Forum
Zgodba:
Živjo sem Evie-Hope in imam dvojčico, Kaylo-Hope, prijatelji naju kličejo kar Ev in Kay-nisma enojajčni, stari pa sma 13 let. V družini nisma sami imama dve sestri Felicity in Britney, Felicity ima štiri leta, Britney pa dve,znanci ju kličemo Fel in Be. Zraven tega imama še enega brata,ki je najstarejši, ime mu je Ajax. Ajax ima hčerko Delailo z partnerko Rose. Oh še oče in mama, mama ima 38 let,oče pa 39. Mami je ime Jenedy-Jed, očetu pa Robert-Rob. Na kratko o moji družini, imam najboljšo prijateljico Kimberly,ki jo obožujem.

Me

Kim

Sekice (Kay,Fel,Be)

https://howtogetagirltolikeyoul.com/wp-content/uploads/how-to-get-a-girl-to-like-you-in-high-school-2.jpg

https://i.istockimg.com/file_thumbview_approve/2193378/2/stock-photo-2193378-adorable-little-girl-looking-up-at-the-camera.jpg .

Okej bom naredla povzetek, da boste vedli o čem se gre.

Z sestro sma bile odličnakije zelo dobro nama je šlo v šolo, naravnost smo se oboževale med sabo. Iz petka trinajstega na soboto štirinajstega sem bedela do kakšnih štirih, ob dveh, sem se cela zaspana dvignila iz postelje in kar v spodnjem perilo odkorakala v kopalnico,ker sem si še kar mencala oči, sem stopila na nekaj ostrega, res me je zbodlo, bila je britvica, sumila sem sestro, ampak sem bila v močnih dvomim, da bi se ona rezala o neee, letela sem v njeno sobo, brez trkanja vletela notri in jo začela nadirati,
Jst-Kay kaj je s tabo a si nora? pokaži roko!Takoj!!
Kay-če me boli nekaj no, nehaj in pojdi.
Jst-Pokaži drugače grem po očeta.
Kay-Omg no okejjjj poglejjjjjj.
Jst- vidiš, kaj je to no kaj? rezala si se zakaj, zakaj POVEJ zakaj!! Kot starejša sestra imam pravico vedeti.
Kay-Ev starejša si samo 3 minute,lol. Okej..

Hvala da ste bral prosim 3 nexte:* Respect for all her,če že smetite berite,prosim hvala,hoho c:

P.S-YOU ARE ALL BEAUTIFUL.
26. avgust 2012
Še en next, da bo bolj zanimivo pol pa prosim res c:
Kay(nadaljuje)-pač en ded me je vprašau,če bi z njim hodla, pa sem rekla ne in zdaj se mi smili.
Ev-Omg Kay, bednejšega razloga za rezanje še nisem slišala, kaj ti je šlo po glavi, si prepričana da je to vse.
Kay- Ja, pojdi zdaj.
Ev- Okej,okej že grem( ko sem že skoraj pri vratih me Kay ustavi)
Kay- Ej Ev lahko ti zaupam, ubistvu ni zaradi tega, ubstvu je zradi tega ,ker sem kadila travo.
Ev- Omojbok Kdo ti jo je dau? Veš kaj ,čeprau sma najstnici, neboš delala takih vrst bedarij, da nikoli več ne vzameš, ne izpadaj frajerka Kay, za tvoje dobro, jas osebno ti dajem prepoved se družiti z totim človekom, če pa ti kaj ne paše, pa se lahko zmenimo na osem oči, kisskiss Kay, nič več trave!
Kay- ADIJOO -.-
Pri zajtrku sta se čudno gledali zato je mama vprašala.
M-mama.
mama-dekleti a je kaj narobe?
Ev-Mami,nič ni narobe c: prvič greva na to šolo pa sma živčni?*pozabila sem omeniti da so se preselila in da je to zanju prvi šolski dan*. Ojoj koliko je ura, Kay zamujava,pojej hitrooo, zamudile bova. Letiiii.
Dekleti sta pograbili torbi, brez da bi pojedli in leteli na avtobusno postajo in se podai novim dogovdivščinam na proti :3 le kaj se bo zgodilo v šoli?
Just 3 next plz.
(brez da bi pojedle se odpravita
26. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg