Forum
Heeei! To bo en nov 1D ff ki ga bom jas pisala. Šlo se bo o Luijevi sestri, pet let mlajši Mayi ki je doma zeeloo problematična, zato mora oditi z Louijem in fanti po turnejah.. Vendar je vse bol zapleteno kot zgleda, Maya pogreša dolgoletno ljubezen...

Niall James Horan as himself

Zayn Jawaad Malik as himself

Harry Edward Styles as himself

Liam James Payne as himself

Louis William Tomlinson as himself

Ariana Grande as Maya Ally Tomlinson (Maja Eli)

Luke Hemmings as Amel Regment

Iggy Azela ah Hanna Marino

➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢
{Maya Ally Tomlinson}

Torbo sem vrgla pod mizo in se vsedla. Noge sem zložila na mizo in se razkomotila. Čez par sekund sta v razred stopila še Hanna in Amel. "Čau!" smo se pozdravili in še onidva sta se vsedla polek mene. "Kva dobrega dons?" je rekel Amel in obe z Hanno sva zavzdihnili. "Saj veš.. tastari pa to." je izdihnila Hanna. "Se pa veš da če bom še malo problematična bom za počitnice pri matildi.." sem zavzdihnila še jaz in s to 'matildo' mislila brata. "Ja. Štekam." Je rekel in se še on poknil na stol. "Ma ker čikgume?" je vprašal Amel in Hanna je iz torbe privlekla par mentolovih čigumijev. Počasi smo prežvekovali to stvar in iz torbe potegnili zvezke za matematiko. Čes par minut je v razred priklopotala Zgaga.
"Kan gremo dons?" sem pihnila v poletni zrak. "Najverjetneje stara kotla." je rekel Amel in z roko pomignil proti zelo stari hiši. Z Hanno sva odšli za njim in skupaj smo se vsedli na gajbice od piva. "Ka pa mata sabo?" je vprašala Hanna. Jaz sem iz torbe potegnila tri škatle cigaret, Amel je iz torbe potegnil par drog in ona je privlekla na dan tri steklenice piva. Bi lahko bilo še bolje? Nebi rekla. Vzela sem cuker oz tako imenovano drogo. Najprej me je prevzel grozen občutek slabosti, potem pa sem se nenadoma počutila odlično. Prižgala sem cigaretu in puhala dim visoko v nebo. "Kva bosta počela dons?" je vprašala Hanna. "Eh chil pa take." se je zasmejal Amel. "Domov pride matilda, saj vesta da jutri odide na turnejo. "Aja?" je začudeno vprašal Amel. "Ja" sem puhnila dim iz ust. "A neb mogla bit pridna in bit doma? Mar ti ne grozi it z matildi?" se je spomnila Hanna. "Kaj me briga! Po****m se na to. Mama si spet zmišluje kot prejšnje leto." sem spila požirek piva. "Zanimivo!" se je v dimu zasmejal Amel. Tako smo se vsi smejali eni bedni fori. "Daš še en cukr?" sem prosla Amela. "Maya Ally Tomlinson!" "Ne kliči me tako Amel Regment" sem si pokrila ušesa ob zaslišanem mojem priimku. "Sorry.. Sam dons si pojedla že dve in nočem da te pobere!" se je smejal mojemu namrščenemu obrazu. V roke mi je dal še eno cigareto za pomiritev. Pokadila sem jo kot bi mignil, v tišini. "Dam bi mogla." sem po kakih dvajsetih minutah puhnila zadnji dim. "Eh! Si želiš matildo videt al ka?" se mi je zasmejala Hanna in vsi smo umirali od smeha.
"Maya Ally Tomlinson! Ti veš kje si doma?" se je izza mojega hrbta zadrla po vsej verjetnosti tastara. Obrnila sem se in spet puhnila dim vanjo. "Kaj bi rada?" sem se bol zadrla kot prej ona in vstala z cigareto v roki. "Pa kaj si misliš da si?" iz roke mi je potegnila cigareto in jo vrgla v pivo. "Mamaa!" sem se drla in jo potisnila stran od mene. "Pomiri se že!" je gnjavila. "Vzami torbo, po Louija greva!" je rekla. Zavila sem z očmi in s tal pobrala škatlico cigaret. Vtakjila sem jih v torbo in torbo vrgla na rame. "Čau mala pa male!" sem rekla in jima pomahala. Butnila sem se na zaden sedež. Mama je zapeljala do letališča.
"Maya!!!! Izstopi že!!" se je drla od zunaj. Vzela sem telefon in cigarete ter se odpravila tako rečeno ven. Premikale sva se proti letališču. Seveda sva ga počakale zunaj. Seveda sem matildo prepoznala že oddaleč. Moja mama je stekla k njemu in delala z njim kot dojenčkom, jaz pa sem si prižgala cigareto in brskala po sporočilih. "Hello Maya!" je z veseljem pomahal Loui proti meni. "It's me." sem si potiho zamrmrala. Približal se je da bi se pogovarjal z mano. "Kako si?" odgovora itak ni dobil. "Kako kaj družba?" je še kar tečnaril. "Je lepo ti v Doncestru?" tokrat mi je bilo dovol. Cigareto sem pritisnila ob njegovo roko, vendar ne preveč. Začel je jaukati in stokati. Mama me je logično zeelo nadrla...

➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢
Če vam je všeč prosm napište next . Najverjetneje bodi zmeri tko dolgi nexti.. 4nexte pls
13. marec 2016
u208710
u208710
Next
13. marec 2016
Hvala.. Še 3 nexte rabim...
13. marec 2016
Next
13. marec 2016
NEEEEEEXT<33333
13. marec 2016
u195269
u195269
Next
13. marec 2016
nnnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
13. marec 2016
u208800
u208800
Nnneextttt!!!
13. marec 2016
Next
13. marec 2016
neexxt!!
13. marec 2016
u143259
u143259
Neeeeext
Fuul dobr
13. marec 2016
Next Next Next
13. marec 2016
Hvalaaaa že pišeeem
13. marec 2016
➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢
{Maya Ally Tomlinson}

"Pa kaj si misliš da si? Sem ti rekla kaj bo!! Misliš da sem nora ali kaj? Ajd! V avto!" se je name drla mama. Cigareto sem vrgla na tla in jo z črnimi allstarkami potlačila ob tla. Dim sem pujnila ven in se poknila nazaj na sedež. Upala sem da se bo matilda usedla na sprednji sedež k tastari. Pa se mi to ni uresničilo. Priklopotal je k meni na zadnji sedež in spet poskušal z vprašanji. "Kako si kaj Maya?" je potiho siknil. "Zelo slabo, pra**c." sem mu siknila nazaj in se zatopila v telefon. "Maya.. zakaj me žališ?" me je vprašal tokrat malo glasneje. "Veš da te nemaram že od malega, norec." sem nakoncu morala nekaj dodati. "In kako kaj družba?" je bil nenehno tečen. "Bo." sem bila kratka in upam da dovol jedrnata. Roko sem dala na sedež med nama, niti slučajno z nameno da bi se ga dotaknila ampak ker mi je pač tako ugajalo. In kar si nisem želela se je moralo zgodit. Njegova roka je 'čudežno' oplazila mojo. Z roko sem ga še jaz oplazila ampak na drugačen način. Z velikim zaletom sem mu dala zaušnico. "Aaauuuuuu!" je avtomobil napolnil Louijev krik. Zakaj je tak nor? Res misli da sem njegova mala sestrica in da se mu bom pustila? Ni šans! "Maya Ally Tomlinson!!! Zakaj nagajaš in izzivaš?" se je odspredaj zadrla tastara. "Sem ti rekla da me ne kliči po priimku! Če bi bilo pomojem bi se že zdavnaj dala prepisati v kaj koli drugega!" sem zaključila pogovor z njo in z njim.
Ko smo prispeli sem kakorhitro sem mogla spakirala v mojo sobo. Tam sem si prižgala cigareto in si odprla eno pivo. Ni bilo dolgo kar je v mojo sobo prikokodakala tastara. "Pejd k Louiju mala!" zdaj me bo še žalila? Pa kaj si misli? V roko sem vzela pivo in odkorakala mimo mame. Ko sem šla mimo nje sem vanjo pihnila dim. Začela je kašljati. Sama si je kriva. Odkorakala sem do njegove sobe. "Čau!" sem ga pozdravila, da bi bila vsaj malo vljudna. "Hey Maya!" je navdušeno kot mali otrok vzkliknil pri vratih. "Kaj delaš tu? Z pivom in cigaretom?" "Daj ne teži!" sem mu povedala direkt v faco in se poknila na njegovo posteljo. Popila sem nekaj piva in gledala kako hodi po sobi in raziskuje predale. "Maya?" je rekel in se prisedel k meni. "Ka je?" sem zelo nejevolno zatrdila nazaj. "Danes zvečer imava let za London." niti minute nisem bila tiho. "Pa kaj si misliš da grem s tabo? Misliš da se mislim tri mesce nategovari z vami? Gledati pet bedakov?" "Maya pomiri se.. Samo štirje smo." vsedla sem se in počasi pomirjala svoje živce. "Maya.. Rabiš pomoč?" nikoli ga nisem marala.. Tudi zdaj ga nebom. "Ne!" sem rekla in z cigareto odšla v svojo sobo. Negrem z njim! Pa če se svet obrne na glavo!
To sem morala povedati Hanni in Amelu..
...
Čau! Vesta da tokrat mama misli resno. Danes zvečer letim v London. Najrajš bi pobegnila. Sovražim ga!
Maya Xx
...
Amel: Ejj noo .. Nemoreš kr it..
Hanna: Pa res nooo..
Maya: Resna sem
Amel: To nemore bit res Maya
Maya: Ja pa je in še kako..
Hanna: Mormo se dobit še danes..
Amel: Ob petih pri stari kotli? Ok?
Hanna: Itak!
Maya: Bom poskusila.
...
Po tem sem zapustila chat in šla po kovček. Kaj mislite koga sem morala srečat? "Hey Maya!" se je spet z vogla zadrl Loui. "Čau!" Sem rekla in po stopnicah spustila dol. "Grem s tabo?" me je vprašal. "Kak češ." sem mu rekla in seveda je kolovratil v klet po kovček. "Kakšne barve je?" "Črn budalo!" sem se nazaj zdrla. "Okej.." Prijel je moj kovček in ga odnesel do moje sobe. Vsedel se je na stol in me gledal kako pakiram. "Kaaaj? Sabo misliš met tri koučke?" "Ja! Ti kaj neštima?" sem ga vprašala in mu s tem zaprl usta. V veliki kovček sem zložla vse moje majice, hlače in obleke ter krila. V drugi kovček sem zložla spodnje perilo in noter sem vrgla še črne vansice in črne japonke. Za tretji kovček pa sem si morala najprej pripraviti. Odšla sem v kopalnico in on je kot cucek kolovratil za mano. Zavila dem z očmi kako me je pri vratih gledal kako zlagam ličila v toaletno torbico.. No v tri toaletne torbice toraj.. Ko sem vse imela sem vzela še moj deodorant in seveda šampon, gel in mleko za telo. Sabo pa nisem pozabila vzeti še lakov za nohte in lasnih dodatkov. Pa še on me je spomnil na kodralnik in ravnalnik las v enem. Vse to sem dala v tretji kovček in mu dodala visoke Martinske z poslikavk vrtnic. V kouček z oblačili sem še dodala pižamo ter do gležnja segajoče zelene adidaske. "Spizdi zdaj." sem rekla in z počasnimi koraki se je odpravil. Zaprla sem vrata in si za srečanje izbrala črno majco, raztrgane črne kavbojke, sveže spodne in črn modrc. Seveda sem vzela še nizke črne štumfe. Odpravila sem se v kopalnico da bi se osvežila. Stara oblačila sem vrgla v koš za umazano perilo in se namenila pod tuš. Za silo sem uporabila mamin šampon. Po tem sem si z krtačo in fenom posušila lase ter se počasi oblekla. Ko sem bila dokončno oblečena sem se odpravila ven iz kopalnice. Šla sem do mame in matilde ter jima razložila kam grem. "Lahko grem zraven?" se je kot zanalašč sabo primuznil Loui. "Ne grinta!" sem mu potiho zasika. "Maya! Seveda lahko gresta ven!" po teh besedah sem šla v sobo po cigarete ter telefon. Pri stopnicah dol me je že čakal Loui. Obula sem si črne allstarke in skupaj sva se odpravila do stare kotle. Medtem sem pokadila vendar kaki dva cigareta. Seveda sva šla v tišini. "Hannaaa!" sem se drla že od daleč in se zaletela vanjo da sva se objele. Seveda mi je šlo na jok da bom vse tukaj zapustila. "Čau Amel!" Sem mu dala kepco. Hotela sem se vsesti ko sem se spomnila da sem prišla z nekom. "Aja.. Hanna Amel to je Louis Tomlinson.. In Loui to sta Hanna Marino in Amel Regment." Pozdravili so se in vsi smo se vsedli. "Amel daš cuker?" amel je iz žepa potegnil vrečkico droge.. "Mislim da mamo samo še prah." se je zasmejal in vsaki razdelil malo prahu. Obe sva vdihnile drogo. "Maya kaj je to?" je bil radoveden Loui. "Droga." sem rekla bres premisleka. "Zakaj to počneš?" me je še nadlegoval. "Pa kaj bi rad od mene?" sem se zdrla nanga. "Veš da to škodi zdravju Maya." "Kaj me briga tvoje mnenje o tem!" sem se spet zdrla. "Maya zaka je ta kle?" je vprašal Amel. "Pa mama me je prisilila da gre z mano." iz žepa sem potegnila cigareto in jo ponudila Hanni. "Hvala!" je rekla. "Jaz bi tudi." sem zaslišala fantovski glas.. Ampak ni bil Amel bil je Loui. Dala sem mu cigaret in nam jih prižgala. "Pa res greš Maya?" je vprašala obupana Hanna. "Ja."sem bla kratka in solze so se mi spet nabrale v očeh. "Amm.. Maya iti bova mogla. Ob šestih imava let. Morava se še urediti pa še vožnja pa to.." "Ja Loui ja!" sem se živčno zdrla. "Adijo Hanna" sem rekla in jo močno stisnila k sebi. "Pa čau Amel." sem tekla in ga prvič v življenju objela. Počutila sem se polno energije in sploh nevem zakaj. Pomahali smo si in z Louijom sva šla domov.
Odšla sem v mojo sobo ter iz kovčka vzela torbico zličili, lake in oblačila. Odločla sem se za kratko zeleno oblekico. Ven sem vzela če zelene adidaske ter štumfe. Kar sem imela zdaj na sebi sem dala v kovček in se odpravila v kopalnico. Seveda imam svojo. Oblekla sem se v oblekco in se obula. Potem sem si obraz sprala z vodo ter se naličila. Nadela sem sanjasto zeleno nad očmi, maskaro in eyliner. Potem sem si nalakirala nohte na sanjsko zeleno. Pospravila sem vse skupaj nazaj v kovček indodala še ovitke za fon.
➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢
Vem da je ful dougo sam sploh nevem gdaj bo nasleden Next tko da jah... 6 nextou pls
13. marec 2016
u208800
u208800
Next Next nextt!!
13. marec 2016
Nexttttttt
13. marec 2016
Hvalaaaa
13. marec 2016
neeexxt!!
13. marec 2016
Hvala.. Še 3 nexte
13. marec 2016
Next!!!!!!!!!!
13. marec 2016
Hvala še 2
13. marec 2016
OFAK OFAK OFAKKKKK
PERFECT JE
OFAK
TO JE NEKE NAJBOLJSEGA
OMGGGG
NEEEEEEEXT
13. marec 2016
Awww siiiiisii luv yaaa jutri bo Next drgač pa še en Next
13. marec 2016
Next
14. marec 2016
Hvalaa
14. marec 2016
➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢
{Maya Ally Tomlinson}

Stopila sem iz avta in pomahala mami. Bila sem vesela da se končno odpravim vstran. Z Louijem sva odložila prtljago in se predala policajem.. Ko so naju pregledali sva odšla na letalo. Moram reči da mi je Loui postsjal všeč. Skupaj sva pogledala nekaj filmov ter se nasmejala do solz. Pot je zelo hitro minila jn res mi je bilo žal da je vsega konec. Ko sem zavohala spet ta Londonski zrak mi je zapasal čik. "Ej.. Maš čik?" sem vprašala. Iz žepa je potegnil cigarete in mi jih pomolil pod nos. Vzela sem en cigaret in ga prižgala. Počakala sva na prvi taxi in se odpeljala do njihove hiše. Ko sva vstopila ven sva vzela svoje kovčke in se odpravila proti vhodu. "Kako to da ste samo štirje?" sem vprašala. "Boš ugotovila." je rekel in počasi odprl vrata. Sovražim take dvoumne odgovore! Kaj si naj zdaj mislim? Včasih je res čuden. "Fantjeee!" se je zdrl ko sva vstopila. To vilo sem že kar malo pogrešala. Prvi je itak prihitel Niall z sendvičem v roki. Kaki bedak. Naslednji je biu Harry z telefonom v roki. In zadenj Daddy Direction ali Liam z slišalkami v ušesih. "Končno sva prispela." je rekel Loui in me vsem predstavl. Nejevolno sem jih znova spoznala in priznam, niso se spremenili. "Kje je Zayn?" sem vprašala začudeno. "Eh! Zapustil je skupino.." je zatrdil Harry. "Kaaaj? Ste vsi zmešani??" moj obraz je vendar izgledal grozno. Bila sem v šoku kot še nikoli. "Kaj je z njiim?? Kje je??" sem nenehno spraševala. "Pomiri se Maya." je rekel Niall. Moja roka je poletela do njegovega lica in odvežala sem v Zaynovo sobo. Jokala sem na njegovi postelji in nevem kaj mi je bilo. Zakaj to delam? Saj nisem taka bedakinja ali pač? "Maya?" je pri vratih potiho rekel Loui. "Zgini!" sem rekla bol ušabno. Zakaj je sploh tu?? "Maya kaj je narobe s tabo? Nikoli te nisem videl jokati." je bil po mojem mnenju izivajoč. "Kaj bi rad od mene?" sem ga vprašala in ga gledala v oči. "Zakaj jokaš?" je še enkrat ponovil vprašanje. "Spi**i!" sem mu rekla. Ubistvu sem se drla. Loui je zapustil sobo. Spet sem jokala in jokala. Minila je vendar kaka ura ko sem se odločila da se prikažem iz Zaynove sobe. Počasi sem obrisala solze in se odpravila do kuhinje. Tam sem srečala koga drugega kot Nialla. Tokrat je stal z obkladkom na licu in ne z hrano v tokah. "Oprosti." sem rekla tiho skoraj neslišno. "Saj ni nič.." je rekel Niall. "Greš z mano v shopping?" sem vprašala Nialla. Vedela sem da ve nasmejati ljudi pa to. "Itak." je rekel in se odpravil v sobo preoblečt. Jaz pa sem stopila v kopalnico da se očistim raztečene maskare. Nadela sem si novi make up in z Niallom sva se zapeljala do najbližjega nakupovalnega centra. Najprej sva šla malo po trgovinah z čevlji in on mi je častil shopping. Bila sem navdušena nad njim."Ti si na drogah?" je vprašal Niall potiho ko sva se vsedla v avto. "Ja." sem rekla in si prižgala cigareto. "Pol te povabim v staro bajto ok?" "Okej.." nisem mu rauno zaupala in res nisem bila vredu. Zelo izmučena od dolgega nočnega potovanja in še nič nisem spala. "Maya, jaz kadim, pijem ampak se ne drogiram. Upam da se bova razumela." je rekel in me pogledal v oči. Me mogoče osvaja? Nemaram takih ljudi. "Maš čik?" me je vprašal in pomolila sem mu škatlico. Skupaj sva skadila kaki dva cigareta in se odpravila domov. Ko sva vstopila z storimi vrečkami se je prvi pojavil Harry. "Kje pa vidva golobčka?" se je smejal Niallu v obraz. "Harry.." sem rekla in naredila ubijalski pogled. "Mah shopping pa to.." je rekel Niall in pomignil z vrečkami. Odnesla sva jih v mojo sobo. Potem sem šla dol in se vsedla za mizo.. "Bi jedla pico?" je dal idejo Liam. "Ne." sem rekla in strmela v prazen krožnik pred sebe. "Kebab?" je vprašal Niall.. "Ne,hvala." sem poskušala biti vljudna. "Kaj je narobe Maya?" me je vprašal Loui. "Rada bi bla sama." sem rekla in se odpravila v svojo sobo. Preoblea sem se v pižamo in se vlegla. Naenkrat me je v trebuhu začelo zvijati. Trebuh me je začel boleti in nisem se počutila odlično. Kar kmalu sem zaspala v težki muki.
Ko sem se zbudila je bila ura okoli pol štirih. Odločila sem se malo namakat v bazenu. Sredi poletja smo. Ko ssm ugotovila da nimam kopalk sem se spomnila na sveže kupljene črne Calvin Klein kopalke. Z veseljem sem jih nadela in se z brisačo v roki povrala po stopnicah navzdol. Na poti me je ustavil Niall. "Kam greš tamala?" me je vprašal. "V bazen."sem rekla in najverjetneje sem bila cela objokana. "Lahko pridem zatabo?" me je vprašal kot otrok. "Ničesar ti ne prepovedujem." sem rekla in zavila z očmi. Odpravila sem se na zadnjo stran hiše in brisačo odložila na Zaynov ležalnik. Svojega itak nisem imela. Vrgla sem se v basen in malo zaplavala. Ob tem sem se zmeraj sprostila. Le zareze na rokah so me pekle. 'Ja tudi režem se' Kmalu je za mano prišel Niall. Tudi on je skočil v vodo in priplaval do mene. "Kako si?" me je vprašal. "Grozno." sem rekla jn pogledala v vodo. "Kaj je narobe?" "Trebuh me boli." sem rekla in se prijela za trebuh. "Cel dan nisi ne pila ne jedla." mi je pritrdil. Mogoče ima prav. "Kaj te pravzaprav muči?" bala sem se tega vprašanja. Ampak če nebom nobenemu povedala bo še hujše. "Zayn..." sem rekla in idplaval par krat po bazenu. Niall je samo stal v kotu kjer sva bila prej. Odločila sem se mu zaupati. Osplavala sem do njega. "Niall.." "Ja Maya?" nisem bila prepričana ali naj odgovorim.. "Ljubim ga.." sem rekla čist neslišno a dovol da me je slišal. Samo pokimal je. Čez čas ko sem ga gledala v oči se mi je tesno približal. Dobesedno me je objel. Nisem ga odrinala... Čisto drugače.. Objela sem ga še močneje.. V objemu sva bila kar nekaj časa.. "Ti loviš!" je v smehu rekel Niall in odplaval vstran. Na usta se mi je narisal nasmešek in odplavala sem za njim.
➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢➢
Kako se vam zdi? Mislite da se kaj plete med Niallom in Mayo? Ali bo Maya zbolela ker nebo jedla kar je posledic pogrešanja Zayna? 6nextou pls
14. marec 2016
Next
15. marec 2016
Next
15. marec 2016
Next! Niall ma rad Mayo, Maya no pa zbolela al neki tacga
15. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg