Forum
hej xđ torej jaz sem nazaj z novim ffjom *spet* ja že kar nekaj sem jih napisala samo niso bli nekej vredu in sem jih nehala pisat. torej upam, da vam bo ta ff všeč

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
CAST:
Ashley Benson as Kayla Hemmings
Luke Hemmings as himself
Calum Hood as himself
Ashton Irwin as himself
Michael Clifford as himself

Kayla je problematična punca in njena dejanja so prekipela njeni mami. Odloči se, da jo pošlje na turnejo z njenim bratom. Seveda je Kayla proti temu a mamo vseeno uboga. Nobenega noče pustiti blizu sebe in svoja čustva zaklepa vase. Do vseh je nesramna ter sarkastična. A enemu članu bratovega banda le uspe priti v njeno bližino.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
that's it xđ
24. februar 2016
*O*
SOOO FOOKING PERFECT
24. februar 2016
Ahhhhhhhhhhhhh,NEXTTTTTTTTT
DA MI TAKOJ DAŠ NEEEEEEEEXT<33333
NEEEXT<3
24. februar 2016
Neeeeeext!!! Moj booog to bo še prfekcija <3
24. februar 2016
Next,, to bo še zanimivo
24. februar 2016
Hudoo
neeeext
24. februar 2016
*my face right now* *o*

neext!!
24. februar 2016
u208848
u208848
Next
24. februar 2016
neeeeeeeext!
24. februar 2016
u195269
u195269
Next
24. februar 2016
u208800
u208800
Omg!!!!!
Takojjjj napis nxt!!!! Next nezf nnextgsjeeifnwobshdneofb resno!!!!!!! Ndjdoendhcopw hahahahah Next!!!!!!!!!!!
24. februar 2016
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. februar 2016
Next!!!!!
24. februar 2016
Next! to bo še dobr
25. februar 2016
hello(: hvala vsem za komentarje in tukaj je prvi Next
hope you like it(:

Kayla Hemmings|Problematic|Chapter 1

"Kayla si prepričana, da tvoja mama ni ugotovila, da si se spet izmuznila?" je vprašal Dan.
"Saj bi se že lahko navadila, glede na to kolikokrat sem se že izmuznila," sem rekla in si prižgala še eno cigareto.
Moja mama si je vedno želela, da nebi bila tako problematična, da nebi hodila ven pozno ponoči in tako dalje.
"Prepričana?" je še enkrat vprašal.
"Kaj te toliko skrbi za mojo mamo? Ne bo ugotovila, če pa bo, bom našla izgovor," sem rekla in Dan si je kar malo oddahnil.
Ne vem, kaj bi počela sedaj, če se nebi začela družiti z Danom in njegovo bando. Najverjetneje bi samo samevala doma.

*Flashback*
Končno je zazvonil šolski zvonec in med prvimi sem stekla iz šole. Preprosto nisem mogla več zdržati. Morala sem prižgati to cigareto, četudi pred šolo. Prižgala sem jo in moji živci so se malo umirili.
"Glej no glej. Hemmingsova sestra in to z cigareto. A ne bo to uničilo bratovega ugleda?" mi je živce začela najedati Kim.
"Nimaš boljšega dela?" sem vprašala in se zrinila mimo nje in njenih gosk.
"Kim, utihni že enkrat!" se je zdaj zaslišal fantovski glas.
Ozrla sem se od kje je glas prihajal in videla sem Dana ter njegovo bando. Znajdejo se povsod, čisto povsod. Kim ga je samo pogledala in odšla. Očitno se ne razumeta.
"Nikoli si nisem mislil, da Hemmingsova sestra kadi," je rekel Dan.
"No očitno ne veš dovolj o meni," sem rekla, sam pa se je nasmehnil.
*End of flashback*

"Fantje, grem domov preden mama res ugotovi, da me ni," sem rekla ter hitro šla.
Pot do moje hiše ni bila dolga. Prišla sem do hiše ter začela plezati na drevo. Splazila sem se skozi okno naravnost v mojo sobo in taka neroda kot sem, sem padla na tla. Takoj za tem pa se je prižgala luč. Prosim ne bodi mama, ne biti mama, prosim nočem še umreti.
"Obstajajo vhodna vrata veš," sem zaslišala glas svojega očeta in kamen se mi je odvalil od srca.
"Zakaj bi šla skozi vhodna vrata, ki so zelo hrupna? In nato bi morala prehoditi še stopnice in to je nekaj, kar se mi res zelo ne da," sem rekla in se usedla na posteljo.
"Upaj, da te naslednjič ne dobi mama," je rekel in zapustil sobo.
Sedela sem na postelji ter gledala skozi okno. Zakaj bi šla spat? V spanju je vse še huje kot v resničnem življenju.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
that's it xđ
neext?
25. februar 2016
Next!
25. februar 2016
Next! please
25. februar 2016
u208800
u208800
Next!
25. februar 2016