Forum
odločila sm se da bom napisala zgodbo

Zdravo se Nika 15 letno dekle, ki hodi v 1 letnik. Nimam še fanta bi ga pa zelo rada mela .Imam najboljšo prijateljico Neja stara je isto kot jas a ona že ima fanta. Imava tudi sovražnico po imenu Nastja ki nama skos teži in naju spravlja v nič ker v šoli nisua najbol priljubljene naju žali pred usemi! Letos je h nam prišel novi sošolec po imenu Mitja biu je zelo lep in prijazen. Prva ura je bila matematika in Mitja se je vsedel zraven mene in ker men matematika ravno negre neki najbolje sem ga prosila za nasvet.
......................................................................................................................................
M-mitja J-jaz
J- mitja mi pomagaš rešiti to enačbo?
M- ja seveda.
J- hwala
M- lahko bi se danes dubila pri tebi doma da ti razložim snov?
J- ja sevedaaaa

M- super si sama doma?

J- ja danes sem zakaj?
M- da bova imela miir.
J- okej
Ure so minevale počasi saj sem bila tako nevčakana ko bo mitja prišel h meni. Po pouku je prišel mitja do mene in sva skuupaj odšla proti domu. Ko sv a prišla domou sva se odločila da bova najprej neki pojedla pred televizijo. Mitja me je kar naenkrat začev strastno poljubljati in objemati in potem....

vam je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. december 2013
next!!
17. december 2013
SLIKE:
Jaz:

Neja in njen tip (Anže):

Nastja:

Mitja:

... sem ga odrinila stran in mu rekla:

M-mitja J-jaz
j- Mitja kaj delaš???
m- veš Nika zelo si mi všeč in te že celo šolsko leto opazujem in razmišlam samo o tebi in kako bi blo lepo s tabo v pojstli
j- wath the fuck Mitja jaz nisem še pripravlena na to haloo
m- okej povej ko boš pa se takrat dubivaa
Mitja je odšel iz hiše in jz sem se bala da mi bo kaj hudega naredil. Takoj sem poklicala Nejo in ji vse povedala. Neja je rekla da mi bo stala ob strani in da bo v šoli skos zraven mene daa mi Mitja nebo kaj naredil. Naslednji dan v šoli je bila spet prva ura matematike in spet se je Mitja usedel zraven mene -.- imela sem oblečeno:

in Mitjina roka se je kar naenkrat znašla na mojem stegnu. Po matematki me je odvlekel na wc zaklenil me je v wc nisem mogla ujiti ker me je vedno ko sem poskusila zbežati udaril zato sem se mu pustila. Zaćev me je božati in poljublati in mi je počasi slekel hlače in majco. Potem mi je odpev moderček in mi začev grizljati bradavičke mi je slekel tangice in me je začel božati po muci hmalu je tudi sam se slekel in mi ga je porinil v muco. Kar na enkrat so se odprla vrata in bila je Neja. Neji so kar začele teči sovze. Hitro sem se oblekla in stekla za njo. Ko sem prišla do nje mi je rekla...
17. december 2013
imela sem oblečeno:

*** oprostite zmotla sn se
17. december 2013
neeext
17. december 2013
Waw ;*** neeeeeeeeeeeext
17. december 2013
neeext!!
18. december 2013
Ideja:zaj se lohk skregata z nejo pol pa nebo mogla nikomu povedat kaj ji mitja dela
18. december 2013
next
18. december 2013
nextammm <3
.........................................................................................................
... da me sovraži in da me noče več videt. Neja je stekla naprej jaz pa za njo a jo nisem mogla uloviti. Med potjo domou sem razmišlala samo o neji in mitji. Nejo sem klicala skos in na facebooku ji pisala sporočila ampak me je ignorerala. Ko sem že skorej obupala se mi je javila.
Najin podovor:
j-jaz n-neja
j- neja kaj je blo danes??
n-nič
j-kako nič povej mi kaj je narobe?
n-prou ti bom povedala mitja mi je že dolgo časa ušeč nevem zakaj ampak me full privlači razmišljala sem da bi pustila anžeta in bi probala bit z mitjo ampak ko sem vaju vidla na wcju se mi je strl srce. In itak je mitja zaljubljen vate.
j-neja lepo te prosim bodi z anžetom. Pa še nekaj ti moram povedat mitja me je prisilil sploh nisem hotela z njem seksat mitja ni vredu!
n- kaj prisillil te je resno???
j- ja resno zdaj pa nevem kaj naj naredim
n-povej mami!!!
j- bojim se
n-povej ji bo bolje zate!
j- bom zdaj grem pa spat nočko
n- nočko

next?
18. december 2013
neext!
pa ce lohk mal daljse nexte pises ce mas cas
19. december 2013