Forum
u22175
u22175
napisala sm zgodbo in sori če sm ponavlala, uživite
Ime: Pia 15 let
BFF: Petra
Zbudila sem se in se veselila ker so počitnice. Mami in oči sta spala, tako tudi moja sestrica Neja. Moj kužek Sami se je pa prebudil in šel igrati s svojo igračko. Potiho sem šla do računalnika in v Google vtipkala Facebook. Logirala sem se in vidila sem par prošenj za prijateljstvo in par sporočil. Logirana je bila tudi Petra moja najboljša prijateljica. (J=Jaz P=Petra)
J: hej Petrika! kam greš kaj na počitnce?
P: Nikamor še pa ti?
J: mogoče babici bom še vidla. zdej pa grem še na msn rada te mam.
P: Čaw rada te mam
Grem na Msn. Nekdo z imenom Nejc.Novinikar@hotmail.com me klikne (J=Jaz N=Nejc)
N: Oj kako si?
J: super pa ti?
N: Tudi super. Iz kje pa si ti?
J: Ljubljane.
N: Ime ti je pa Pia kakor vidim.
J: Ja Pia sem. Ti si pa Nejc in zakaj si me kliknu.
N: Simpatična si mi in te bi rad spoznal.
J: Amm... kaj pa vem...komi sm te spoznala.
N: posluši res si mi všeč, lepa si rad te bi spoznal lahko naslednji mesec samo spoznal te bi.
J: ok bova še vidla. Pa hvala.
N: Ni za kaj Zelo si lepa.
J: Hvala.
Pogovarjala sva se in bil je zelo prijazen in lep. Kmalu sem šla na zajtrk. Nisem vedela ali naj se z Nejcem dobim. Staršem nisem nič govorila.

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. junij 2010
u22175
u22175
comment?
08. junij 2010
dej nadaljuj pa se dons!!!
plisssssssssssss
09. junij 2010
Next naprej hit!!
10. junij 2010
nextttt
11. junij 2010
u13454
u13454
neyt
11. junij 2010
u13454
u13454
next
11. junij 2010
u14096
u14096
next
11. junij 2010
nadaljuuuuj plisss... xD PS: fuuul dobr piššš
11. junij 2010
naprei
11. junij 2010
u22175
u22175
Naslednji dan sem se zbudila in pred mano je bila Neja(moja šestletna sestrica) Gledala me je in skakala po moji postlji. "Tamala, kaj tukaj delaš?" Sem jo vprašala. "Malo sem prišla in te hotela vprašat, če bi šle kaj po nakupih ali kaj podobnega." "Tamala, jaz nimam časa za bedarije. Danes imam zmenek z Ne...Am zmenek imam z nobenim." Neja me debelo gleda. " Nekaj prikrivaš. Prosim, prosim povej mi. Prisežem, da ne bom povedala." "Vem, da boš povedala. Tudi tisto, ko sem se z Janom poljubilala si vse povedala. Tako, da ti nič več ne povem. Jaz samo Petri povem o mojih skrivnosti." Neja začne žalostno gledati v tla. "Tamala, poberi se z moje sobe! Vidiš, da imam zmenek s Nejcem!" "Aha, torej imaš novega fanta," "Ja imam ga Prosim ne nobenemu povedati! Prosim pomagaj, lahko boš postala dobra najstnica. Prosim te, samo nobenemu ne povej, da mi boš tih!" "Ok, ok! Obljubim!" Rekla se ji naj gre v svojo sobo in je tudi šla. Hitro sem šla na Msn, se logirala z imenom Pia.cool@hotmail.com. Videla sem, da je Nejc tudi logiran in tako se je začel pogovor. J=Jaz N=Nejc
J= Hej! kako si? kam greš na počitnice?
N= Mogoče na Prekmurje
J= Super! Jaz grem tudi tja! Že danes grem!
N= O! Cool! Zdele že greš?
J= Ja. Zdele dajamo pritlage v pritljažnik.
N= se potem vidiva tam. Čaw ljubim te!
J= Papa ljubim te!
Svojemu fantu še nisem povedala, da sem zdaj z Nejcom, zato sem se odločila, da mu zdaj povem, preden se med nama z Nejcom kaj več zgodi. Pokličem ga, a ne dvigne. Pošljem mu SMS. Grem v naš BMW. Tam je bila moja pol letna sestrica Laura (prej sem pozabila rečti) Vse 3 punce smo se vsedle in uživale ob vožnji. Poslušala sem svoj Ipod. Neja se je pa igrala s svojimi plišasti igračkami. "A smo že tam?" Je vprašala Neja po par urah. "Ne, ljubica še deset minut." Po desetih minutah sem videla babičino hišo. Babica nam je mahala. "Ste le prišli. Ste tako počas vozili. Večerja je že mrzla, " je norela babica. " Jaz ne bom jedla. Nisem lačna." Sem rekla in sem se hotela odpraviti tam kjer sva z Nejcom bila zmenjena. " Res ne boš jedla? Če res ne boš potem pazi. Do devetih si lahko zunaj," Mi je mami rekla. Hitro sem stekla v gozd, tam sva vendar bila zmenjena. Gledala sem in gledala a ga nisem najdla. Nekdo me prime za ramo pogledam nazaj in bil je....
Se nadaljuje.
11. junij 2010
nadaljuj
11. junij 2010
u15266
u15266
naprejj
11. junij 2010
u12163
u12163
nextttttttttt
11. junij 2010
u16601
u16601
next
ful dobr in napeto je dej next
12. junij 2010
nadaaaaaaljujjjjjj
12. junij 2010
u12163
u12163
deii že nooo
13. junij 2010
u22175
u22175
takoi bom nadalievala
13. junij 2010
ja ma zdej!!!!
13. junij 2010
u22175
u22175
Bil je Nejc. Takoj me je poljubil. "Pia! Tako pogrešal sem te!" "Jaz tudi tebe." Ali je to lahko boljše? Splezala sva na drevo. Dal mi je srebrno verižico s srčkom. Dal mi jo je okoli vratu. Odločila sem se, da ga povabil domov. Prepričana sem bila, da bodo veseli, ker sem dobila tako popolnega fanta. Pripeljala sem ga do babičine hiše. Šla sva do kuhinje, kjer so jedli. "Tole je Nejc, ki sem ga najdla po msn-ju. Tako popolen je," sem ponosno rekla. " Kaj?! Iz msn-ja?! Pia, takoj naj gre ven. To je neznanec. Takoj se ga znebi!" Je norela mama in vstala iz stola. Nejc je stekel iz hiše. Stekla sem za njem. A ga sem nisem več videla. "No, mama. Vse si pokvarla! Zakaj si vse to naredila?" "Ljubica, žal mi je. Ni nujno, da je Nejc fantastičen." "Vem, da! Zdaj grem k njemu." "Hej, hej! Ne dovolim ti. Tukaj boš ostala. Nesmeš se mu približati." Šla sem v svojo sobo in videla sem, da imam sporočilo. Bilo je od mojega bivšega fanta, ki sem zdaj razšla z njim. Pisal je: itak sm te varu. Kaj varal me je? Bom pozabila to. Bolj me je zanimal za Nejca. Tako sem ga hotela viditi. Napisala sem mu SMS, da se dobiva ob polnoči v gozdu. Celo večnost sem čakala do polnoči, a končno je bila polnoč. Skočila sem čez okno. Stekla sem do gozda. Spet sem ga težko najdla. A sem ga videla na drevesu. Splezala sem na drevo in ga hotela poljubiti, a se je odmaknil. "Kaj je narobe, Nejc?" Sem ga zaskrbljeno vprašala. "Tvoja mama me ne mara." "Ne skrbi za to. Samo govori, da nisva za skup." Nasmehnil se mi je in me poljubil. Zaspala sem na drevesu. Zjutri pa sem ugotovila, da moram domov. Hitro sem stekla. A doma...
se nadaljuje
13. junij 2010
nadaljujjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. junij 2010
u18082
u18082
NADALJUJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. junij 2010
ie mama bla ful jezna. uzela mi ie use ipod, mp3,mp4, PSP,telefon. use kar ie zagledala. Ful sm bla jezna. Vrata ie zaklenla. ): žalostna sm bla. Računalnik mi ie pa pustla. Yeess! A Nejca ni blo gor vidla sm pa enga novga cute fanta po imenu BLaž. tud on ni bil slab. napisala sm mu...
16. junij 2010
jz sm LoweHearth nrdila sm si nou račun
16. junij 2010
u18082
u18082
OK SUPER NADALJUJ plissss!!!!
16. junij 2010
ok super super
16. junij 2010
nadaljuj
23. junij 2010
u18082