Forum
Heey!
Jst sm Marina, in na tej strani mi lahko zaupate probleme ali me karkoli vprašate.
npr. debelost, anoreksija, prehranjevanje, flirt, karkoli.
Go, go, go!
27. april 2013
a obstaja prot mozoljem kšna krema, al pa recept k 100% deluje?
28. april 2013
u100166
u100166
Hey,potrebujem pomoc! V cetrtek ko sem prisla v solo mi je prijateljica rekla,da je moja simpatija vame.(to naj bi ji rekel njegov bff). Pri odmoru so sosolke pritekla pome in rekle,da me bo A vprasal,ce bi sla z njim ven. Iz tega seveda ni bilo nic. Kaj naj zdaj naredim?
2. Po celu imam majhne mozolcke. Ali naj jih odpravim s tonikom ali s cistilno peno?
28. april 2013
POTTERHEAD:
http://www.kozmetika-afrodita.com/slo/beauty-care/izdelki/izdelek/young-pure-gel-za-susenje-mozoljev/?id=2271
Jest uporablam izdelke od Afrodite. Men se mozoljček/mozoljčki res hitr osušijo.
Drugač pa pejt h kozmetičarki da ti use lepo spuca pa s kako kremo namaže pa ene žaube ma una... kua jest vem kake...
No, uglaunem ja.
Lohka si pa nrdiš tut kake maske k jih najdeš v revijah.
28. april 2013
hvala :*
28. april 2013
Magical girl:
1. Pomojem je najboš da počakaš še mal če te bo res uprašu za zvezo.
Mogoč rab mal več cajta za to. )
2. Lohka si pogledaš prejšn moj komentar k tut govorim od mozoljev.
Mislm da je najbolš da uporabš kako masko, ker baje nekateri toniki uničujejo kožo +.+
28. april 2013
u140082
u140082
mam veliki problem...moji2 prejšnji bff,sta si nekaj zmislili in zaj cel class misli da sem največja prasica. Jaz sem v 8.a moje prave prijatlce pa so v 8.b...pa nwm kak naj zaj to uredim,ker se jima hočem maščevat,da bi tut oni2 meli za prasici,ker sta. Pa ko se bo school začela kak naj jaz to sploh preživim.....HELP
13. julij 2013
MAŠAGRABER
Hej!
Tut jst sm bla enkrat v podobnih težavah kokr ti.
1. Če sta ti bili prej zares iskreni, se bosta naveličali norčevanja če jih boš ignorirali.
Počakaj nekaj tednov.
2. Če še vedno ne odnehata vsem fantom poskušaj dopovedati da sta npr. navadni lažnivki. Reci: " Veš, tisti dve sta pravi (npr.) pravi navadni lažnivki. (Lara) se kar naprej drži (Anjine) riti. "
Kaj takega lahko rečeš tudi v razredu, bolj glasno. Ziher bo to slišalo velik sošolcu/sošolk.
)
13. julij 2013
u140082
u140082
*4ɛʋɛr EMO✔ hvala ti!!!
13. julij 2013
u100166
u100166
Ojla, potrebujem pomoc. Namrec zelo sem nesamozavestna. V druzbi sosolcev in svoje bff sem tiho in nikoli ne vem kaj bi rekla. Kdaj zamenjam tudi crke v besedi ali se ne spomnim besede in se mi zdi,da mislijo,da imam govorno napako. Strah me je,da bom rekla kaj butastega in bom izpadla kot zguba. Ko pa sem v druzbi treh frendic,ki niso iz nase sole pa postanem tako zelo samozavestna in zgovorna. Kaj naj naredim,da bom bolj zgovorna?
17. julij 2013
S.P.A.C.E
To je pa bl k ne čist od tebe odvisno.
Drugač bi pa lahko mal povadla.
Pejt u park pa se probi mal s kom neznanim pogovarjat pa tak...
Nevem sori ne morem ti pomagat. :/
25. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg