful prjaazna pa res deli legendarne stavkee.. cakii dej mi plis zaupi o cme se gre tema da ti bom lahko boljse pomagala c;
28. julij 2014
u149312
u149312
Sej sm ti jo poslala
28. julij 2014
Ok:
Glede na to, da si to perf. temico*-* naredila sele dons, misliim, da ni kej hudga, da ne bi bla tko popularna tko da 'donut' worry c:

Ampam useen ti bom pomagala:
- ko oglasujes, kot vsak, zraven linkica napisi se kej lepega, just adwice c:
- bodi cim bolj prijazna do svojih tekmovalk, zahvaaljuj se jim vedno za use <3
- tko boodo tekmovalke same od sebe zacele oglasevat
- svoje tekmovalke poskusi 'animirati', da se bojo veselile necesa( cesa, jim povej sama)
- naredii kaksne nepricakovane in drugacne korake
- zamisli si svoja pravila, drugacna! <33

Pa vso sreco pri temici<33 *-* Upam, da sem pomagala:*
28. julij 2014
u159129
u159129
A lahk kkšn nasvet kako postat bolj priljubljen?
29. julij 2014
Ok obljuuubim napisem bolj popoldne, ker greem na bazencka, pa bom tm ksne idejiice zbrala, ta cajt pa proosm na pis, a mislees na soli, na fb, al kakoo priljubljena? heheh<3
29. julij 2014
Ok Zdeej ti bom pomagala pri tem, kako postat bolj popularna v soli, meed folkom:

Ene najstnice hocejo bit popularne tko, da zacnejo kadit, se rezat, pit... In to te ne bo nikaamor nikamor prpelal! En dan bos top, potem te bodo usi pozabil!

No gleej tkolee je:

• vedno mors met ljudi, freende pridet polna energije, nasmejana
• ne bit vazicka, da se pred vseemi hvaliis, pa denar pa to... Ne!
• POMEMBN: --- naj te ne bo strah spoznavat novih ljudi, tud ce so res velik bolj popularni od tebe
• naprimer ce poznas kaksno starejso punco, pa je u druzbi ne se bat spoznat njenih prjatlou!
• tko bos dobila tud prijatelje iz druge generacije

• ce nimas nobene prjatlce starejse, lahko katero kliknes na fbju ker te ne bojo pojedle...
• in tko spoznas nove frende... Tud druga generacija lahko c:
• upaj siii govorit u druzbi
• bodi zabavnaa, nasmejana, bodi TI!

------

Upam, da sem ti pomagala hihi c:
29. julij 2014
kako kontroliraš mlajše sestre, k te posnemajo v vsem?!
29. julij 2014
Ubistvu, verjetn si jim za vzor c:

Povej jim, da morjo bit one, ker drugace jih nihce ne bo maru...

Rec jim, da jih bojo v smetnak vrgli ce te bojoo oponasale ker to ni lepo in vsi to vejo! Zato jih potem nihce ne bo imeu rad phahahahha :') Ok?
29. julij 2014
u159129
u159129
hvala.
29. julij 2014
a sem ti kj pomagala? <3
29. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg