Forum
u84945
u84945
LISIN PROBLEM

natipkaj svoj problem:
O.K.

mislim da bom dobila mačeho.
V moji najljubši knjigi pravljic je kopica mačeh.Samo ne recite:"bleh dolgčas!"Pravljice so zares kul,veliko bolj grozljive kot kateri koli film z oznako"ni primerno za mlajše od 16 let",ki ste skrivaj gledali,ko ste šli prespat k prijateljici ali prijatelju.Najbolj srhljiva je Sneguljčina mačeha.
Na prvi pogled sploh ni videti grozljiva.Na sliki v moji knjigi je prav lepa-čeprav so njena dolga kraljevska oblačila uničena,ker jih je Hana poskušala pobarvati s škrlatno rdečo voščenko.POBESNELA sem.Najraje bi na vso silo zatresnila knjigo in z njo Hano treščila po glavi,čeprav je še majhna in ni nalašč počečkala slike.Na to knjigo sem še posebej pazila,saj je resnično nekaj posebnega.Bila je mamina,ko je bila še majhna.Potem jo je dala meni.Sneguljčina mama je umrla,ko se je sneguljčica rodila,potem pa je hčerka dobila tisto mačeho,ki je bila tako ljubka,da je njeno čarobno zrcalo reklo,da je najlepša med vsemi v deželi.Vendar je bila zlobna in podla ter na smrt ljubosumna,ko je zrcalo reklo da je najlepša sneguljčica.Zato je mačeha poskušala doseči,da bi jo raztrgali na koščke.Zastrupila jo je z jabolkom,da se je mrtva zgrudila,in položili so jo v stekleno krsto,kjer je ležala,dokler ni prišel mimo princ in jo rešil s poljubom.
Lisa:

Hana:

bose brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. april 2012
u17422
u17422
nexttt!
02. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg