Forum
u212559
u212559
Helloo
Vem da je takih tem že veliko ampak sm hotla met svojo
Tle vam pomagam če mate kašen problem( ljubezen,debelost,šola,družina,menstra..) seveda pa včasih še sama ne bom mogla pomagat :/
Naj vas ni sram zaupat probleme. Vsi jih imamo
Če sedaj nimaš nobenega problema lahka pomagaš ali pa si shraniš temo in ko boš mela problem sam napiš<33
Probala bom pomagat 2x na teden<33 ob petkih in nedeljah<33

Hvala vam zlati ste<33
Cuske<33
03. september 2016
Bom poj povedala
08. september 2016
Ne nism mislla teb rečt hotla sm rečt da bom poj povedala svoj problem k ga mam jst
08. september 2016
Np
08. september 2016
u212559
u212559
punca_sm
to je odvisno od vsake posnameznice. nekatere si jih že pr 11ih al celo še prej ene šele pr 14ih to se sam odlocis.. svetujem pa da naj ti najprej mami pokaze kak pa poj sama poskusis.. ceprau najbolje je da greš na depilacijo c: ker če si bopš brila dlake bojo sam še bol rasle pa bol tmne bojo pa debelejše... najboljše je it na depilacijo kot sm že rekla c: ne boli vsaj mene ne hah c: no in pač če vidiš potrebo po tem kar reci mami c: ne čakat da te bo vprasala kr mores vedet da tudi mami se ni najbol prijetno pogovarjat o teh zadevah kot verjetno tut tebi z njo<33 no če pa ne vidiš potrebe pač če maš svetle dlake pa to.. pol ni treba hitet najbolse je cim kasnej zacet js sm sele 1x bla na depilaciji pa 12 sm stara tak da... ne zacet s tem ce si 10 stara c: no upam da sm pomagala<33

xXxAηαƁαηαηαxXx kr povej problem<33
08. september 2016
Pač moja mami pa ati sta se ločila kkšnih 11 mescov nazaj in zdej živim z mami. Pač in ona me nikol ne pusluša, pa sm ji dons rekla da mugoč tut jst rabm pozornost čeprov sm stara 15 let sam še vseen ni puslušala. Pa bratc mi gre ful na živce ker je u pubartet in včash se ful zjezi tko k ati... Pa teži mi nonstop pa vpije pa vse. Pr atiju ne morm živet ker nesmem pa tut zarad tega ker sta tm že moja sestra pa njen mož in ... Tut njen mož mi gre naživce ker zmerej govori pa kadar se pogovarja z mojo mami kdaj hočm tut jst kej povedat ampak me noben ne posluša... Krade mi pozornost bratc tut No in zdej mam občutek k da ne spadam nikamor in se zapiram v sobo in vase... Kuko nej se spremenim? A sm jst tista k more bit drgačna?
08. september 2016
15 sm ena druga je rekla da je 12
15. september 2016
Jat bom napisala na zs
17. september 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg